Senior Member EB710 Üyenin Avatarı
    @Ümit
    Yazılım işleri nasıl gidiyor adminim, bir sıkıntı yoktur inşallah araçta ?
    Bu arada Superchips'i BTG Maslak mı uyguladı sizin araca ?
    •M. Enes Buyukkilic•

BMW F20 ///M | Audi A6 3.0 TDI Quattro | Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Bursa da uyguladılar bayisi oda superchipsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bursa da uyguladılar bayisi oda superchipsin.

Superchips'in sitesinde Türkiye bayiisi olarak BTG Maslak görünüyor. Bursa'da da BTG ile çalışan firmalar X-treme ve BurMot görünüyor. Heralde bunlardan birinde yapıldı.
    Ben de BTG'yi düşünmeye başladım. Ümit Bey'in başlardaki ciddi memnuniyeti etkiledi beni de. Yazılımın İngiltere üzerinden yapılması güven uyandırdı ister istemez.
    Acaba doğru bir karar olur mu BTG ve Superchips ?
    •M. Enes Buyukkilic•

Kardeşim Burmotta yapıldı. Burmotun sahibi ve yazılımı yapan arkadaşlar benim çok yakın arkadaşlarım hemen hemen hergün görüşüyoruz. Yazılım ingiltereden geldi zaten. Ben artık komple yazılıma karşıyım yoksa yaptırırdım superchips sanırım

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Enes İlk başta yazdığım herşey geçerli çok memnunum sadece araç birden ivmelendiği için ıslak zemin ve virajda dikkatli olmak gerekli, lastikler eskiyince iyi bir yazlık performans lastiği alacağım. tüketim aynı belki düşer diye düşünmüştüm ama gaza gelip arada hızlı kalkışlar yaptığım için tüketimi düşürmek zor hafta sonu çeşme-cunda rotası çizicem daha sakin kullanmaya çalışacağım
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Enes İlk başta yazdığım herşey geçerli çok memnunum sadece araç birden ivmelendiği için ıslak zemin ve virajda dikkatli olmak gerekli, lastikler eskiyince iyi bir yazlık performans lastiği alacağım. tüketim aynı belki düşer diye düşünmüştüm ama gaza gelip arada hızlı kalkışlar yaptığım için tüketimi düşürmek zor hafta sonu çeşme-cunda rotası çizicem daha sakin kullanmaya çalışacağım
    Ümit bey, sizin makinada muhtemelen kurum var, uzun yolda 4.000 devire sabitleyip giderseniz temizlenir ve gaz pedalını daha hassas kumanda edebilirsiniz (sprintbooster gibi birşey uygulatmadığınızı varsayıyorum)

Aynı durum benim A180de de oluşmuştu, Edirne yapıp geldik, düzeldi.

Tüketim düşmeyecek, merak etmeyin, o sadece dizellerde oluyor.

İsterseniz 2 şişe V&I Cleaner yollayayım.
    Son düzenleyen Monza, 04-Ağustos-2016 saat 10:42.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Araç 15binde ama 3 yıl oldu tabi alalı arada enjektör temizleyici vs atarım , sprint booster takmam taktırmam işe yarar derseniz bugün gönderin yarın akşam gidiyorum
    2F2F Mazisi..

Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kardeşim Burmotta yapıldı. Burmotun sahibi ve yazılımı yapan arkadaşlar benim çok yakın arkadaşlarım hemen hemen hergün görüşüyoruz. Yazılım ingiltereden geldi zaten. Ben artık komple yazılıma karşıyım yoksa yaptırırdım superchips sanırım

Anladım abi. Ben BTG ile konuştum. Yazılım aynen İngiltere'den geliyor araca göre, biz hiçbir şeye müdahale etmiyoruz falan dediler. Öyle olunca kendi kendilerine yazılım türetmemeleri hoşuma gitti. Bu yaz bitmeden geleyim diyorum. Sence mantıklı bir hareket olur mu? Bu arada samimiyet varsa pazarlık konusunda kapını çalmak isterim abi

Tek derdi virajda dikkat olsun valla haftaya gelirim direk Tüketim 8-9 litre arası benim araçta şu sıralar. Ondan ziyade benim istediğim rakiplerle minik kalkışlarda beni rezil etmesin yeter
    Sadece yazılımla 210 beygirden söz ediyorlar. Hatta bu birazcık kısılmış versiyonuymuş. Ben zaten elimden geldiğince dikkatli kullanmaya çalışıyorum. Yaz bitmeden halledeyim mi o zaman?

Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ümit bey, sizin makinada muhtemelen kurum var, uzun yolda 4.000 devire sabitleyip giderseniz temizlenir ve gaz pedalını daha hassas kumanda edebilirsiniz (sprintbooster gibi birşey uygulatmadığınızı varsayıyorum)

Aynı durum benim A180de de oluşmuştu, Edirne yapıp geldik, düzeldi.

Tüketim düşmeyecek, merak etmeyin, o sadece dizellerde oluyor.

İsterseniz 2 şişe V&I Cleaner yollayayım.
    Levent Abi siz ne diyorsunuz BTG'ye ? Eğer bu yaz bitmeden yapabilirsem sizden de gereken minik takviye ürünlerini almak isterim tavsiye ettiğiniz doğrultuda
    •M. Enes Buyukkilic•

Kardeşim buyur gel elimden geleni yaparım

Senior Member
    Araç 15binde ama 3 yıl oldu tabi alalı arada enjektör temizleyici vs atarım , sprint booster takmam taktırmam işe yarar derseniz bugün gönderin yarın akşam gidiyorum
    Yolda 4.000 devire kilitleyip giderseniz temizlenir.

Alıntı EB710 Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Levent Abi siz ne diyorsunuz BTG'ye ? Eğer bu yaz bitmeden yapabilirsem sizden de gereken minik takviye ürünlerini almak isterim tavsiye ettiğiniz doğrultuda
    BTG Superchips'in TR mümesssili olduğu için yazılım yükleme konusunda bir problem çıkacağını zannetmiyorum.

Bence daha önemli olan, yazılımın kaç oktan yakıt baz alınarak hazırlandığı.
    Avrupa yazlımlar genelde 98 oktana göre hazırlandığı için sıkıntı yaratabiliyorlar.
    Superchips'te 95 oktana göre yazılım var ise tercih edebilirsin.
    Senin makina stok olarak kaç bg?
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content