Senior Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Mangal için beklemek lazım. Kaşıbeyazda kahvalti-brunch ideal.
    Bu isi anca sen halledersin kanka.Yap bi bulusmada gelelim ozledim valla 😊

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu isi anca sen halledersin kanka.Yap bi bulusmada gelelim ozledim valla

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Forum pek istekli degil diye dusunuyorum. Havalarin biraz acilmasiyla gerekli enerjiyi toplariz

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Forum pek istekli degil diye dusunuyorum. Havalarin biraz acilmasiyla gerekli enerjiyi toplariz
    Havalar gayette açıldı. Mart ayında kemerburgaz tarafında bir mangal etkinliği yapabiliriz.

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    Simdi yazinca anla toplaniyoruz
    Klasiklesen iftar organizasyonu icin tarih konusalim yeni gelen arkadaslarla da tanismis oluruz
    Mekan bana gore avrupada kasibeyaz florya
    Anadolu da develi kalamis

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    34SMH25

Senior Member
    Alıntı smh25 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Simdi yazinca anla toplaniyoruz
    Klasiklesen iftar organizasyonu icin tarih konusalim yeni gelen arkadaslarla da tanismis oluruz
    Mekan bana gore avrupada kasibeyaz florya
    Anadolu da develi kalamis

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben okeyim her turlu abi. Tarihi netlestirelim kacinci hafta olacaksa.

Galaxy S7 EDGE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Beyler ben buraya linki bırakıyorum tarih tercihlerinizi forum nickinizi yazıp işaretledikten sonra çoğunluğa göre mekan kararlaştırırız. Sıra Avrupa yakasında idi.
    http://doodle.com/poll/dud9swawm5z6fgpc

Edit: Birden çok tercih yapabilirsiniz.
    Son düzenleyen summit, 26-Mayıs-2017 saat 18:58.

Junior Member aydinn_ali Üyenin Avatarı
    S.a abilerim kardeşlerim bir audi hayranı vede kullanıcısı olarak sizlerle birlikte olmayı gurur duyar büyük memnuniyet olarak bir borç bilirim organizasyona bende eşlik etmek ister ve bu vesileyle tanişmiş vede tanimiş olurum.. Ismim alican bahçelievler yenibosna...
    Audi A3
    WAUZZZ8P
    34POD65

BAHÇELİEVLER/NEWBOSNAKİNG

Junior Member Toroman Üyenin Avatarı
    Yok mu arkadaşlar bu güzel havalarda bi yaz buluşması, etkinliği??

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı Toroman Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yok mu arkadaşlar bu güzel havalarda bi yaz buluşması, etkinliği??
    Kaşıbeyaz gibi hem pahalı hem vale sorunu olan restoranlar fikir olarak öne sürülünce talep bulmadı haliyle. Herkes yemeğe okadar para vermek istemez. Ayrıca haklı olarak valeye anahtar vermek istemeyenler de mutlaka vardır. Şahsen ben ayarlarsanız uyum sağlar gelirim ama tercihim olmayan bir yer olur.

İstanbul gibi park etmesi problemli yerde araçlarımızı rahat ve güvenli olarak yan yana park edebileceğimiz deniz kenarı olan Florya ile Küçükçekmece arasındaki sahilde kalan denize sıfır ve hep bomboş olan işpark otoparkı var, karşısında da son derece mütevazi ama memnuniyetsizlik te yaratmayacak restoranlar var.

Hem araçlarımızı özgürce güvenli olarak park edebilmemiz bakımından hem düşük maliyet bakımından hem geniş alan olması bakımından avantajlı biryer. Bakın okadar sizler için İstanbulda bir yer de deşifre ettim =)

Kalabalık olacaksak orası olabilir. Fakat sayı olarak kalabalık değilsek denize karşı başka bir yere de çekip yanımızda getireceğimiz bez sandalyelerimize oturup sohbet edip fotoğraflar da çekebiliriz ve herkes paylaşmak üzere bir tatlı meyve yada içecek gibi şeyler getirir.

Önceden bir restoran ile görüşüp organizasyon yapmaktan çok daha az masraflı risksiz ve basit bir çözüm sundum. Ne dersiniz?

Junior Member Toroman Üyenin Avatarı
    Alıntı moonlightblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kaşıbeyaz gibi hem pahalı hem vale sorunu olan restoranlar fikir olarak öne sürülünce talep bulmadı haliyle. Herkes yemeğe okadar para vermek istemez. Ayrıca haklı olarak valeye anahtar vermek istemeyenler de mutlaka vardır. Şahsen ben ayarlarsanız uyum sağlar gelirim ama tercihim olmayan bir yer olur.

İstanbul gibi park etmesi problemli yerde araçlarımızı rahat ve güvenli olarak yan yana park edebileceğimiz deniz kenarı olan Florya ile Küçükçekmece arasındaki sahilde kalan denize sıfır ve hep bomboş olan işpark otoparkı var, karşısında da son derece mütevazi ama memnuniyetsizlik te yaratmayacak restoranlar var.

Hem araçlarımızı özgürce güvenli olarak park edebilmemiz bakımından hem düşük maliyet bakımından hem geniş alan olması bakımından avantajlı biryer. Bakın okadar sizler için İstanbulda bir yer de deşifre ettim =)

Kalabalık olacaksak orası olabilir. Fakat sayı olarak kalabalık değilsek denize karşı başka bir yere de çekip yanımızda getireceğimiz bez sandalyelerimize oturup sohbet edip fotoğraflar da çekebiliriz ve herkes paylaşmak üzere bir tatlı meyve yada içecek gibi şeyler getirir.

Önceden bir restoran ile görüşüp organizasyon yapmaktan çok daha az masraflı risksiz ve basit bir çözüm sundum. Ne dersiniz?
    Kim organize ediyorsa bu işleri bir an önce etmeli bence havalar bu kadar müsaitsen.

En yakın etkinliğe katılmak istiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi