Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı receporen Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba;

Diğer arkadaşlarında dediği gibi periyodik bakımlarda yetkili kaydı olması, iyi niyet avantajları sağlayabiliyor özellikle yıllar geçmesine rağmen araç km.si düşük kalmışsa.

Periyodik bakım için uygun mudur bilemem ama spesifik arıza ve hatalarda VAG grubu için aşağıdaki servisi şiddetle tavsiye ederim.

Maslak Atatürk San. Sit. Gümüşok Servis - Oktay Usta

2.0 FSI aracım yaklaşık 6 ay servis servis gezmişti. Şenyıldız, Avek ve bir sürü özel servis...
    Hiçbirinin çözemediği arızayı tek çözebilen kişi olmuştu.
    Yine bu forumda tavsiye almıştım kendisini.

İyi günler,
    Oktay abiler iyidir. ayrıca gene forumdan önerdiğimiz Anil Abi'lerin yeride var maslakta hatta Gümüşok'tan ayrılan Bülent abinin ortağı olduğu mekan. AudiClub Anıl Oto diye aratırsanız internette bulabilirsiniz. Onlarda VAG araçlar konusunda uzmandırlar. ayrıca Boya Kaporta işide yapıyorlar.
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Senior Member
    Herkese merhabalar..
    1.yıl bakımı için istanbul avrupa yakasında hangi servisi önerirsiniz?
    İnternete baktığımda avek ve şenyıldız için de hem övgü hem şikayet var. Bir alternatif de maslak doğuş. Kararsız ve güvensiz kaldım açıkçası

Yerinden alım uygulamada sıkıntı oluyor mu? Son dakika aradığımda üzgünüz elemanımız yok demelerine karşın erken randevu almak istiyorum biraz titizim belki bakım zamanı 15 ağustosta

Avek, şenyıldız, maslak doğuş sizce hangisi?
    Şenyıldız topkapı da mı servisi artık?
    Teşekkürler
    A3 8V 1.2 TFSI Ambiente & A4 1.4 TFSI Dynamic

Member
    Avek servisi 5 kere kullandım. En sonuncusunda erken randevu aldım ve bakım esnasında ikame araç talebim oldu. Sağolsunlar onu da ayarladılar. Ben ilgi alaka olarak gayet kendilerini başarılı buluyorum. Ayrıca müşteriye fazladan masraf çıkarma huyları da yok. Şahsen sileceklerimi değiştirmek istedim. Servis sorumlusu ısrarla abi boş yere masraf yapma bunlar daha götürür seni diyerek değiştirmeme konusunda ikna etti beni

Not:Araç A3 sedan.

Senior Member pepelepew Üyenin Avatarı
    2 gün önce30.000 bakımını Şenyıldız Yenikapı şubesinde bakımı yaptırdım gayet memnun kaldım.
    Ondan önce Kartal Doğuş'ta yaptırmıştım araç teslimini 1 gün sarkıttılar hiç haber yok akşama alırsın dediler yok iş uzadı dediler 15.000 bakımını nedir ki o kadar uzuyor.

Junior Member
    Merhaba Arkadaşlar,

İş yoğunluğundan geri bildirim yapmayı unuttum , aradan 2 ay geçti 45k km bakımını yaptıralı ve Doğuş Oto Maslak'ta yaptırdım. Aracın garantisinin bitmesinede 1 hafta vardı , Servis Danışmanı Turgut bey saolsun aracın kavramasını değiştirtti garanti kapsamında ayrıca ikame araç olarakta 4-5 gün A4'e bindim.

Gayet memnun kaldım =)

Junior Member OZDİ Üyenin Avatarı
    Merhaba arkadaşlar!
    Aracımı alalı tam bir yıl oldu ve 9500 km yol yaptım.
    Aracı sıfır aldığımdan garantisi devam ediyor ve tabiki garantisi bozulmasın diye yetkili servise gideceğim.
    Daha önceki sohbetleri okudum ama biraz zaman geçmiş. Şuan için önerebileceğiniz bir servis var mı?
    Cevap için teşekkürler
    BEYAZ KARTAL 2016 A4 tfsi dynamic

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı OZDİ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaşlar!
    Aracımı alalı tam bir yıl oldu ve 9500 km yol yaptım.
    Aracı sıfır aldığımdan garantisi devam ediyor ve tabiki garantisi bozulmasın diye yetkili servise gideceğim.
    Daha önceki sohbetleri okudum ama biraz zaman geçmiş. Şuan için önerebileceğiniz bir servis var mı?
    Cevap için teşekkürler
    Aracın garantisi devam etsin diye yetkili servise gitmek zorunda değilsin. ISO belgeleri olan özel bir vw audi servisine gitmen durumunda aracın garanti dışı kalmaz.
    Ayrıca ilk 20000 kmde şanzıman ve başka bir parça bakımı yokki. Herangibir ustaya bile gitsen bile sadece yağ değişimindeki yapılabilecek olan hasarlar garanti dışı kalır. Bakımda el sürülmemiş hiç bir parça yada aksam garanti dışı yine kalmaz. Yasa böyle. Ama garanti mevzusunda aba altından yetkili servis sopası gösteriyorlar millet te balık gibi yiyor yasaları bilmediği için.

Junior Member OZDİ Üyenin Avatarı
    Alıntı moonlightblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aracın garantisi devam etsin diye yetkili servise gitmek zorunda değilsin. ISO belgeleri olan özel bir vw audi servisine gitmen durumunda aracın garanti dışı kalmaz.
    Ayrıca ilk 20000 kmde şanzıman ve başka bir parça bakımı yokki. Herangibir ustaya bile gitsen bile sadece yağ değişimindeki yapılabilecek olan hasarlar garanti dışı kalır. Bakımda el sürülmemiş hiç bir parça yada aksam garanti dışı yine kalmaz. Yasa böyle. Ama garanti mevzusunda aba altından yetkili servis sopası gösteriyorlar millet te balık gibi yiyor yasaları bilmediği için.
    Cevap için tşk Ama cevap geç olunca bende özön otodan randevu aldım yarın aracı bırakacağım.
    Bilgelendirme için tekrar tşk.
    BEYAZ KARTAL 2016 A4 tfsi dynamic

Senior Member
    merhabalar,
    2.yıl/30.000 bakımı için malum 10 günlük kurban bayramı öncesi aracın tescil tarihi olacağından erkenden benimaudim.com dan randevu oluşturayım dedim. şenyıldız ve avekte bırakın ağustos ayını haziran mayıs temmuz aylarında bile mevcut değil yazmakta. derken maslak doğuşta sabah saatlerinde açık randevulr vardı. 15 ağustos 8:30 yerinden alım olarak kayıt bıraktım. ertesi gün gelen mailde onaylarsam tarihi kesin kaydedeceklerini ve yerinden alım-teslimi bir süre veremediklerini belirtmişler audiinfoyu aradım. şenyıldızın devir sürecinde olduğunu ordan randevu alamayacağımı??? avekle istersem görüşüp döneceklerini söylediler. ben de bir önceki aracım seat a bile yerinden alım hizmeti gelmişken audide nasıl verilmediğini mutlaka mümkünse yerinden-alım ile avekte yaptırmak istediğimi, 1.yıl bakımını aracı aldığım avek otoda o şekilde yaptırmış olduğumu belirttim. dönüş bekliyorum. bu yerinden alım-teslimde aksamaların olacağını bilen duyan var mı?
    yoksa yine doğuş oto kendi bayilerinde müşteriye vurdum duymaz ister gelirsin ister gelmezsin politikasında devam mı..
    genel tecrübem 10 yılı aşkın VAG grubu kullandığım birçok araçta şahıs bayiilerinin müşteri memnuniyeti doğuşun kendi bayiilerinden çok farklı ve yüksek kalitede..
    A3 8V 1.2 TFSI Ambiente & A4 1.4 TFSI Dynamic

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı drbatuhan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    merhabalar,
    2.yıl/30.000 bakımı için malum 10 günlük kurban bayramı öncesi aracın tescil tarihi olacağından erkenden benimaudim.com dan randevu oluşturayım dedim. şenyıldız ve avekte bırakın ağustos ayını haziran mayıs temmuz aylarında bile mevcut değil yazmakta. derken maslak doğuşta sabah saatlerinde açık randevulr vardı. 15 ağustos 8:30 yerinden alım olarak kayıt bıraktım. ertesi gün gelen mailde onaylarsam tarihi kesin kaydedeceklerini ve yerinden alım-teslimi bir süre veremediklerini belirtmişler audiinfoyu aradım. şenyıldızın devir sürecinde olduğunu ordan randevu alamayacağımı??? avekle istersem görüşüp döneceklerini söylediler. ben de bir önceki aracım seat a bile yerinden alım hizmeti gelmişken audide nasıl verilmediğini mutlaka mümkünse yerinden-alım ile avekte yaptırmak istediğimi, 1.yıl bakımını aracı aldığım avek otoda o şekilde yaptırmış olduğumu belirttim. dönüş bekliyorum. bu yerinden alım-teslimde aksamaların olacağını bilen duyan var mı?
    yoksa yine doğuş oto kendi bayilerinde müşteriye vurdum duymaz ister gelirsin ister gelmezsin politikasında devam mı..
    genel tecrübem 10 yılı aşkın VAG grubu kullandığım birçok araçta şahıs bayiilerinin müşteri memnuniyeti doğuşun kendi bayiilerinden çok farklı ve yüksek kalitede..
    Bir bakimdir alti sira bu ne periz bu ne lahana tursusu Agustos ta neymis Nisandayiz. Eger 2. yildaysan zaten garantin bitiyor hic Dogusa falan bulasma yazik degilmi paralara. Ayrica dedigin gibi el degistirme surecinde olan yetkili servise asla gidilmez bir sikinti yasasan sorun cozuldukten sonra el degistirmis olacagin icin muattap bulamassin. En guzeli filtreleri ve yagi kendin alirsin ister kendin takarsin yok ugrasamam dersen ustaya goturursun bakim yapilirken gorursun malum yaz geliyor kayislarin durumu gerginligi, balatalari. yag terlemesi. hatta sanziman yagi seviyesini de kontrol ettirirsin hersey gozunun onunde yapilir. Gidecegin gun sabahtan telefon acarsin parcalari alir gidersin daha oglen olmadan isin biter.