Senior Member
    Merhaba arkadaslar

Aracimin bakim zamani geldi. Ara bakim yapilacak. 2013 ten bu yanana yetkiki servise gitmiyorum. Bu zamandan yana yazilim guncelleme dolayisi ile servise gitmedigimden yapilmadi. Acaba 2013 ten bu yana yazilim guncelleme yetkili servise gelmis midir? Yazilim guncelleme geldiyse bunu yaptirmak icin bakimi yetkili servise mi yaptirmam gerek? Arac 1.8T. Tesekkurler.

Senior Member
    Araca iş emre açılınca çıkar güncelleme olayı. Yetkili servise gidip rica ederseniz belki yardımcı olurlar

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Alıntı Smart55 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaslar

Aracimin bakim zamani geldi. Ara bakim yapilacak. 2013 ten bu yanana yetkiki servise gitmiyorum. Bu zamandan yana yazilim guncelleme dolayisi ile servise gitmedigimden yapilmadi. Acaba 2013 ten bu yana yazilim guncelleme yetkili servise gelmis midir? Yazilim guncelleme geldiyse bunu yaptirmak icin bakimi yetkili servise mi yaptirmam gerek? Arac 1.8T. Tesekkurler.
    Yazilim isini yetkili serviste yaptirmakta fayda var. Sadece yazilimi yaparlar mi bilmiyorum yani butun bakimla birlikte yapiyor olabilirler. Ama gene de bir arayip sorun bence yardimci olacaklardir.
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Senior Member
    Zamnedersem aracınız 2011 model.
    2013ten sonra yeni bir güncelleme çıkmış olacağını zannetmiyorum.
    Çalışmasında herhangi bir problem yoksa, güle güle kullanın.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Junior Member
    Yazılım güncellemesini servis yapıyor, servis dışı müdahale ettirmeyin.

Junior Member
    Emisyon ve klima güncellemesi var ben yaptırdım hiçbir değişiklik olmadı hatta birkaç yerde aracın performansının düştüğünden bahsediliyor