Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Alıntı Ilhancag Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aracın tramerinde 2bin TL gibi birşey gözüküyor. Ama airbag fln açmış - konsol değişmiş. fiyatta da 208 den 205 olur dedi
    Bu aracı almayı mı düşünüyorsunuz anlamadım airbag açılan konsol değişen araçtan uzak durun bence 2000tl tramer olsa ne yazar
    2F2F Mazisi..

Member Ilhancag Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu aracı almayı mı düşünüyorsunuz anlamadım airbag açılan konsol değişen araçtan uzak durun bence 2000tl tramer olsa ne yazar
    yok üstad, eğer iki araç alırsak çok ciddi bir indirim alabilir miyiz diye gittik. Anlattık durumu, yarın döneyim size dedi Enes Bey. Sanırım araçlar konsinye zaten. Ben düşünmüyorum açıkçası, 911 biraz büyük bana zaten. 2 yıl Cayman üstüne iyi gider inşallah 991 olur tabi ozaman...

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Hayırlısı olsun sizin için araştırmalarınızdan gördüğüm kadarı ile kazasız ve temiz bulmak bu araçları gerçekten zor.
    2F2F Mazisi..

Member Ilhancag Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlısı olsun sizin için araştırmalarınızdan gördüğüm kadarı ile kazasız ve temiz bulmak bu araçları gerçekten zor.
    Sanırım benim bütçe de işleri kolaylaştırmıyor. Hep yaşlı arabalara bakıyorum, onlarda da kaza bela riski artıyor haliyle...

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı Ilhancag Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sanırım benim bütçe de işleri kolaylaştırmıyor. Hep yaşlı arabalara bakıyorum, onlarda da kaza bela riski artıyor haliyle...
    İlacınız z4 3.5 sizin

Senior Member
    Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İlacınız z4 3.5 sizin
    Bence de z4 bakın

Senior Member bsaglam Üyenin Avatarı
    SAHİBİNDEN 2011 SPACE GREY Z4 35is sDrive BORUSAN ÇIKIŞLI
    İlan No: 260329597
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...60329597/detay

Biraz oynamayla 400hp 550 tork falan olur bu arac.

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
    Son düzenleyen bsaglam, 23-Mart-2016 saat 14:34.
    2011 Audi TT Roadster 2.0 TFSI Stronic Quattro

Junior Member
    Merhabalar; bende benzer sekilde (daha dusuk km, 1-2 boyaya da razi olacak sekilde uzun sure cayman s-boxster s-z4 35 baktim.
    Su anda halen ilanda olan cayman s lerin neredeyse yarisi 1 yil once de ilanda idi. 2 tane cayman s e eksper yaptirdim; malesef galerilerin soyledikleri ile eksper sonucu birbirini tutmadi; karsinizda dogru soylemeyen biri olunca soguyorsunuz. Bir baska sefer boxster s i ekspere soktum; yine denilen ile gercek cok farkli cikti.
    Iki defa da z4 35 eksperlettim; onlarda da agzim acik kaldi. Bu kadar tesaduf olmaz mantigi ile gonlumde bunlardan biri; alamadan ilanlari takip edip duruyorum.
    Sozun ozu; hasarli veya hasarsiz, cok zor elden cikiyor; hele galeriler nasil bu araclara dayaniyor onuda tam cozemedim.
    Size bol sans...
    Son düzenleyen Bigwhite, 25-Mart-2016 saat 23:02.

tolgasecki06
    Guest
    Ucuza alıyorlar bol kâr koyacakları için ellerinde uzun süre kalması koymuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Junior Member
    Oda muhakkak bir aciklama, ama yinede euro 2.82 iken 10% pazarlik teklif ettigim araba yaklasik 17 aydir ilanda. Araba 2 model eskidi, euro 20% yakin degerlendi, araba o kadar zamandir ilana cikti, kayboldu sonra tekrar cikti, yuzu eskidi ve takip edenlerce sorunlu kabul edildi. Degisik bir aciklamalari mutlaka vardir, ama yanlis gibi duruyor galericinin hesabi.
    Sonucta arabayi almak isteyen adamda cesaret edemiyor bu kadar zor satilan araca. Halbuki cayman s tam binici arabasi