Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    E180 AMG 275.000 TL buna istediğiniz her opsiyonu koysanız 335bin olsun, 2.0 coupe için o para 470bin uçuk fiyat bence..
    2F2F Mazisi..

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı Porsche Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben 4 aydır araç bakıyorum. Yok malesef 2. el maserati ghibli düşündüm ama sıfır 2017 bir Coupe daha iyi olur diye düşündüm. 911 ikinci el bu rakamlara iyi bir araba yok olanda Euro bazında uçuyor zaten , sıfır Cayman var doğuş da satılık ama oda boş + boş 130.000 Euro bu oluşturduğum araç pahalı ama zevkli bir araç 1 haftaya siparişi vereceğim sanırım
    Ghibli ayni segment degil zaten ama m4 var suan satilik o fiyata yada belki masareti granturismo olabilir yada Aston martin olabilir. Tabiki sifir arac in keyfi rahatligi farkli alana neden aldin demem ama bencede beklemek lazim arabanin canlisini gorunce ic dis renkle ilgili fikriniz degisebilir.

Junior Member
    Türkiye'ye E 200 getirmeyecekler mi acaba ? Gerçi getirseler bile fiyat ne kadar değişir orası muamma.

Member
    2014 nisanda 260 TL'ye o an için en dolu e coupe almıştım (keyless, soğutma, command vs.) euro 2,9 idi şimdi 3,9 çarpsan bölsen yeni vergiyi hesaplasan 400 civarı fiyat gayet normal.
    Tabi piskolojik olarak ben de vergi ve euro kuruna alışamadım. Arabada alasım gelmiyor o yüzden.

Senior Member bioshock Üyenin Avatarı
    Fiyat cidden çok uçuk, e-coupeye bayılmama rağmen hayatta vermezdim o kadar para. Bayiiler 300küsür civarındaki full güncel e -coupeleri 260 bin tl civarına bırakıyorlar şuan. Resmen sıfır, bi eski kasa full e coupe ve yeni kasa e180 fiyatına denk geliyor sipariş geçilmeyi düşünülen araç

Member Porsche Üyenin Avatarı
    İkinci el asla daha önceki bir olay yüzünden hiç belli olmuyor tamamen şans ikinci el , sıfır fiyatlar böyle bu fiyata sıfır bir öneri göremedim yorumlarda , malesef vergiler Euro kuru derken bu fiyatları görüyor arabalar , benim seçtiğim araba bana göre nokta atışı ama fiyatlar böyle işte opsiyonları azaltsan bile 400 rakam

Senior Member red_s4 Üyenin Avatarı
    ben o paraya şeker fabrikası kurarım 470.000 o nasıl bir fiyat...bir zamanlar ferrari alınıyordu o paralara

Senior Member
    Herkes alınmaz demiş ama kimse yerine önerisini söylememiş.

E300 yerine 0 olarak belki Mustang alınabilir.

Senior Member
    Alıntı saahin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Herkes alınmaz demiş ama kimse yerine önerisini söylememiş.

E300 yerine 0 olarak belki Mustang alınabilir.
    Bu tam oldu işte...

Alıntı Porsche Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İkinci el asla daha önceki bir olay yüzünden hiç belli olmuyor tamamen şans ikinci el , sıfır fiyatlar böyle bu fiyata sıfır bir öneri göremedim yorumlarda , malesef vergiler Euro kuru derken bu fiyatları görüyor arabalar , benim seçtiğim araba bana göre nokta atışı ama fiyatlar böyle işte opsiyonları azaltsan bile 400 rakam
    Merağın ve paran varsa alıp, uzun yıllar keyifle binin.
    Ben olsam hakiki deri döşeme mutlaka eklerim. Battı balık yan gider.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Member selcukdal Üyenin Avatarı
    O paraya M2 daha çok keyif verir bence, boyut olarak biraz ufak ve donanım olarak belki E300 kadar tatmin etmez ama keyif olarak kesinlikle edeceğini düşünüyorum