Senior Member keremkaya Üyenin Avatarı
    Alıntı EB710 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Siz dedikten sonra biter o iş Levent abi Tavsiye ettiğiniz bir adres varsa güvenilir oraya yöneleyim. Bir de ses ve beygir alır mıyız minimal de olsa ?
    Merhaba, stage 1 yazılımımı powershopta yaparken 2-3 kere dyno cıkarılıp ona göre yazılmıştı. Son dynoyuda K&N filtre ile yapmıştık. Her hangi bir beygir artışı veya ses almamıştık. Ama arabayı rahatlatması konusunda tavsiye edilir.

Senior Member
    Siz dedikten sonra biter o iş Levent abi Tavsiye ettiğiniz bir adres varsa güvenilir oraya yöneleyim. Bir de ses ve beygir alır mıyız minimal de olsa ?
    Hepsiburada.com'dan alabilirsin, ya da birlas.com'dan
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Arkasını okumuştum normal kağıt filtrelere göre %70 civarı daha fazla hava alıyor motor, bu performansa etki etmesede tüketim ve motorun çalışmasını rahatlatır, ses yok yanlız söyleyim onun için açık hava kiti alman lazım Enes, yazılımı kesinlikle düşün derim
    2F2F Mazisi..

Senior Member EB710 Üyenin Avatarı
    @keremkaya Anladım çok teşekkür ediyorum o halde motorun rahat nefes alması için güzel bir uygulama diyorsunuz.

@Monza Benimkine uyan parçanın kodu 33-2990 imiş ve 2 adreste de yoktu. Şurdan buldum ama güvenilirdir heralde;

http://urun.n11.com/hava-filtresi/kn...esi-P105893347

@Ümit Evet ben de birkaç inceleme videosu izledim dediğiniz gibi görünüyor. Kimileri sensör arızası yaptırdığını falan söylüyor ama sizler yaptığınıza göre sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ses konusunda da bizim arabalarda gazdan ayağını cekinçe gelen çuf sesinin daha belirgin hale geldiği söyleniyor. Açık hava kiti falan aşar zaten beni hiç anlamadığım bir konu. Yazılımı da soft düzeyde ciddi düşünüyorum ama nereye gitmeliyim onu bilmiyorum. Sertaç abi'den haber bekliyorum Ankara ve İstanbul'daki güvenilir noktalar için @kemiksiz
    •M. Enes Buyukkilic•

BMW F20 ///M | Audi A6 3.0 TDI Quattro | Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Senior Member
    @Monza Benimkine uyan parçanın kodu 33-2990 imiş ve 2 adreste de yoktu. Şurdan buldum ama güvenilirdir heralde;

http://urun.n11.com/hava-filtresi/kn...esi-P105893347
    Buradan da alabilirsin, sahibi tanıdık en azından: https://www.aloparca.com/yedek-parca...FUqdGwodOlEC-g

Bu da var: http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...ltre-201617353
    Son düzenleyen Monza, 18-Haziran-2016 saat 18:11.

Hafta sonu izmir ordan çeşmeye, çeşmeden ayvalıga gittim ve bursaya döndüm yaklaşık 1000km, tüm yol boyunca zamanda kısıtlı olduğu için hızlı kullandım aracın tamamen karakteri değişmiş ara hızlanmalara tepkiler çok hızlı, eskiden vitesi küçültür bağıra bağıra giderdim x1 ile. Şimdi seri ve atak 120ile giderken basınca bile 190a rahatlıkla çıkıyor X1 alan biri mutlaka yazılım işine girmeli bulursam güzel bir yerde dynoya sokacağım aracı. Bu arada bu 1000km boyunca tüketim 11,1 lt oldu araç 120-180km arası kulladım. sadece 10km kadar sabit 105km ile gittim o zaman tüketim 4,7lt idi.

Aracınızda navigasyon tuşu varsa büyük ihtimal araçta navigasyon var ben açtırıp yüklettim bazı yerlerde kullandım tavisye ederim özellikle radyo yanında ayrı bir ekran açıp kullanılması da çok güzel oluyor sadece kalan km göremedim ayarları daha detaylı kurcalıcam
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    Berryman ile motor çok daha sessiz çalışacak, avans açık kalacak

Senior Member yangıncı Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hafta sonu izmir ordan çeşmeye, çeşmeden ayvalıga gittim ve bursaya döndüm yaklaşık 1000km, tüm yol boyunca zamanda kısıtlı olduğu için hızlı kullandım aracın tamamen karakteri değişmiş ara hızlanmalara tepkiler çok hızlı, eskiden vitesi küçültür bağıra bağıra giderdim x1 ile. Şimdi seri ve atak 120ile giderken basınca bile 190a rahatlıkla çıkıyor X1 alan biri mutlaka yazılım işine girmeli bulursam güzel bir yerde dynoya sokacağım aracı. Bu arada bu 1000km boyunca tüketim 11,1 lt oldu araç 120-180km arası kulladım. sadece 10km kadar sabit 105km ile gittim o zaman tüketim 4,7lt idi.

Aracınızda navigasyon tuşu varsa büyük ihtimal araçta navigasyon var ben açtırıp yüklettim bazı yerlerde kullandım tavisye ederim özellikle radyo yanında ayrı bir ekran açıp kullanılması da çok güzel oluyor sadece kalan km göremedim ayarları daha detaylı kurcalıcam
    120-130 u geçmezdiniz siz

Geçmezdim zaman kısıtlı olunca bozdum kendimi Birde çeşme otobanı-yazılım kombinasyonu olunca
    2F2F Mazisi..

Senior Member yangıncı Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Geçmezdim zaman kısıtlı olunca bozdum kendimi Birde çeşme otobanı-yazılım kombinasyonu olunca
    Maşallah.Allah kaza bela vermesin.