Senior Member EB710 Üyenin Avatarı
    Alıntı Kürşat Turan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    #EB710 Enes cim çok geçmiş olsun yeni gördüm, büyük kenarlı bi taş gelmiş gibi, iyiki daha kötü biseye sebebiyet vermemiş. Bununla gelmiş geçmiş olsun. Yazılım hayırlı olsun arabanin sürüş keyfi iki kat artmıştır kesin. Kazasız belasız inşallah.

In God we trust...
    Abi çok teşekkür ederim, taştan ziyade mermi falandı heralde diyorum ben. Allah cümlemize kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inşallah.
    •M. Enes Buyukkilic•

BMW F20 ///M | Audi A6 3.0 TDI Quattro | Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    @EB710 RS4 Projesi kardeşim fotoğrafları yakın da paylaşırım Kayseri'den bildiğin bir araba olabilir zaten
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    @EB710
    Simdi gordum enes cok gecmis olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk
    34SMH25

Alıntı CayenneS Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @EB710 RS4 Projesi kardeşim fotoğrafları yakın da paylaşırım Kayseri'den bildiğin bir araba olabilir zaten
    Merakla bekliyoruz kardeşim hadi bakalım yakışanı yapmışsın

Alıntı smh25 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @EB710
    Simdi gordum enes cok gecmis olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Çok sağol Semih abicim.
    •M. Enes Buyukkilic•

Member selcukdal Üyenin Avatarı
    Anladım öyle düşünüyorsan gerek kalmaz gitmene bu hali yeter tavsiye derken yani nereye yaptırmak konusunda mı diycem ama zaten yaptırdın, ne için bi tavsiye yani ?

Alıntı selcukdal Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Anladım öyle düşünüyorsan gerek kalmaz gitmene bu hali yeter tavsiye derken yani nereye yaptırmak konusunda mı diycem ama zaten yaptırdın, ne için bi tavsiye yani ?
    Bu hali bana da yeter gibi geliyor çünkü EcoPro'nun dışına çıkmıyorum Hatta yazılımdan sonra tüketimim bariz düştü. Normalde 8,5-9 litre yakan araba şimdi 7-7,5 arası gazlama oranıma göre ortalama değer veriyor
    Tavsiye olarak da hani yazılımdan sonra mutlaka şunları yap ya da yapma gibisinden birkaç öğüt var mı diye sordum
    •M. Enes Buyukkilic•

Senior Member
    Alıntı EB710 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Abi çok teşekkür ederim, taştan ziyade mermi falandı heralde diyorum ben. Allah cümlemize kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inşallah.
    kamyon lastiğine sıkışmış bir şeydir muhtemelen. hiç kafana takma Enesim, ilk araban zaten daha nelere nelere binersin. Eskiden ben de kafama takardım ufak bi taş değse bile, saç ağartırdım bir gecede. şimdi canını çıkartıyorlardır o arabaların

Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kamyon lastiğine sıkışmış bir şeydir muhtemelen. hiç kafana takma Enesim, ilk araban zaten daha nelere nelere binersin. Eskiden ben de kafama takardım ufak bi taş değse bile, saç ağartırdım bir gecede. şimdi canını çıkartıyorlardır o arabaların
    Alıştım valla abicim ya. Araba yeni olsa daha çok takardım ama 2 yaşını dolduracak nerdeyse birkaç ay sonra. Bu tarz şeyler kaçınılmazdı yani artık. Son yıllarda ben de çok saç ağarttım valla bir yandan araba bir yandan okul v.s.
    •M. Enes Buyukkilic•

Member selcukdal Üyenin Avatarı
    Alıntı EB710 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu hali bana da yeter gibi geliyor çünkü EcoPro'nun dışına çıkmıyorum Hatta yazılımdan sonra tüketimim bariz düştü. Normalde 8,5-9 litre yakan araba şimdi 7-7,5 arası gazlama oranıma göre ortalama değer veriyor
    Tavsiye olarak da hani yazılımdan sonra mutlaka şunları yap ya da yapma gibisinden birkaç öğüt var mı diye sordum
    Anladım keyifle binmeye devam edersin inşallah klasik şeyler söyliyeyim o zaman, ısınmadan gazlama soğumadan aracı stop ettirme ek olarak dp takarsan rahatlar araba ama takmasanda birşey olmaz çünkü yeter diyosun

Senior Member Andromeda Üyenin Avatarı
    Öncelikle çok geçmiş olsun Enes. Çok daha kötü sonuçlara neden olabilirmiş bence ucuz atlatmışsın. Yazılım benimde sürekli düşündüğüm bir konu. Ama farklı farklı görüşler var. Bazı görüş sahipleri araca zarar vereceğini iddia ediyor ve önermiyorken başka görüştekiler olumlu yaklaşıyorlar. Bana 170-180 HP olsa yeter. Bir de özel değilse kaça mal oldu yazılım?
    AUDI Q5 2.0 TDI & [BMW 116i SATILDI] Mercedes Benz C180 Coupe