Senior Member frodo555 Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar merhaba,

Yeni a5'e niyetlenmemiz nedeniyle eldeki kuzuyu gelin etmemiz icap eder.. Şöyle kısaca anlatmak gerekirse:

126 bin km, beyaz içi siyah kumaş, panaromik tavan var, c.control var, birer takım kışlık yazlık lastikleri (yazlıklar yeni kışıklar önümüzdeki sene son kez takılır herhalde) var, 17" parabola jantları var. yan ve arka camlar 2 numara film... Arka difüser piano black ve 3.2 tipi çift çıkış var... aracın ilk sahibi benim...

Hasar Durumuna gelince, dürüstçe yazalım hepsini
    2 aylıkken bir araca ön sağ tarafımla dokundum oradan bi 41 bin TL tramer yazdı. Bu kazaya topak da açmıştım http://www.turbofsi.net/forum/showth...C5%9Ftirdi-%28
    Servisten aldığım günün ertesi günü geri geri gelirken demir bir reklam şeyi her nasılsa sadece bagaj kapağına girdi, o değişti, 4 bin TL de o yazdı...
    O günden bu güne tipik şehir sürtmelerinden 5 veya 6 defa (belki de 8, bilmiyorum) hepsi de yetkili serviste olmak üzere tamirat gördü, ön tamponu 3. veya 4. tampon olması lazım, saymadım.. ön sağ çamurluk da ilk kazadan sonra bir defa daha değişti ama onu niye değiştirdiler anlamadım, çok ufak bir ezik vardı sadece.. İçeride her iki tarafta A sütununun iç kumaşında sigara sürtmeleri söz konusu (basit birşey ama uğraşamadım sildirmeye) kot pantolonun arka cepteki metal düğmesi nedeniyle sürücü koltuğunun sol kanat kısmında deformasyon var. bir de apış arası şişe lekesi (yine sürücü tarafında) var.

Orijinal boyasız yerlerini sayayım en iyisi:
    Tavan - sürücü kapı - yolcu kapı - arka tampon - arka sol çamurluk (küçük bir rötuşu olması lazım) - arka sağ çamurluk ( yanlış hatırlamıyorsam o da rötüşlu) ön sol çamurluk (ucu boyalı-dır muhtemelen)

75 binde çok yağ yakıyor dedim, servis neyi değiştirdi ise o gün bu gündür yağ uyarısı gelmeden 15 bin dolup servis km'si geliyor. yine de bagaj içi bölmede 3 yıldır yayık ayranına dönmüş bir kutu 5-35 mi 5-45 mi ne castrol yağ gezdiriyorum (onu da vericem)

Bir ara resim de koyarım, sahibindende ilanı yok, koymayı da düşünmüyorum; buradan birine vermezsem galeriye vereceğim, onlar uğraşsın satmaya..

Kafamdaki rakam 90 bin TL... Az mıdır çok mudur bilemem, konuşulur anlaşılır.. Dur hem kazalı hem kazasız birer resim koyayım da ilan tam olsun (profil sayfamdan diğer resimleri görülebilir):

2016 - A5 1.4 TFSi coupé 16 SBE 05 / 2011 - a5 1.8 Tfsi 160 bhp 16 AV 018 / 2009 a4 1.8 Tfsi 120 bhp (B8) 16 AV 398 / 2008 - a4 1.9 Tdi 105 bhp 16 AV 301 / 2006 a3 1.6 copué (8p) 16 AV 385... / 2011 renault fluence 1.5 dci 110 hp EDC privilege 16 AV 850 / 2010 opel astra II HB 1.3 cdti 95 hp easytronic 16 AV 530 / 2004 Seat İbiza 1.4 100 hp signo 16 AV 797

Senior Member
    Aracı gerçekten sevdiğiniz belli. başkası olsa soğuyup bir an önce elden çıkarmaya çalışırdı.
    böyle bakan birisinden alınır. fiyat da normal gibi geldi bana. örnek olması açısından, benzer hasara sahip 2009 model olanını arkadaşım 3 sene önce 78 bin liraya almıştı.
    iyi satışlar, yeni aracınız da hayırlı olsun şimdiden