Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    A6 1.5 150hp gelmeden işi zorr
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    Alıntı red_s4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu 5 serisi akimini durdurmak icin,audi a6 nin çok iddali gelmesi gerekiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Elmayla Armutu aynı sepete koymayalım lütfen
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member red_s4 Üyenin Avatarı
    Tamam bu serilerde( a6, E ve 5 ) zevkler renkler tartisilmaz ama 6 senelik bi audi kullanicisi olarak bir üst segmentte tartismasiz bi abi var oda S serisi. Ne a8 ne 7 yedi nede bi baskasi. Elma armut meselesinede gelince kim armut kim elma tartisilir

Junior Member
    arkadaşlar merhaba
    yeni 520i (g30) motor teknik verilerinde 250nm olan tork değeri 2000-4700 devir bandında olarak görünüyor.
    F10 520i modelinde ise 1500-4700 devir arasında 250 nm tork değeri belirtiliyordu.( Daha düşük devirde 1500 rpm den itibaren olduğu için daha canlı oluyor herhalde )
    Yeni g30 8.3 sn/100km
    f10 ise 8.7 sn/100 km hız olarak görünüyor.
    G30 modelinin teknik verilerine bakılırsa araç düşük devirlerde daha hantal olması gerekmez mi?
    Kafam karıştı.

Senior Member
    Alıntı gonsales Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar merhaba
    yeni 520i (g30) motor teknik verilerinde 250nm olan tork değeri 2000-4700 devir bandında olarak görünüyor.
    F10 520i modelinde ise 1500-4700 devir arasında 250 nm tork değeri belirtiliyordu.( Daha düşük devirde 1500 rpm den itibaren olduğu için daha canlı oluyor herhalde )
    Yeni g30 8.3 sn/100km
    G30 modelinin teknik verilerine bakılırsa araç düşük devirlerde daha hantal olması gerekmez mi?
    Kafam karıştı.
    G30 daha hafif Onun için tork bandını yukarıya çekmiş olabilirler.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    arkadaşlar merhaba
    Yeni g30 8.3 sn/100km
    Kafam karıştı.
    Tork bandını bilmiyorum ancak g30 un 0-100 hızlanma verisinin iyileşmesi aracın 80kg f10 a göre hafiflemesinden kaynaklıdır.

Arkadaslar aracimi kismetse ay sonu teslim alacagim. Aracta yapacagim degisikler; cam filmi mutlaka yapacagim( hangi cesidini ve nerede yaptirmalayim???) arac karbon siyah bu arada. App plaka( yasak degilse ve özel plaka alirsam) ??!!! ön kaput seffaf film ( daha karar veremedim, yapmalimiyim diye??? ) ve son olarakta boya koruma yada seramik kaplama( bundada emin degilim, kararsizim) . Tecrübeli arkadaslardan yorum bekliyorum.

Junior Member
    Arkadaslar aracimi kismetse ay sonu teslim alacagim. Aracta yapacagim degisikler; cam filmi mutlaka yapacagim( hangi cesidini ve nerede yaptirmalayim???) arac karbon siyah bu arada. App plaka( yasak degilse ve özel plaka alirsam) ??!!! ön kaput seffaf film ( daha karar veremedim, yapmalimiyim diye??? ) ve son olarakta boya koruma yada seramik kaplama( bundada emin degilim, kararsizim) . Tecrübeli arkadaslardan yorum bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılıÄŸıyla gönderildi
    aracın şase numarası çıktı mı? üretim tarihi belli oldumu
    benim araçta ay sonu yetişme ihtimali var. vin numarasından aracın üretim tarihi olarak 09.08.2017 olarak görünüyor
    bayram öncesi yetiştirmeye çalışıyor bayi.
    kaput şeffaf film kaplama işine bulaşmayın derim
    boyu koruma yada seramik kaplama tavsiye ederim. özellikle seramik yaptırmanızı öneririm
    hele sizin renk siyah ilk işiniz seramik olmalı, kullanacağınız marka dan ziyade uygulama yaptıracağınız firmanın tespiti daha önemli

aracýn þase numarasý çýktý mý? üretim tarihi belli oldumu
    benim araçta ay sonu yetiþme ihtimali var. vin numarasýndan aracýn üretim tarihi olarak 09.08.2017 olarak görünüyor
    bayram öncesi yetiþtirmeye çalýþýyor bayi.
    kaput þeffaf film kaplama iþine bulaþmayýn derim
    boyu koruma yada seramik kaplama tavsiye ederim. özellikle seramik yaptýrmanýzý öneririm
    hele sizin renk siyah ilk iþiniz seramik olmalý, kullanacaðýnýz marka dan ziyade uygulama yaptýracaðýnýz firmanýn tespiti daha önemli
    Evet şasi numarası belli oldu,dün bayiye gittim, ayin 25 gibi aricak beni ay sonu teslim ederiz dedi. Seramik kaplama nerde yaptirayim??? Varmi tavsiye edeceginiz yer??

Junior Member
    app plaka mühürlü olursa, süper oluyor..ben özel parlak siyah m logolu plakalık üzeri istanbul klasik app yaptırıyorum süper kaliteli oluyor
    https://www.dizaynplakalik.com/ki%C5...%B1klar%C4%B1/
    plaka mı bugün trafik şubeden ayırttım 54 ...444 olacak kısmetse.
    Ayrıca aracımın şasi numarasına özel hareket halinde dvd izleme aktive etme yazılımınıda edindim.. artık aracımı bekliyorumm

Evet ÅŸasi numarası belli oldu,dün bayiye gittim, ayin 25 gibi aricak beni ay sonu teslim ederiz dedi. Seramik kaplama nerde yaptirayim??? Varmi tavsiye edeceginiz yer??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılıÄŸıyla gönderildi
    aracın vin numarasından üretim tarihini bir kontrol edermisiniz
    eğer üretim tarihleri yakın ise araçlar aynı gemi ile sevk edilebilir.
    kontrol için arac şasi numaranızın son 7 hanesini yazarak kontrol edebilirsiniz.
    http://bimmer.work/
    araç seramik kaplama için size önereceğim yer olacaktır.
    anadolu yakası için size bilgi vereceğim