Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı tolgasecki06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2007 PORSCHE CAYMAN DOĞUŞ ÇIKIŞLI 60.000KM DOĞUŞ BAKIMLI
    İlan No: 215295892
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...15295892/detay

Donanım olarak belki eksikleri olabilir ama dediği gibi hatasız Dogus çıkışlı ve Km orijinalse bence düşünebilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynı kişinin Range ilani var Ml'i almadan önce arac ilgimi çekmişti ama sonra içime sinmedi. O ilanda dürüstçe belirtmişti aracındaki boya değişeni. Ki hala oda ilanda

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bu arabaya zamanında bakmıştım hatta binip çalıştırmıştım. 2011 yılında 32 bindeydi yada öyle bişiydi.araç düzgündü sonraki sahibi nasıldı bilmem. ama araç normal cayman 2.7 motor 265 hp olandan
    Araç çok iyi arkadaşımın. Tertemiz, inanılmaz düzgün bir araç.

Almayı düşünürseniz mutlaka bana yazın.

Member Ilhancag Üyenin Avatarı
    Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Araç çok iyi arkadaşımın. Tertemiz, inanılmaz düzgün bir araç.

Almayı düşünürseniz mutlaka bana yazın.
    Selam Levent,

Eğer ilanda bahsedildiği gibi temiz ve Doğuş bakımlı ise düşünebilirim. Fakat fiyatı biraz yüksek değil mi araç düz Cayman. Benim bütçem maks 155- 160 TL, o da gerçekten içime sinecek bir araba bulursam. Arakadaşınız ilgilenirse, kendisini ziyaret etmek isterim. Araç çok temiz duruyor resimlerden gerçekten. Arkadaşınızı kırmak istemem (siniri bozulmasın benim 160 TL bütçem ile ) eğer inmeyi düşünürse fiyatta mutlaka görmek isterim aracı.

Alıntı Ilhancag Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Selam Levent,

Eğer ilanda bahsedildiği gibi temiz ve Doğuş bakımlı ise düşünebilirim. Fakat fiyatı biraz yüksek değil mi araç düz Cayman. Benim bütçem maks 155- 160 TL, o da gerçekten içime sinecek bir araba bulursam. Arakadaşınız ilgilenirse, kendisini ziyaret etmek isterim. Araç çok temiz duruyor resimlerden gerçekten. Arkadaşınızı kırmak istemem (siniri bozulmasın benim 160 TL bütçem ile ) eğer inmeyi düşünürse fiyatta mutlaka görmek isterim aracı.
    Araç gerçekten çok temiz. Hani valeye bile vermez aracı Gerçekten canlı olarak renk kombinasyonu mükemmel duruyor. Ben geçenlerde çok yakın başka arkadaşıma aldırıyordum hani arkadaşımın aracını satmak için bunları yazmadığımı bilin

Ben ilanı olduğunu bile bilmiyordum. Arkadaşım cayman aradığı için direk yönlendirdim ama kendi aracını satamadığı için hala bir gelişme olmadı.

Bakım konusunu bilmiyorum ama yazdıysa doğrudur. Fiyat konusunda kafasında bir fiyat var ama siz görüşürseniz daha iyi olur. Eğer aramayı düşünürseniz ben arayıp sizden öcne durumu anlatır fiyat konusunda kafasındaki minimuma inmesini söylerim mutlaka.

Araç gerçekten çok temiz. Hani valeye bile vermez aracı Gerçekten canlı olarak renk kombinasyonu mükemmel duruyor. Ben geçenlerde çok yakın başka arkadaşıma aldırıyordum hani arkadaşımın aracını satmak için bunları yazmadığımı bilin

Ben ilanı olduğunu bile bilmiyordum. Arkadaşım cayman aradığı için direk yönlendirdim ama kendi aracını satamadığı için hala bir gelişme olmadı.

Bakım konusunu bilmiyorum ama yazdıysa doğrudur. Fiyat konusunda kafasında bir fiyat var ama siz görüşürseniz daha iyi olur. Eğer aramayı düşünürseniz ben arayıp sizden öcne durumu anlatır fiyat konusunda kafasındaki minimuma inmesini söylerim mutlaka.
    Üstad emin ol bende aynı şekildeyim. Kıyamam arabama, kardeşime bir kere verdim onda da yanında oturup, burnundan getirdim çocugun. Inanın arabamı da o yüzden sattım. Arkadaşım arkadaşı geldi. Ben bu arabayı almak istiyorum dedi - ustaya fln baktırdı ve anlaştım. Biri gelip de arabama bok atsın/ laf etsin onlarla uğraşmak istemediğim için sattım. Eminim arkadaşınız (Ersan sanırım adı) da benim gibidir. O yüzden dedim. Ben şimdi sinirlerini bozmayım diye. Burda turbofsi ailesi içinde size maks alım gücümü söylüyorum eğer varsa mümkünü, ben çok ciddi alıcıyım - hatta farkındasınızdır yana yakıla arıyorum bi araba

Arkadaşınız ile görüşme fırsatınız olursa lütfen haber verin bana da. Haberlerinizi bekliyorum

Arkadaşınız ile görüşme fırsatınız olursa lütfen haber verin bana da. Haberlerinizi bekliyorum
    Sizin telefonunuzu bekliyor görüştüm kendisiyle

Hocam oluru varsa bak bilet bakayım gerçekten ankara'ya Bir iki ortak arkadaşımız da çıktı kendisi ile.. Olursa çok güzel olur valla...

Sizin telefonunuzu bekliyor görüştüm kendisiyle
    Şimdi baktım 19 küsür bin TL hasar var araçta

Şimdi baktım 19 küsür bin TL hasar var araçta
    Araç tertemiz gerçekten ariyip sorun kendisine bence hasar nedir ne değildir? Muhtemelen önceki sahibinden kalan hasardır.

Senior Member Avalon Üyenin Avatarı
    Porsche için 19.000 tl hasar sayılmaz yahu...Tamponu tıklasan far kırılsa , 20.000 lik olur zaten o hasar...Önemli olan 19.000 in içeriğine bakmak gerek...