Senior Member
    Alıntı moonlightblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bir bakimdir alti sira bu ne periz bu ne lahana tursusu Agustos ta neymis Nisandayiz. Eger 2. yildaysan zaten garantin bitiyor hic Dogusa falan bulasma yazik degilmi paralara. Ayrica dedigin gibi el degistirme surecinde olan yetkili servise asla gidilmez bir sikinti yasasan sorun cozuldukten sonra el degistirmis olacagin icin muattap bulamassin. En guzeli filtreleri ve yagi kendin alirsin ister kendin takarsin yok ugrasamam dersen ustaya goturursun bakim yapilirken gorursun malum yaz geliyor kayislarin durumu gerginligi, balatalari. yag terlemesi. hatta sanziman yagi seviyesini de kontrol ettirirsin hersey gozunun onunde yapilir. Gidecegin gun sabahtan telefon acarsin parcalari alir gidersin daha oglen olmadan isin biter.
    öncelikle şunu belirteyim bu forumun çok eski bir üyesiyim ancak ne yazıkki forumda sohbet kalmamış. ben zaten hep sanayiye özele gittim. ha şu var dsg araç söz konusu ise garantisi bitse bile iyi niyet için servise götürürüm. kaldı ki aracım 4 yıl uzamış garantide. nacizane fikirleriniz için teşekkür ederim. bahsettiklerinizi ben zaten biliyorum. ziyade olsun yaptırırız bakımı. ister 4 ay önceden plan yaparım ister son gün ister günü geçirir garantiyi yakarım. saolun var olun. bu foruma da bir daha tek bir satır yazmayı düşünmüyorum.
    A3 8V 1.2 TFSI Ambiente & A4 1.4 TFSI Dynamic

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı drbatuhan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    öncelikle şunu belirteyim bu forumun çok eski bir üyesiyim ancak ne yazıkki forumda sohbet kalmamış. ben zaten hep sanayiye özele gittim. ha şu var dsg araç söz konusu ise garantisi bitse bile iyi niyet için servise götürürüm. kaldı ki aracım 4 yıl uzamış garantide. nacizane fikirleriniz için teşekkür ederim. bahsettiklerinizi ben zaten biliyorum. ziyade olsun yaptırırız bakımı. ister 4 ay önceden plan yaparım ister son gün ister günü geçirir garantiyi yakarım. saolun var olun. bu foruma da bir daha tek bir satır yazmayı düşünmüyorum.
    Sormuşsunuz fikrimi söyledim. Dsg konusunda da haklısınız çünkü hiç beklenmedik zamanda yüksek masraflar açabiliyor. Neden birdaha yazmayı düşünmüyorsunuz?