Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Bmwde deri gögüs olunca içi de hakiki deri oluyor gögüslük ile beraber diye biliyorum.

Luxurylinede gögüs standart geliyor, deri luxury de extra

standart luxury
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    İlanlarda az sayıda 2015 modelde : deri gögüslük , napa deri , konfor koltuk ve koltuk soğutma ; aksesuarlı 5.20 ler gördüm , demekki böyle bir seri gelmiş , tabi halen bunlardan elde mevcut varmı bilemem , reel olarak bayiye gidip pazarlığa oturmadım henüz....

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı UzTdi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İlanlarda az sayıda 2015 modelde : deri gögüslük , napa deri , konfor koltuk ve koltuk soğutma ; aksesuarlı 5.20 ler gördüm , demekki böyle bir seri gelmiş , tabi halen bunlardan elde mevcut varmı bilemem , reel olarak bayiye gidip pazarlığa oturmadım henüz....
    Special edition. Suan satilmiyor ikinci el dusunebilirsiniz.

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Special edition adı ile gelen araçlar geçen sene ithal edildi ve sınırlı sayıda geldi. Benim aracımda bu seriden. Donanım olarak gayet tatmin edici.

Sıfır olarak bu zamana kadar araç kalması çok zor. Şayet bu donanıma sahip araçlardan düşünüyorsanız mecbur 2.el olanlar arasından değerlendireceksiniz.

Junior Member
    Hakikaten deri göğüs arabayı daha üst sınıf ve kaliteli gösteriyor, kendi aracımı siparişini verirken 4-5k euro gibi bir fiyat farkediyordu gereksiz deyip almamıştım, ama şimdi olsa iyi olurdu diyorum

Senior Member Trooper Üyenin Avatarı
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Benim ki yapay deri konsol(plastik) iki senelik herhangi bir deformasyon olmadi. Olacagini da sanmiyorum. Gerci cok gunes gordugu soylenemez. Hakiki deri konsolun tadi baska ama.
    Ben arabanın içinden dışarıyı göremiyorum, konsol nasıl güneş görsün
    Olmasaydın...Olmazdık...1881-193∞