Senior Member
    Bu opsiyonun ismini bilmiyorum , hatalı yazdıysam özür dilerim.

Mevcut kasa 5.20i üst paket araçlarda bu özelliği gördüm. Bu benim yıllardır kataloglarda gördüğüm imrendiğim bir şeydi. Şimdi sahip olabilme imkanım var.

Forumda elbet böyle aracı olan vardır , bu arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum.

Niyetim bir araç alıp 7-8 sene onu kullanmak.

Acaba bu deri kaplı gögüslükler zamanla aşınıp kötü görünmeye başlarmı? Klasik yumuşak plastik gögüslükler kolayca siliniyor , pek çizilmiyor , kolayına ezilmiyor , yırtılmıyor.....
    Acaba janjanlı görünsün diye deri kaplı alıp , 2 sene sonra pişman olurmuyum sizce?

Senior Member
    Pişman etmez, aksine dikişli deri kaplı göğüs aracın iç kalitesini bir üst seviyeye çıkaran, görselliğe ciddi değer katan bir opsiyon benim gözümde.

Çok doğru bir tercih olur, özellikle 7-8 senelik uzun kullanımlarda.
    2016 BMW 640d xDrive Gran Coupe
    2015 BMW 730i
    2016 Volvo XC90
    2015 Audi A7 TDI Quattro
    2011 BMW 640i Convertible
    2009 Audi A4 1.8T

tolgasecki06
    Guest
    Alıntı ACC34 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Pişman etmez, aksine dikişli deri kaplı göğüs aracın iç kalitesini bir üst seviyeye çıkaran, görselliğe ciddi değer katan bir opsiyon benim gözümde.

+1 çok doğru açıklamış

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senior Member akın35 Üyenin Avatarı
    Alıntı ACC34 Demiş ki: Mesajı Görüntüle

görsellik ve kalite olarak kesinlikle çok güzel ,ancak arkadaş sanki kullanışlılığı sormuş ? bende merak ettim, mesela çok güneşte kalınca şişme sarkma yapmasın?

tolgasecki06
    Guest
    Sanmıyorum ben şişme veya sarkma yapacağını. Telefon üzerinden örnek verirsek üzerine kaplanan jelatin gibi, bir süre sonra bollaşan kaplar gibi değil. Düşünülen bir araç varsa ikinci ellerden bakabilirsiniz ne alemdeler diye.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senior Member
    Bence güzel ve elit bir opsiyon, tabi fiyatını bilmiyorum.
    Motortalk da bunu buldum : http://www.motor-talk.de/bilder/lede...207617939.html
    Aldıktan hemen sonra "Gyeon Leather" ile korumaya alırsanız ve 6 ayda bir tekrarlarsanız uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız.

Senior Member
    Alıntı akın35 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    görsellik ve kalite olarak kesinlikle çok güzel ,ancak arkadaş sanki kullanışlılığı sormuş ? bende merak ettim, mesela çok güneşte kalınca şişme sarkma yapmasın?
    Kullanışlılık anlamında en ufak bir zararını görmedim.

Üstelik benim aracım cabrioydu, ona rağmen ne renk solması ne de şişme vardı.

Aracınıza gönül rahatlığıyla ekletebilirsiniz.
    2016 BMW 640d xDrive Gran Coupe
    2015 BMW 730i
    2016 Volvo XC90
    2015 Audi A7 TDI Quattro
    2011 BMW 640i Convertible
    2009 Audi A4 1.8T

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Benim ki yapay deri konsol(plastik) iki senelik herhangi bir deformasyon olmadi. Olacagini da sanmiyorum. Gerci cok gunes gordugu soylenemez. Hakiki deri konsolun tadi baska ama.

Senior Member designo Üyenin Avatarı

Benim 5 serisi aracımda da var. 14 ay oldu aracı alalı herhangi bir sorun yaşamadım. Yıkamada hiçbir şey sürdürtmem hava tuttururum sadece nadir olarak nemli bezle silerler.

Bende kapalı garaj olmasından ötürü araç kullanmadığım zamanlar güneş etkisinde kalmıyor. Kalsa dahi sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kaliteli markaların koruma özelliği sağlayan ürünleri var onlarla zaman içinde oluşabilecek sıkıntı önlenebilir.

Deri konsol cidden içerideki görünüm kalitesini arttırıyor. Güzel bir opsiyon.
    Son düzenleyen designo, 31-Temmuz-2016 saat 13:15.

Senior Member
    Yanıtlarınız , yorumlarınız için teşekkürler.

Acaba "suni" ve "hakiki" olarak farklı seçeneklermi var?

Luxury paketiyle gelen gögüslük hangi tipi acaba?