Senior Member Trooper Üyenin Avatarı
    Benle aynı fikri paylaşan var mı bilmiyorum ama Audi yan profildeki hatları çok keskinleştirdi ve A5te de Q5te de benim gözümü resmen şu tırmalıyor, bu inanılmaz keskin ve belirgin hat arka çamurlukta alçalıyor sonra stabil gidiyor ve sonra ön çamurlukta tekrar yükseliyor. Bu çok göz yorucu ve zorlama bi tasarım bence, mesela A3 sedanda, A8'de ya da (eski yeni) Q7'lerde bu hat çok daha yumuşak ve o araçlar bence çok daha organik ve hoş duruyor.
    Olmasaydın...Olmazdık...1881-193∞

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı

İstinye park taki arac adamin dedigine gore mart ayinda satisa baslancakmis. Bu bildigin makyajli q5 hele ilk gordugumde arkadan suanki kasa q5 gibi geldi

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Azicik fotosop bilsem A6, A7 ve A8i cikartirim 2 gune

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Bilmeye gerek yok doruk Q7yi biraz enden biraz boydan küçült çıktı sana Q5

Q5 ve Q7 hatta makyajlı A3 bu kadar güzelken A4 bu sınıfta çok sönük kaldı
    2F2F Mazisi..

tolgasecki06
    Guest
    Bugun bende gordum ama maskelenmıstı eskısehır yolunda yanımdan hızlı bır sekılde gectı.

BlackBerry PRIV

Sahsen bana 7'den daha cekıcı geldı

BlackBerry PRIV

Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Ben de çok beğendim hatta GLC'den daha çok hoşuma gitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    e350 cdi blueefficiency coupe

tolgasecki06
    Guest
    Alıntı melih Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben de çok beğendim hatta GLC'den daha çok hoşuma gitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    +1

Glc'nın arka tasarımı bana garıp gelıyor bıraz, wagoon aracların stop yapısı gıbı. Hıc hos durmuyor. Coupesı bır derece ama standar glc yerıne q5 tercıh ederım bende.

BlackBerry PRIV

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı tolgasecki06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    +1

Glc'nın arka tasarımı bana garıp gelıyor bıraz, wagoon aracların stop yapısı gıbı. Hıc hos durmuyor. Coupesı bır derece ama standar glc yerıne q5 tercıh ederım bende.

BlackBerry PRIV
    Ben de GLC'nin arkasini begeniyorum ozellikle.
    Q5 baya guzel olmus ama satin alsam kaziklanmis hissederim. Baya bildigin makyaj bu.

Senior Member Andromeda Üyenin Avatarı
    Kabin içinde gittikçe daha az kumanda düğmeleri, daha sade bir görünüme gitti tüm markalar. Ama ben daha kımıl kımıl daha çok kumanda düğmesini seviyorum. Ben biraz eski kafalı kaldım sanırım. Güncel Q5'in ön konsoldaki ses sistemi ve klima kumanda paneli benim beğendiğim gibi. Örneğin bu konuda Cayenne'in içi de çok hoş gerçekten. Yeni Q5'te (Ve diğer güncel Audi modellerinde) vites kolu şık oldu. Artık o kocaman vites koluna gerek yok zaten. Elektronikleşti bu iş. Aracın önü ve kabin içi epeyce yenilenmiş ama arkada pek bir yenilik yapmamışlar. Stop lambalarını yeniden dizayn edip arkadan görünümde de yeni kasa olduğunun daha net anlaşılmasını sağlayabilirlerdi bence. Elbetteki zevk meselesi ama bana göre yine de sınıfında ilk tercih Q5 olur bence. MB GLC sanki iri bir station vagon gibi duruyor. X3 ise toparlandı ama BMW'nin genel olarak kabin içinde çok radikal bir değişime gitme zamanı geldi de geçiyor.
    AUDI Q5 2.0 TDI & [BMW 116i SATILDI] Mercedes Benz C180 Coupe

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    bu tablet ekran olayı çok abartılıyor. Aracın içine oturunca o ekran öyle gözünüze resimlerdeki gibi batmıyor. a4 te, c de hiçbirinde gözüme batmıyor içine oturunca.