Senior Member Alwaysfc Üyenin Avatarı
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Haziran sonu gelecek araba birden nasıl Mayıs sonuna gelmiş,nasıl bir planlama dehasıdır bu ?

Bizde enişteye 530i Msport aldık Safir Siyah,Connected Paket,Head Up,Esanslı iklimlendirme var.Temmuzdan önce araba yok dediler adamın şansına biri iptal etti talip olduk.1haftaya teslim Derincede imiş araç...
    Hayırlı olsun donanım güzelmiş
    Planlama değil de lojistikle alakalıymıs
    Kosifler ve Borusan'daki arkadaslarımı da aradım, onlar da teyit ettı, fazladan gemi kiralaması yaparak sevkiyatı hızlandırmıslar 4 hafta kazanılmıs yoksa sırayla gıdıp gelıyormus gemılerı
    BMW 4.20D - BMW 5.30İ - VW GOLF - HONDA CBR 650F

Senior Member
    Alıntı Alwaysfc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun donanım güzelmiş
    Planlama değil de lojistikle alakalıymıs
    Kosifler ve Borusan'daki arkadaslarımı da aradım, onlar da teyit ettı, fazladan gemi kiralaması yaparak sevkiyatı hızlandırmıslar 4 hafta kazanılmıs yoksa sırayla gıdıp gelıyormus gemılerı
    Anladım buarada M paketle ilgili bir sorun var sanırım,şöyle ki müşterilerin çoğu global olarak M paket almak istiyormuş,Bmw de tedarik sürecinde biraz sıkıntı yaşıyormuş.Yeni sipariş olacak araçların yada üretilecek araçların teslim tarihleri daha da ileriye gitmiş...
    (ek)sh

Senior Member Alwaysfc Üyenin Avatarı
    Temmuz teslim araçlar için 3-5bin euro arası zam gelecekmiş dediler, bilginize
    O dönem 5.20i siparişleri de açılacakmış, 170HP

Temmuz teslim araçlar için 3-5bin euro arası zam gelecekmiş dediler, bilginize
    BMW 4.20D - BMW 5.30İ - VW GOLF - HONDA CBR 650F

Junior Member
    [QUOTE=Alwaysfc;587356]Temmuz teslim araçlar için 3-5bin euro arası zam gelecekmiş dediler, bilginize

Haziran üretim olup temmuz içi teslim olacak araçlar zamdan faydalanmayacakmış.
    Temmuz üretimli araçlarda ise fabrika indirim desteğini geri çekeceğinden zamlı duruma gelcekmiş.

Member
    Benim aracim da haziran uretim temuz 15 en gec temmuz sonu teslim dediler ama ben agustosa sarkar diye dusunuyodum.simdi arac gecikirse zam bana yanisicak mi acaba

Senior Member
    Ben siparişi verirken, euro bazında fiyat değişimi öngörülmediği bilgisi verilmişti.
    Kura bağlı dalgalanma olabilir.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Araç baz fiyatına 5.000euro zam demek vergi sonrası 45.000tl üzerine denk gelir. 1.6lt gelene kadar zam olmadan devam edip 1.6lt seçeneği sunulduğunda 2.0lt için zam olacaksa olmalı o dönem 530i siparişi açanları kapsamalı. Şuan sipariş açan yolda aracı olanları etkilememek lazım.

Başka bir forumda bir arkadaş iyi dolulukta E180 teklifi almış 381.000tl idi fiyatı. Kur ciddi yükseldi ötv de %60 olunca 1.6lt araçların rakamı bile sapıtmaya başladı.
    Son düzenleyen designo, 26-Mayıs-2017 saat 13:31.

Senior Member
    Alıntı designo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Araç baz fiyatına 5.000euro zam demek vergi sonrası 45.000tl üzerine denk gelir. 1.6lt gelene kadar zam olmadan devam edip 1.6lt seçeneği sunulduğunda 2.0lt için zam olacaksa olmalı o dönem 530i siparişi açanları kapsamalı. Şuan sipariş açan yolda aracı olanları etkilememek lazım.

Başka bir forumda bir arkadaş iyi dolulukta E180 teklifi almış 381.000tl idi fiyatı. Kur ciddi yükseldi ötv de %60 olunca 1.6lt araçların rakamı bile sapıtmaya başladı.
    530i için fiyat değişimi yok zaten
    E180 o kadar doldurulursa yerinden hiç kalkamaz herhalde.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member
    530'un verileri yeter,0-100 çok başarılı.
    Bence yeni 5 'le Mercedes'in pazardaki payı düşecek...
    (ek)sh

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    530'un verileri yeter,0-100 çok başarılı.
    Bence yeni 5 'le Mercedes'in pazardaki payı düşecek...
    E300 ile aynı Erol abi.