Senior Member
    çok teşekkür ederim herkese

Abi bence de harika bir renk. Sadece bu çizik kaza gibi durumlarda lokal boya yapılamaması, renk tutturmanın zor olmasından dolayı dedim. Gerçi çoğu metalik renkte durum bu. Biraz yanlış bir tabir kullanmışım. Yoksa gece fln çok güzel görünüyor frozen renkler gibi
    Son düzenleyen eray999, 05-Ekim-2016 saat 16:30.

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Bence normal beyazdan iyidir , keyfini çıkarmaya bak , ama 2 ye estoril blue gerçekten çok yakışıyor. Ki bunu 4 de o renkten nefret ettiğim halde söylüyorum.
    TT

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Sütçü beyazından kat kat güzel bir renk, M pakatte 2 güzel tercih yazınızıda zevkle okudum. Güle güle iyi günlerde kullanın
    2F2F Mazisi..

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı

Almanyadayım biraz moral bozsun fotoğraf
    Aracınızın rengi bence en güzel renklerden birisi. 2 seriside çok yakışıklı bence yakın arkadaşımda var füme içi taba müthiş hoşuma gidiyor. Geniş ekran şart bence ilk önce kazasız belasız kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Ben de artik fazla yikamayla temizlikle ugrasmamak icin gittim beyaz tercih ettim, cok pismanim, kiymetini bilmek lazim
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Senior Member
    abi kasa olarak e30 çağrışımı yaptığı için estoril güzel aslında ama ben büyük arabaya daha çok yakıştırıyorum o rengi. 4 serisini estoril harici bir renkte hayal edemiyorum, alacak olsam estoril alırdım (m4 hariç)
    ama şu anki estoril blue 30 sene evvelki ile aynı değil ton olarak. biraz daha açık bir tona sahipti sanıyorum o renk. mercedes'in mavisi gibi. ismi de ESTORILBLAU 2 diye geçiyor şimdiki kasalarda.

ben de araba alırken önce metalik veya koyu renk tercih ediyorum, eziyet çekip beyaza dönüyorum. sonra güzel renkli arabaları görünce dertlenip tekrardan metalik renge dönüyorum bu şekilde döngü devam ediyor

235i fiyatı paylaşılmayaydı iyiyidi
    bizim 218i aldığımız fiyata adamların 235i xdrive alması :/

Senior Member
    bugün 320iED 40th year edition kullandım. benzinli arabayı özlemişim derken dizeldeki gibi gazlayınca 10 litreleri gördüm. ama yine de benzinli başka. duraklamalarda baş ağrısı çekiyormuşum da haberim yokmuş.
    bu arada alan/kullanan arkadaşlar kusura bakmasın ama 170 bin lira edecek bir araba değil gibi geldi bana tercih meselesi tabii.