Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Sahsen hayal kirikligi degil, daha cok makyaj tadinda bir yeni kasa olmus. Ic mekanda direksiyonu pek begenmedim, ici neredeyse ayni kalmis. Klasik BMW severlerin gene bolca alacagi bir araba bence. Mercedes gibi ne komple yenilikci bir tasarimla gelmis ne de eskisi gibi ayni birakmis ozellikle teknoloji bakimindan. Fena degil bence ama ben biraz daha farkli olmasini bekliyodum.

Bir de bence arkadan bakildiginda eski oturakligini kaybetmis, yandan ve onden gene heybetli duruyor. Canli gormek lazim
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Ön heybetli çünkü tüm resimler M paket adaptif led ful araçlar. Serdar bey videodaki aracın farları bana xenon gibi geldi?

2F2F Mazisi..

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Ümit bey,

Pdf olarak araç tanıtım dosyasında bu far Led olarak geçiyor. Panamera gibi mercek kullanılmış sanırım ondan dolayı bi-xenon gibi sanıyoruz. Aracın tasarım noktası aktif Led opsiyonunda kopuyor yoksa önden f10 un Led farlısınada baya benzerlik taşıyor bu std farı ile. Aktif Led ile 7 kasaya kaçıyor araç tamponlarda ondan benzerlik taşıdığı için. Borusan bu far ops. ile araç ithal edermi bilemiyorum. Std olarak gelenlerde sanmıyorum dolu araçlarda bulunur.

Paketler, aksesuarlar ve almanya fiyatları;

http://www.bmw.de/dam/brandBM/market...6287602225.pdf
    Son düzenleyen designo, 17-Ekim-2016 saat 22:29.

Senior Member Avalon Üyenin Avatarı
    Dış tasarım zaten facelift tadında olmuş...Ama şu iç tasarımdan hala nasıl sıkılmadı bmw mühendisleri anlamak mümkün değil...Teknoloji barındırıyor olsa bile görüntü olarak zamanın çok gerisinde bir izlenim veriyor artık...

Senior Member
    bixenon kalmadı zaten artık 1 serisi bile led farla geliyor

Alıntı Avalon Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Dış tasarım zaten facelift tadında olmuş...Ama şu iç tasarımdan hala nasıl sıkılmadı bmw mühendisleri anlamak mümkün değil...Teknoloji barındırıyor olsa bile görüntü olarak zamanın çok gerisinde bir izlenim veriyor artık...
    Artık firmalar tasarımda kısır döngüye girdi. Ana bir modeli tasarlayıp diğer modellere aktarıyorlar. Bunu E kasada gördük. Bmw de başarılı olan f10 ile 7 kasayı karıştırmışki iç kısım zaten komple kopyalanmış olarak müşteriye sundu.

Tanıtımdaki gri M pkt üzerindeki jantlarda 20" individual jant. Aracı öyle bir tanıtmışki en tepe aksesuarlarla. 1.6lt gelse böyle araç oluştursan 350.000 lere kadar gider herhalde. Euro olmuş zaten 3.40tl
    Borusan bakalım Tr paketi kapsamını ve diğer paket kapsamlarını ne yapacak..
    Son düzenleyen designo, 17-Ekim-2016 saat 23:01.

Senior Member
    şahsi fikrim inanılmaz olmuş çok daha sportif bir kasa olmuş muhtemelen bu yüzden beğendim

Alıntı designo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ümit bey,

...
    Teşekkür ederim bilgi için tasatım olarak xenon gibi kalmış ben bile xenon sandım Tamam adaptif gibi havalı olmasada bu tasarımda çok sade şuan mevcut kasa gibi duruyor en azından angeller vs daha yenlikçi olsaydı. Borusan standart olarak bu farları getirecektir o kesin
    2F2F Mazisi..

www.bmw.lu

Adresinden yeni kasanın konfigurasyonu açık, merak edenler bakabilir.

Türkiyede bolca göreceğimiz paket

Türkiyeye gelmesi bile zor paket

Buda benim kombinasyon

2F2F Mazisi..