Member selcukdal Üyenin Avatarı
    Bununla geçmiş olsun baya kötü olmuş, yazılımda hayırlı olsun superchips iyidir kafa ağrıtmaz. Eğer bu güçlerle yetinemezsen tekrar istanbula mı gelmek gerekicek nasıl bi çözümü var firmanın ?

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Enecim güle güle kullan öncelikle, tabiki yolda başına gelen taş içinde geçmiş olsun. Kaskodan cam hallolur, kaput ve tavan için rötüş yapabilirsin.
    2F2F Mazisi..

Senior Member akın35 Üyenin Avatarı
    enes güle güle kullan aracı yeni araba almış gibi olmuşsundur bu taş öndeki arabadan mı geldi nasıl oldu ?

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun güle güle kullan Enescim, inşallah bir aksilik yaşamadan böyle keyifle binersin aracına. Hasar içinde geçmiş olsun ön kaputta koruyucu film olsaydı böyle olmazdı sanırım ama sağlık olsun hallolmayacak şeyler değil kafana takma.
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member DriveFastLiveYoung Üyenin Avatarı
    hayırlı olsun arkadaşımda da yazılımlı 116i var araba çok farklı oldu arkası yerinde durmuyor bambaşka bir araba gibi

Senior Member
    Enes çok geçmiş olsun, nazarlık olmuş . Sakin kullanımda şehiriçi yakıt tüketiminde nasıl bir değişiklik olur acaba bu haliyle

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    Enes geçmiş olsun araba çok daha keyif veriyordur şuan eminim Kayserideysen eğer bir gün görüşelim benim de yeni projeyi göstermiş olurum fikir alırım senden hem de deneriz bakalım ben de BTG ye yaptırdım yazılımı.
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Gecmis olsun Enes, Yazilimla kaderi degisiyor arabalarin gercekten

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member EB710 Üyenin Avatarı
    @kemiksiz
    Sorma Sertac abi valla hat trick combo v.s. ne varsa yaptı maalesef.

@eray999
    Abicim çok teşekkür ediyorum. Benimki yalamakla kalmadı bulduğu yeri kopardı m135i alanların yollarında böyle cisimler olmuyordur zaten kafaları rahattır. Cam komple baştan başa çatladı zaten mecbur değişecek artık serviste. Kaputu da çekiçle düzelttiler hafiften. Rötuş boyası cam değişirken atılacak. Tavana da yalandan bir boya sürdüler ama tadı yok yani. Viraj konusunda haklısın abi ama zaten paso EcoPro giden bir adam olduğumdan yazılımı çok hissedemiyorum

@ingolstadt
    Sağolasın İsmail abim. Önümde pek öyle büyük bir araç da yoktu. Allah'tan gelen bir şey olarak nitelendiriyorum yani kader kısmet nazar artık ne dersek.

@Monza
    Teşekkür ediyorum Levent Abi. Tavana nasıl bir tamir işlemi tavsiye edersiniz? Her iki hasara da lokal boyayalım falan dediler ama ben istemedim. Hem sonradan belli olacak hem de adı boyalı olacak.

@tolgasecki06
    Teşekkür ederim Tolga'cım, buna şükür.

@Yalçın
    Sağolasın Yalçın'cım.

@berkaym
    Aynen öyle, sözde Türkiye'nin en iyi yolu olarak nitelendirilen bir yolda bu tarz bir olay yaşamak üzüyor insanı. İnşallah yazılımla yüzümüz güler artık. Çok teşekkür ettim.

@omco
    Eyvallah Ömür teşekkür ederim. www.superchips.co.uk hemen gir bi bak istersen

@reckless
    Teşekkür ediyorum sağolun. Maalesef geldi bizi buldu dediğiniz gibi pek şanslı değildik.

@selcukdal
    Çok teşekkür ediyorum. İşin doğrusu bu güçlerle yetineceğimi düşünüyorum. İşin o kısmına dair hiç konuşmadık. Ama evet eğer yeni işlemler yaptırmak istersem büyük ihtimalle bir yolculuk daha yapmam gerekecek. Ayrıca yazılım konusunda da bir tavsiye falan varsa dinlemek isterim

@Ümit
    Teşekkür ediyorum adminim, inşallah halledeceğiz.

@akın35
    Aynen öyle olduk valla teşekkür ederim. Arabanın rengi değişti Gelen cismin ne olduğu ve nerden geldiği tamamen meçhul.

@FatihDemirel
    Sağolasın abi teşekkür ediyorum. Dediğin gibi film şarttı ama ben zamanında uzun yol yapmıyorum diye hiç elletmemiştim. Keşke o dönem yaptırsaymışım.

@DriveFastLiveYoung
    Evet çok doğru bir tabir arkası yerinde durmuyor Çok teşekkür ederim.

@Fiesta
    Teşekkür ediyorum Fatih aynen öyle oldu. Benzin aldıktan sonra yaklaşık 50 km kadar şehir içinde kullandım sanayiye gittim geldim v.s. ve ortalamam 7,5 civarında oldu

@CayenneS
    Teşekkür ederim Mustafa'cım. Evet Kayseri'deyim zaten okulum başlayacak bi 10 güne. Hangi aracı yaptırdın? Merak ettim projeyi

@r56s
    Teşekkür ederim Oğuzhan, aynen dediğin gibi oluyor. İnşallah kazasız belasız bineriz hepimiz.
    •M. Enes Buyukkilic•

BMW F20 ///M | Audi A6 3.0 TDI Quattro | Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Senior Member Kürşat Turan Üyenin Avatarı
    #EB710 Enes cim çok geçmiş olsun yeni gördüm, büyük kenarlı bi taş gelmiş gibi, iyiki daha kötü biseye sebebiyet vermemiş. Bununla gelmiş geçmiş olsun. Yazılım hayırlı olsun arabanin sürüş keyfi iki kat artmıştır kesin. Kazasız belasız inşallah.

In God we trust...
    Senaryoyu ben yazarım, figüranlar oynar...