Junior Member
    Arkadaslar merhaba,

Başlıkta da belirttigim gibi böyle bir düşüncemiz var. Sizce uygun olur mu, deger mi? Mercedes 25bin de. Audi 4bin de. Fazla detay bilmiyorum. Ögrenince yazacagim.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tolgasecki06
    Guest
    Öncelikle foruma hoş geldiniz.

''Yeni Üyeler Kendini Tanıtıyor'' ( Konu Açabilmek İçin Burada Kendinizi Tanıtınız)

https://r.tapatalk.com/shareLink?url...6&share_type=t

Bence değmez tek artısı bagajı ve imajı olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Junior Member
    Alıntı tolgasecki06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Öncelikle foruma hoş geldiniz.

''Yeni Üyeler Kendini Tanıtıyor'' ( Konu Açabilmek İçin Burada Kendinizi Tanıtınız)

https://r.tapatalk.com/shareLink?url...6&share_type=t

Bence değmez tek artısı bagajı ve imajı olur.

Kuralı bilmiyordum. Pardon.

Mercedes in motorunun aracı cekmedigi, yokuslarda kalkista yetersiz oldugunu okudum. Ayrica arkadaki diz mesafesi yetersiz. Sürücü konsolu cok kötü. Audinin ki sizi sarıyor. Performansi da iyi. Arkasi rahat. Ferah.

Acaba aracı verip 2016 modele mi gecis yapsak. Bizim aracta navigasyon yok.

tolgasecki06
    Guest
    Alıntı analizci8 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kuralı bilmiyordum. Pardon.

Mercedes in motorunun aracı cekmedigi, yokuslarda kalkista yetersiz oldugunu okudum. Ayrica arkadaki diz mesafesi yetersiz. Sürücü konsolu cok kötü. Audinin ki sizi sarıyor. Performansi da iyi. Arkasi rahat. Ferah.

Acaba aracı verip 2016 modele mi gecis yapsak. Bizim aracta navigasyon yok.

E'nin eksilerini bile bile neden takas etmeyi düşündünüz ki ? Tek tek yazmışsınız. Keşke ilk başta istediğiniz donanımlara sahip olan aracı alsaydınız zararınız az olurdu.

Junior Member
    Alıntı tolgasecki06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    E'nin eksilerini bile bile neden takas etmeyi düşündünüz ki ? Tek tek yazmışsınız. Keşke ilk başta istediğiniz donanımlara sahip olan aracı alsaydınız zararınız az olurdu.

Dün az biraz bakinca farkettim Audinin daha iyi oldugunu. E180 bir de cok bos geliyor nedendir bilmiyorum. Bu arac alinirken haberim yoktu. Bir anda otoparkta oldugunu gördüm. Arac cok yeni. 3 ay falan oldu. Arac yolda yag gibi akiyor masallah. Mercedes yerine yeni modelini düsünmek mantikli degil mi?

Member serbez Üyenin Avatarı
    Bir kere segmentleri farklı.

Bence E verilip A4 alınmaz.E nin karşılığı Audi de A6.

Evet E180 bir süre kullanmıştım, 1.6 motor kasaya hafif geliyor.Ama arkası A4 kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki A4 den kesinlikle geniş.

Bence motordan memnun değilseniz E de 2000 motora geçin

Junior Member
    Alıntı serbez Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bir kere segmentleri farklı.

Bence E verilip A4 alınmaz.E nin karşılığı Audi de A6.

Evet E180 bir süre kullanmıştım, 1.6 motor kasaya hafif geliyor.Ama arkası A4 kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki A4 den kesinlikle geniş.

Bence motordan memnun değilseniz E de 2000 motora geçin
    E180 verip A4 almayacagiz. A4 verip E180 almayi düsünüyoruz. Tam tersi yazdiginizin. Mercedes de donanimlar pahali oluyor. O model de iyi donanimliyi 190 dan asagiya zor buluruz.

tolgasecki06
    Guest
    @analizci8

Bence değil, tahminimce aracınız standart paket. Zaten sıfırları 130 civarında verildi. 2.elde satarken insanlar zarar etmemek icin aldığı fiyatlara koyuyor ve satılmıyor araçlar. Eğer satmayı kafaya koyduysanız 125-127 bandında gider. 3 ay öncesine göre karşılaştırınca ister istemez fiyatlarda da artış olmuştur. Yani araçtan çok memnunsanız olabilir ama sırf navi değil bence bu aracı gösteren seyler led far ve stop grupları, jantları. Sport veya design led far ve navi.'lu araçlar sanirim 160 bandında. Açıkcası baştan alınsa olabilirdi ama ben gidip o kadar fark verip almam aynı aracı. Mercedes beğeniyorsanız C serisine bakabilirsiniz. Yine aynı fiyatlara gelir ama farklılık olur.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Tam olarak denen Eye geçmek istiyorsunuz A4e sizi mutlu etmeyen ne onu düşün öncelikle. Ayrıca E ile A4 kıyaslamak doğru değil arada sınıf farkı var. Enin A4ten arkasının dar olduğu konusunda yanlışlık var. bence çok daha geniş olmalı.
    2F2F Mazisi..

Bu Konu için Etiketler