Senior Member AlpEren Üyenin Avatarı
    Fi r modeli en kucuk 19 heralde kucuk ofsetlisi de yok

Sent from my iPhone using Tapatalk
    34TK7321
    34NNN78
    34JF2550

Alıntı AlpEren Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fi r modeli en kucuk 19 heralde kucuk ofsetlisi de yok

Sent from my iPhone using Tapatalk
    evet en küçük 19 muş.

bu da application listi,

http://bbs.com/pdfs/produkte/FI-R_2016.pdf

kemiksiz
    Guest
    Bizimki de M Alp

Alican hocam çok uçuk fiyatlar, ben ciddi bir masraf yaptım ve bebek geliyor, bi 15 - 20 daha harcamam. Replikalara bakıyorum, 2 bin TL civarı. E mecbur genişlik illa 10.5 üzeri olsun diye direttim, bu saatten sonra da dönemem bu kararımdan, bu sebeple 20 janta çıktık.. Bu sebeple replika bir jant ile 20 riskine girmek istemedim açıkçası.. Hiç değilse biraz sağlam olsun diye düşündüm. Janta aşık oldum mu? Hayır, Beğendim mi? Evet, peki 11 genişlikte arkalar beni heyecanlandırıyor mu? HELL YEAA

Bu sebeplerden dolayı, kararımı 20x10 ve 20x11 genişlikteki ADV.1 10 dan yana kullanıyorum

Hakott da gidip görebilirse içim iyicene rahatlar, 3.500 TL fiyatı var, adam kesinlikle inmedi

Son resimleri ve temsili resimleri de bunlar:

Yarın ödemeyi yapacağım, gerçekten gidip birileri görürse çok makbule geçer, Hakan beyin vakit olmazsa da Hadımköy tarafında müsait olanlar özel msj atabilirse çok sevinirim Orjinal mi, değil mi, kaynak var mı vesaire bir emin olmak istiyorum mümkünse

Çok teşekkür ettim şimdiden.. Ayrıca öneri ve fikirleriniz için de teşekkür ettim çok

Hayırlısı diyelim o zaman. Seçiminiz güzel. Kazasız belasız günlerde keyfini sürmeniz dileğiyle. Yakın zamanda jant aldığım için paylaşmak istedim. Gerçekten az paralar değil. Alırken birkez daha düşünmek lazım.

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Alıntı kemiksiz Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Öğreneyim açık adres, makbule geçer vallahi
    Benim tanıdıklar jant tan kaynaktan yamuktan anlamazlar çünkü, görmelerinin bir anlamı olmaz. Öğrenip mesaj atarım birazdan.
    mesaj kutusu dolu buradan yazayım , adrese baktım mapsten bu biraz köy tarafında kalıyor hadımköyün, bana baya ters ne yazıkki.
    TT

kemiksiz
    Guest
    Hayallah, temizledim amma kısıtlı kutu var habire doluyor

Problem değil, ben adresi buraya da yazayım, yakın olan vardır belki, ist u hiç bilmem ben terste mi nerede birşey ifade etmiyor Hadimkoy bana

Yeşilbayır mah yapı cad no 46 hadımköymuş adresi
    Erişebilen var ise mesaj atabilir, kutuyu boşalttım