Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    Aracın eski konsolu single din kasetçalar :

Konsol Servisten Aldığımız Double Din iç Yuva Kullanılarak Değiştirilmiştir

Sıra Geldi Eski Direksiyondan Kurtulmaya :

Tüm Fonksiyonel Tuşlar Çalışmaktadır :

Tabi Zenec 3141D Navigasyon ünitesi kullanılır da Orjinal Geri Görüş Kamera Takmadan olur mu :

Güle güle kullan Tolga. Böylelikle bir B6 kasa A4'ü daha çok kullanışlı ve keyifli bir hale çevrimiş olduk

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Valla Bravo
    2F2F Mazisi..

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Valla Bravo
    Sağolasın Ümit abicim

Member Özberk Üyenin Avatarı
    Güle güle kullanım hocam çok güzel bir çalışma olmuş. Double teybin kullanımı nasıl memnun musunuz. Ben android almayı dusunuyorum da sizin de fikrinizi alıyım dedim
    11AU557

Senior Member
    Çok güzel olmuş elinize sağlık,arabanın okadar ciğerlerini sökme fikri beni huylandırıyor...
    (ek)sh

Alıntı Özberk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Güle güle kullanım hocam çok güzel bir çalışma olmuş. Double teybin kullanımı nasıl memnun musunuz. Ben android almayı dusunuyorum da sizin de fikrinizi alıyım dedim
    Android Çin cihazları tavsiye etmem burada bir arkadaşımıza Zenec 3141D modelinin montajını yaptık İsviçre malıdır oldukça kaliteli. Ya da orjinal RNS-E cihaz tavsiye ederim.
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çok güzel olmuş elinize sağlık,arabanın okadar ciğerlerini sökme fikri beni huylandırıyor...
    Teşekkürler. Yetkili Servis Prensipleri neyse aynen uyguluyorum. Öncelikle yapılacak işe göre Electronic Servise Information System üzerinden araç bilgileri girilerek ilgili Chapter ı gözden geçirip sonrasında işe başlıyorum. Gördüğünüz dağınıklık gözünüzü korkutmasın. Neyin nereden söküldü hangi vidanın nereye takılacağı hatta sıkılacak tork bile belli.