Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Ben aracın ara hızlanmalarını ve yakıt için yaptırdım mesela, gazlama derken yukarıda da yazdım sürekli ani kalkış duruş dip gaz yaparsan 2 yılda eskiyecek parçalar 6 ayda eskir misal veriyorum.

Enes gel iskender yeriz, bmw servisi olduğu için aracı iyi tanıyorlar beyni söküp bilgilsayar üzerinden veriler ingiltereye gidiyor ve yükleniyor sonra montaj yapılıyor bu arada aracında codlama için özellik varsa onu da açarlar
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben aracın ara hızlanmalarını ve yakıt için yaptırdım mesela, gazlama derken yukarıda da yazdım sürekli ani kalkış duruş dip gaz yaparsan 2 yılda eskiyecek parçalar 6 ayda eskir misal veriyorum.

Enes gel iskender yeriz, bmw servisi olduğu için aracı iyi tanıyorlar beyni söküp bilgilsayar üzerinden veriler ingiltereye gidiyor ve yükleniyor sonra montaj yapılıyor bu arada aracında codlama için özellik varsa onu da açarlar
    Anladım, zaten ben ve birçok kişi de ara hızlanma için ister özellikle. 0 dan kalkış daha az yapılan bir şey, bir de zaten stock arabada bile 0 dan kalkış iyi bir şey değil araba için. Biraz daha nazik oluyor anladıgım kadarıyla.
    Eski kullanıcı adı: TribalEnfenksiyon

Senior Member EB710 Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Eyvallah çok teşekkür ediyorum adminim Bu gidişle uzun bir yolculuk beni bekliyor gibi ya hadi hayırlısı. Kodlama konusunu burdaki büyüklerimin yardımıyla kendi kendime halletmiştim işime yarayacak kadar
    •M. Enes Buyukkilic•

BMW F20 ///M | Audi A6 3.0 TDI Quattro | Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Senior Member
    Alıntı EB710 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İskender de yiyeceksek gelirim sizin oraya
    Bu arada Superchips'e attığım maile Türkçe cevap geldi BTG üzerinden

Gelen mailden bir kısım paylaşayım;

"Superchips firması tabiki bizim ülke için 95 oktana göre uygulama gerçekleştirmektedir. Katkılı olan beyin tipini almanız durumunda da her türlü sorunsuz kullanım sağlayacaksınız.. "

İfade bu şekilde. Ayrıca bu motordan 90 adet civarı araç yaptıklarını da belirtmişler.

@Monza
    Bu durumda bir problem olmaması gerekir.

Eyvallah çok teşekkür ediyorum adminim Bu gidişle uzun bir yolculuk beni bekliyor gibi ya hadi hayırlısı. Kodlama konusunu burdaki büyüklerimin yardımıyla kendi kendime halletmiştim işime yarayacak kadar
    Yola çıkarken de 1 şişe Berryman atarsın, makina tertemiz işlem görür
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu durumda bir problem olmaması gerekir.

Yola çıkarken de 1 şişe Berryman atarsın, makina tertemiz işlem görür
    Çok iyi olur Levent Abi. Sizde mevcuttur diye tahmin ediyorum. Tarife hala aynı mı ? Bir de yakıt olarak Ultimate mı yoksa Nitro mu almalıyım ?
    •M. Enes Buyukkilic•

Senior Member
    Çok iyi olur Levent Abi. Sizde mevcuttur diye tahmin ediyorum. Tarife hala aynı mı ? Bir de yakıt olarak Ultimate mı yoksa Nitro mu almalıyım ?
    Bana karacamlevent@gmail.com'a adres ve gsm bilgilerini yazar mısın?

Ben Nitro kullanıyorum.

Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bana karacamlevent@gmail.com'a adres ve gsm bilgilerini yazar mısın?

Ben Nitro kullanıyorum.
    Ben de ilk günden beri, birkaç istisna olsa da, Nitro alıyorum. Eski konularda Nitro'nun bizim makinalarda yanmadığından bahsetmiştiniz sanki o sebepten sorma ihtiyacı hissetim.
    E-Mail'i gönderdim bu arada, bilginiz olsun
    •M. Enes Buyukkilic•

Senior Member
    Ben de ilk günden beri, birkaç istisna olsa da, Nitro alıyorum. Eski konularda Nitro'nun bizim makinalarda yanmadığından bahsetmiştiniz sanki o sebepten sorma ihtiyacı hissetim.
    E-Mail'i gönderdim bu arada, bilginiz olsun
    Zannedersem Shell formülünde değişiklik yaptı, 6 aydan beri BP Ultimate'ten Nitro'ya döndüm, özellikle CLSde farkı bariz hissediliyor.
    Son düzenleyen Monza, 08-Ağustos-2016 saat 00:49.