Member
    audi a4.jpg

yukarıdaki fardan aracıma alıp taktım aracımda far sensörü olmasına ragmen gunduz farı olarak ledler yanmıyor sadece aksam sensör devreye girince yakıyor yada parkları yakarsam led yanıyor burada ki sorun nedir acaba?far üstünde led kutusu gibi bişi yokmus ondan çalışmaz ondan yapılmasu gerekiyor vs dendi anlayanlar var mı hakikaten sorn bu mu?

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Bu farlar drl desteklemiyor, sadece parkları yakınca yanar. Mercekeleri de kötüdür gece görüşünüz nasıl bilmiyorum ama. Keşke çıkma mercekli baksaydınız
    2F2F Mazisi..

Member
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu farlar drl desteklemiyor, sadece parkları yakınca yanar. Mercekeleri de kötüdür gece görüşünüz nasıl bilmiyorum ama. Keşke çıkma mercekli baksaydınız
    Peki bunları destekleyecek bişiyler yapılabilir mi?gece görüşü kötü degil xenon var mercek tabiki diğerleri gibi degil..led kutusu yapılırsa olur dedi oto.far devreye girdiğinde yanar dedi..

İyi bir elektrikçi yapar ama ledlerin lümen değeri düşük yani drl olarak gündüz yansa da sizi tatmin edeek kadar parlak olmaz
    2F2F Mazisi..

Member
    İyi bir elektrikçi yapar ama ledlerin lümen değeri düşük yani drl olarak gündüz yansa da sizi tatmin edeek kadar parlak olmaz
    anladım lümen değerini araya artıracak bişi yapabilirler mi acaba?orjınaldekine yakın bir yanma olsa yeterli!! cvblarınız için tşk ederim.

Malesef lümen tamamen led ile alakalıdır. Yani basitçe 40 watlık bir ampulden 100wat ışık alamazsınız.
    2F2F Mazisi..

Member
    Malesef lümen tamamen led ile alakalıdır. Yani basitçe 40 watlık bir ampulden 100wat ışık alamazsınız.
    Anladım tşk ederim..