Senior Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    E300 ile aynı Erol abi.
    Yok E180 için konuştum.
    (ek)sh

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yok E180 için konuştum.
    He o 180de fantezi yapmış zaten kimse. 520i gelince fiyatlar aynı seviyeye gelir.

Senior Member
    He o 180de fantezi yapmış zaten kimse. 520i gelince fiyatlar aynı seviyeye gelir.
    Aynen 381'e 530 var .Aldık enişteye donanımıda iyi gerçi @monza Levent abi beğenmedi donanımını ayrı konu...
    (ek)sh

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Aynen 381'e 530 var .Aldık enişteye donanımıda iyi gerçi @monza Levent abi beğenmedi donanımını ayrı konu...
    Hayırlı olsun. Şuan 530i nin fiyatlar bedava. Zamanında E200lerin olduğu gibi.

Senior Member
    Hayırlı olsun. Şuan 530i nin fiyatlar bedava. Zamanında E200lerin olduğu gibi.
    Saol kardeşim.Bence de fiyatlar makul o seviye için,E180 lerin fiyatı çok makuldu zamanında.Gerçi arabanın gidişi benim eski A3 gibi ama sonuçta W212 yani...
    (ek)sh

Senior Member
    Renk kombinasyonu güzel ama
    Head Up ve Conected Drive bence gereksiz. Onların yerine Adaptif LED, HiFİ ve Spor Şanjmanı tercih ederdim.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member Alwaysfc Üyenin Avatarı
    Apple Carplay ve Conected Drive gibi özellikleri daha sonra lisanslayı açarlar
    olmazsa olmaz adaptif led bence, tasarımı da etkiliyor
    BMW 4.20D - BMW 5.30İ - VW GOLF - HONDA CBR 650F

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı

Benim araba 15 gundur serviste. Bende bu arada 1500 km kadar yol yaptim arabayi sehir ici sehir disi test etme sansim oldu. Araba 2.0 dizel xdrive sport paket 18 jantli. Ekstra donanim olarak cc sunroof ve vakumlu kapi haric sanirim bisey yok arabada. Motorla ilgili yorum yapmiycam zaten herkes biliyor. Aracin disi pek cekici degil sanki f10 bidaha makyaj gormus gibi. Yani adaptif far almak sart aracin dis goruntusunde en azindan bir fark yaratmak icin. Ic kalite f10 a gore sanki bi tik daha iyi ama Benim kullandigim aracta yeni buyuk ekran yok. Ama eski ekrana gore buyuk , menu daha guzel ve cozunurlugu daha iyi. gosterge bendeki yine standart olandi ek ozellik olarak heralde gelismisi vardir bunda cunku kirmizya falan donmuyo surus modu degisince. buyuk ekran yine kesinlikle alinmali yoksa bunda dokunmadan kontrol elle ses acma vs yok. ambiyans aydinlatmasi guzel ama artik alistik cok ekstra gelmiyo renk secenegide az. Koltuklarda kesin deri alinmali bu hali cok basit duruyo 5 icin. Yeni M olmayan direksiyonu cok begendim.

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    gerçek fotolar üzdü biraz resmen hormonlu f30 gibi duruyor içi.
    TT

Senior Member Alwaysfc Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    gerçek fotolar üzdü biraz resmen hormonlu f30 gibi duruyor içi.
    Bu kadar boşunu ilk kez görüyorum, normalde büyük ekran standarttı ve LINE sız alınamıyordu, diğer seçenekleri açmışlar sanırım
    BMW 4.20D - BMW 5.30İ - VW GOLF - HONDA CBR 650F