Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Audi yeni kompakt SUV’si Q2 modelini piyasaya sürerken sportif bir özel versiyon da ekleyerek çıtayı yükseltiyor.

Audi Q2 Edition #1 özel kuantum gri renk tonu, siyah ve Manhattan grisi dış cephe detayları, 19 inç tekerlekler ve kapsamlı standart donanımı ile dikkat çekiyor. Müşteriler Eylül ayından itibaren sipariş vermeye başlayabilecek. Audi Q2 Edition #1, sportif tamponlar, çamurluklar ve özel difüzör ile S line dış cephe paketinin görünümünü yansıtıyor. Sadece bu versiyona özel olarak kaportanın alt kısımlarında Manhattan gri renk tonunda aksesuarlar bulunacak. Bu eklentiler kompakt SUV’nin güçlü karakterini vurgulayacak. C sütunundaki siyah çıkıntıda firmanın dört halkalı logosu beyaz renkte yer alıyor, siyah dış ayna yuvaları ise yine bu versiyona özel. Kuantum gri dış cephe rengi de sadece Audi Q2 Edition #1 versiyonunda bulunuyor. Işığın vuruş açısına göre, koyu ton ya tamamen homojen görünüyor ya da gölge ve ışık oyunları yapıyor.

Audi özel titanyum siyah stil paketi tek çerçeveli ön panjur ve tamponda karşımıza çıkıyor. Antrasit siyah 19 inç tekerlekler ve beş kollu rotor tasarımı Audi Sport’tan alınmış. Standart LED farlar ve arka lambalar (dinamik dönüş sinyalleri ile) Audi Q2 Edition #1 versiyonunun teknolojik açıdan üst düzey görünümünü tamamlıyor.

İç kabinde, özel versiyon Audi tasarım koleksiyonundan cömert parçalarla etkiliyor. Yükseklik ayarlı spor koltuklar, deri kaplama çok fonksiyonlu spor deri direksiyon, deri paketi ve S logolu, aydınlatılmış alüminyum kapı pervazları standart olarak geliyor. Koltuklar deri ve kumaş kombinasyonuyla kaplanmış, siyah ve amaretto tonlarında. Tavan döşemesi ise titanyum gri renginde.

Audi Q2 Edition #1 standart modelin tüm motor seçenekleriyle birlikte sunulacak. Ön satışlar Eylül ayında başlayacak, sonbahar bitmeden otomobil bayilere ulaşmış olacak.

2F2F Mazisi..

Senior Member
    ben aracı begendimde kafamda oturtamadım boyutlarını bir görmek lazım gercegini

tolgasecki06
    Guest
    Alıntı Efe. Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ben aracı begendimde kafamda oturtamadım boyutlarını bir görmek lazım gercegini
    3 kere reel gormus bırı olarak juketan hallıce dıyebılırım.

BlackBerry PRIV

Senior Member Andromeda Üyenin Avatarı
    Bence zorlama bir model. Q3 gibi bir model varken gereksiz. Görünümünü de beğenmedim. Bana hitap etmedi yani.
    AUDI Q5 2.0 TDI & [BMW 116i SATILDI] Mercedes Benz C180 Coupe

tolgasecki06
    Guest
    Aslında uygun fıyatla gelse ulkemızde musterı kıtlesı olan bır arac, alabılcek gucu olan juke,mokka,hrv,cactus,2008,yetı gıbı kucuk yerden yuksek araclar yerıne tercıh edılebılır

BlackBerry PRIV