Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Soylemek istedigimi anlamadiniz. Gyeonu da gtechniqi de ver isi bilmeyen birinin eline ortaya bi cacik cikmaz. Uygulama yerini sadece kullandigi malzeme ile degerlendirmek yanlis olur.
    Neye gore defacto vs. gibi oldugunu dusunuyorsunuz?

Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Soylemek istedigimi anlamadiniz. Gyeonu da gtechniqi de ver isi bilmeyen birinin eline ortaya bi cacik cikmaz. Uygulama yerini sadece kullandigi malzeme ile degerlendirmek yanlis olur.
    Neye gore defacto vs. gibi oldugunu dusunuyorsunuz?
    Piyasa mali bir ürün. İstiyorsanız kullanın. Sonuç olarak fiyat performans önemli.

Piyasada sholl ve menzernayi duymamış o kadar çok "pasta cila yapan yer ve"oto kuaför" var ki bu ürünleri bilenler yine tatmin edici bir sonuç çıkartır ortaya.

Doğru ürünü kullanan yeri bulduktan sonra yaptığı uygulamalara bakacağız. Zateb dandik iş yapanlar silikon içerikli ürün kullanıyor. Uzaktan bu kadar yardımcı olabiliyorum. İstanbulda olsa bende yaparım. Yapacak yerlere de götürürum. Ancak uzaktan bu kadar yön verebiliyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member dtclk Üyenin Avatarı
    Bir soru daha; seramik kaplama ruhsata işlenmeli yoksa muaynede sorun çıkar dediler doğru mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2016 A5 2.0 TDI Quattro Sportback (2016- )
    2017 A3 1.0 TFSI Sportback (2017- )

Member
    Seramik kaplamada renk felan değişmiyor ki neden ruhsata işlenilsin? Normal kaplamayla karıştıranlar var heralde.

Alıntı becoca Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Piyasa mali bir ürün. İstiyorsanız kullanın. Sonuç olarak fiyat performans önemli.

Piyasada sholl ve menzernayi duymamış o kadar çok "pasta cila yapan yer ve"oto kuaför" var ki bu ürünleri bilenler yine tatmin edici bir sonuç çıkartır ortaya.

Doğru ürünü kullanan yeri bulduktan sonra yaptığı uygulamalara bakacağız. Zateb dandik iş yapanlar silikon içerikli ürün kullanıyor. Uzaktan bu kadar yardımcı olabiliyorum. İstanbulda olsa bende yaparım. Yapacak yerlere de götürürum. Ancak uzaktan bu kadar yön verebiliyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Simdi gordum, haklisiniz.

Alıntı dtclk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bir soru daha; seramik kaplama ruhsata işlenmeli yoksa muaynede sorun çıkar dediler doğru mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Teknisyen arabada kaplama oldugunu anlasin muayene ucreti benden

Senior Member dtclk Üyenin Avatarı
    Alıntı smart_maniac Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Seramik kaplamada renk felan değişmiyor ki neden ruhsata işlenilsin? Normal kaplamayla karıştıranlar var heralde.
    Teknisyen arabada kaplama oldugunu anlasin muayene ucreti benden
    ))) bi yerden böyle duymuştum demekki doğru değilmiş... Teşekkürler
    2016 A5 2.0 TDI Quattro Sportback (2016- )
    2017 A3 1.0 TFSI Sportback (2017- )

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Doruk sana bir soru GTECHNIQ C2V3 kaputa sıktım silmeyi nasıl yapmak daha doğru tüm kaputa süngerle yedirip sonra silmek mi? yoksa kaputun yarısını yapıp ardından heme silmek mi? çünkü çabuk kuruyan bir solüsyon
    2F2F Mazisi..

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Doruk sana bir soru GTECHNIQ C2V3 kaputa sıktım silmeyi nasıl yapmak daha doğru tüm kaputa süngerle yedirip sonra silmek mi? yoksa kaputun yarısını yapıp ardından heme silmek mi? çünkü çabuk kuruyan bir solüsyon
    Sungere vs. gerek yok, kaputa sik sil seklinde uygulaniyor. Beklemeden silinebilir.
    Son düzenleyen summit, 30-Eylül-2016 saat 11:18.

Member
    Sungere vs. gerek yok, kaputa sik sil seklinde uygulaniyor. Beklemeden silinebilir.
    araçta biraz leke bırakıyo gibi zor siliniyo ama ? (ben mi yanlış uyguluyorum acaba gerçi sıkıp siliyorum sadece ama)
    birde sanki bir miktar parlaklığı azaltıyo gibi siz ne düşünüyosunuz?

Alıntı Janer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    araçta biraz leke bırakıyo gibi zor siliniyo ama ? (ben mi yanlış uyguluyorum acaba gerçi sıkıp siliyorum sadece ama)
    birde sanki bir miktar parlaklığı azaltıyo gibi siz ne düşünüyosunuz?
    O yuzden hemen silinmesi gerekiyor. Iz biraktigi zaman o bolgeye tekrar urunu uygulayip iyice silin.
    Amac zaten parlakligi arttirmak ve su iticiligi kazandirmak, parlaklik azaliyorsa bi yerde hata yapiyorsunuz demektir.