Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    2018 Mercedes-Benz E-Sınıfı Coupe: Detroit 2017

2F2F Mazisi..

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    mevcut e coupe bundan çok daha güzel duruyor bence. Arka cam çok garip duruyor , 4 kapılı arabayı 2 kapıya çevirmişler gibi. arkada egzoz difüzörü ucuzlatılmış resmen. eski kasadaki agresif burun gitmiş. bu aracın sadece s coupeye benzeyen kıçını beğendim. İçine zaten söyleyecek laf yok çok güzel hem evrim hem devrim yapmışlar.
    TT

Senior Member 34LY011 Üyenin Avatarı
    Ben genel olarak beğendim tek gözümü tırmalayan detay arka tamponun yerden yüksekliği çok fazla.. onun dışında mutlaka daha güzel bir jantı vardır bu kırmızı araçtaki jantı da beğenmedim...

Almayı düşündüğüm araçlardan biri..

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    mevcut e coupe bundan çok daha güzel duruyor bence. Arka cam çok garip duruyor , 4 kapılı arabayı 2 kapıya çevirmişler gibi. arkada egzoz difüzörü ucuzlatılmış resmen. eski kasadaki agresif burun gitmiş. bu aracın sadece s coupeye benzeyen kıçını beğendim. İçine zaten söyleyecek laf yok çok güzel hem evrim hem devrim yapmışlar.
    Alıntı 34LY011 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben genel olarak beğendim tek gözümü tırmalayan detay arka tamponun yerden yüksekliği çok fazla.. onun dışında mutlaka daha güzel bir jantı vardır bu kırmızı araçtaki jantı da beğenmedim...

Almayı düşündüğüm araçlardan biri..
    Kırmızı araba amg paket değil. Yükseklik ve difizör ondan dolayı hoşunuza gitmemiş olabilir

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    İçi çok kalite tabi geniş ekran ve hayalet gösterge ile alınırsa çok daha çekici hale geliyor yoksa biraz sönük.

Arka tasarım güzel S coupe çalıntısı olmuş ama hoşuma gitti. Önde Sedandan ayrılması için farlarda bir değişim bekledim ama birebir kopyalamış.

Junior Member
    https://www.instagram.com/p/BQqGQTFBi5h/

Ben gerçekten çok beğendim. Bu arada almanya mercedes sitesinde konfigüratörde var e coupe.
    Son düzenleyen Er2rule, 18-Şubat-2017 saat 23:50. Sebep: unutmak

Administrator Ümit Üyenin Avatarı

2017 Mercedes E Coupe Fiyatı Açıklandı
    Mercedes Türkiye, yeni nesil E Serisi Coupe fiyatlarını açıkladı. Mercedes E Coupe fiyatı 388 bin TL'den başlıyor.

Mercedes, yeni nesil E Serisi ailesinin sportif seçeneği olan E Coupe'yi ülkemizde satışa sunmaya başladı. Bayilerdeki yeni alan yeni Mercedes E Coupe, E300 ve E220d olmak üzere iki farklı kombinasyoın ile tercih edilebiliyor. 388 bin TL'lik başlangıç etiketine sahip olan E300 Coupe'de 245 hp güç üreten 2.0 litrelik benzinli motor 9G-Tronic şanzıman le birlikte yer alıyor. Dizel cephesinde ise 190 hp güç üreten 2.0 litrelik motora sahip E220d bulunuyor. Benzinli kardeşi gibi 9G-Tronic şanzımana sahip olan bu modelin fiyatı ise 400 bin TL'den başlıyor. Yeni Mercedes E Coupe, şık ve sportif tasarımının yanında kaliteli iç mekanı ile de dikkat çekiyor

2F2F Mazisi..

tolgasecki06
    Guest
    Konfigürasyonu acilmamis biraz doldursak araci en az 100K artar fiyati. Sahsen 500 bandinda ama performansli bir coupe olacaksa cok daha iyi araclar alinir

BlackBerry PRIV

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Ben 450bin TLye bir arac olusturdum, gayet yeterli donanimi var.

Canli gormenizi tavsiye ederim asiri yakisikli olmus arac.

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    W213 Sedan çıkmadan önce belirttiğim 2.9lt I6 dizel motorların teknik verileri belli oldu;
    Makyajlı S serisi ile gelecektir.

S350d - 2925cc, 286hp, 600nm
    S400d - 2925cc, 340hp, 700nm

Yeni 4.0 V8 benzinli motor;
    S560 - 3982cc, 469hp, 700nm

S63 AMG FL ise 5.5 V8 585hp yerine E63teki 4.0 V8 612hplik motor ile güncellenmiş.

Yakın zamanda makyajlı S serisi konusunu bekliyoruz Sayın Admin. @Ümit