Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Merhaba arkadaşlar,

İlerleyen haftalarda havaların da biraz olsun ısınmasıyla birlikte İstanbul'un avrupa yakasının Başakşehir / Selimpaşa / Silivri gibi uçlarında bir mangal yada brunch organizasyonu gibi bir etkinlik düzenlenebilir mi?

Merkezden trafikten kirlilikten uzak fakat mesafe / yakıt maliyeti / zaman gibi faktörleri düşünerek merkezden de çok çok uzak olmayan bir noktada buluşulabilir.

Açılan konu tarihlerinden gördüğüm kadarıyla uzun süredir buluşma yapılmamış olması açısından zaten tanışanlar için özlem giderme benim gibi yeni üyeler için ise tanışma fırsatı olur diye düşünmekteyim.

Fikirlerinizi ve yer olarak sunacağınız seçenek/alternatifleri bekliyorum....

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Mangal için havaların düzelmesini beklemek lazım oda min. 2 ay demek. Eğer talep olursa Yağmur olmadığı bi hafta brunch olabilir. Sıra hangi yakada hatırlamıyorum ama avrupada florya kaşıbeyaz anadoluda mest otopark olarak en idealleri sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senior Member Trooper Üyenin Avatarı
    Mangal fikri çok güzel, benim de aklımda böyle gidelim forumca ATV safari filan yapalım fikri var ama o kadar ATV'si olan bi yer yoktur herhalde
    Olmasaydın...Olmazdık...1881-193∞

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Mangal için beklemek lazım. Kaşıbeyazda kahvalti-brunch ideal.

Senior Member ItaLioNStaLLioN Üyenin Avatarı
    Sapancaya beklerim

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Çocuklar inanın,inanın çocuklar
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler...

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Alıntı Trooper Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Mangal fikri çok güzel, benim de aklımda böyle gidelim forumca ATV safari filan yapalım fikri var ama o kadar ATV'si olan bi yer yoktur herhalde
    Bu Event Garden diye mangal falan yapılan bir yer vardı, Bahçeköy diye geçiyordu sanırım oralar, o tarafta bayağı ATV si olan bir yer vardı biz kalabalık binmiştik.
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member Trooper Üyenin Avatarı
    Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu Event Garden diye mangal falan yapılan bir yer vardı, Bahçeköy diye geçiyordu sanırım oralar, o tarafta bayağı ATV si olan bir yer vardı biz kalabalık binmiştik.
    O zaman gidilebilir, tam böyle bahar başı havalar biraz daha kırılmışken ama hala yağmur çamur varken güzel olabilir. Forumda çok gopro var güzel kareler yakalarız
    Olmasaydın...Olmazdık...1881-193∞

İlk katılacağım buluşma olacak=) Havalar Mart gibi biraz yumuşar Sapanca süper fikir doğrusu sessiz sakin bol oksijenli harika biryer öyle çok çok uzak ta değil.
    Daha öncesinde İstanbul civarında bir buluşma yapılabilir. Bahçeköy de uyar bana no problem Başakşehir de de bir mekan ayarlanabilir....trafik yoğunluğu/park problemi/zaman gibi faktörlere göre ve çoğunluğun oturduğu yerlere göre bir yer belirleyebiliriz. Her türlü varım diyebilirim =)

Mart gibi Kemerburgaz/Göktürk/Belgrad Ormanı yada Sarıyer gibi biryer olabilirmi acaba. Heryerden bağlantı yolları olan trafikten kolayca kaçılarak ulaşılacak noktalar bunlar..

Member
    kimse buluşmak istemiyormu
    07 AUDİ A6 2.0 TFSİ---sold
    10 AUDİ A5 2.0TFSİ Q Hidden Content