Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 14 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... SonSon
    Member Ilhancag Üyenin Avatarı
    Selamlar,

Hiç hesapta yokken, çok ama çok sevdiğim arabamı (2007 TT) satma konusunda anlaştım haftasonu. 2 hafta sonra alacak arkadaş arabayı. Bende bu sürede araba bakıyor olacağım.

Kazasız boyasız olduğu idda edilen 120km de 10 yaşında Caymanler dikkatimi çekiyor. Bu araç mantıklı mıdır? Çok sakin kullanıyorum (yaş 31) ortalama kaç litre yakar? Doğuş'a götürmediğim takdirde serviste ne beklemeliyim (parasal açıdan)

Maalesef bütçemi zorlayarak anca bu seviyelerde bir araba alıyorum. Buna değer mi sizce? Alternatif olarak 3.20i ED (içi M paket olmak zorunda benim için direksiyonu hiç beğenmiyorum normalde) düşünüyorum, onlarda aşağı yukarı aynı para. Fikirileriniz benim için çok değerli. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Z4 ve SLK da birer alternatif ama temiz bir tts bulsam bu iki arabaya tercih ederim. Beni mutlu edecek araba Porsche olacaktır. 2-3 yıla da 911 997 alırım, ona da hazırlık olur

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    bu araçlar alması kolay ama yürütmesi zordur. 100 bini geçmiş caymana çok dikkatli baktırmak lazım , çoğu yağ yakmaya başlamıştır , bakım masrafı ağırdır. sakin kullanılsa 14-15 litra yakar en az istanbul trafiğinde.
    TT

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    3.20i çok daha mantıklı
    2F2F Mazisi..

Senior Member Efe_10 Üyenin Avatarı
    Pdk olmıcaksa bence manuel almak daha mantıklı.

tolgasecki06
    Guest
    Çok sakin kullandığınız belirtmişsiniz, bence Porsche gereksiz olur. Boş yere masraf etmeye gerek yok bence. 3.20i daha mantıklı sanki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen öyle.. Ama kalp mi mantık mı daha ağır basacak onu bilmiyorum Bir de coupe arabayı çok daha fazla seviyorum.. 3.20i iç dış mpaketler de 130-140 TL civarı :/ o paraları vermişken biraz daha verip Cayman'e binmek aklımı çok karıştırıyor..

Senior Member akın35 Üyenin Avatarı
    sorun çıkarma potansiyeli yüksek olur diye düşünüyorum bende ,3,20 c180 tarzı araçlarda kafanız bir çok yönden daha rahat olur

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Abartmayin gencler. Eger bakimlari yapilmissa tepe tepe binebilitsiniz motor ve sanzimandan hic korkmayin araba duzgunse alin. Almanyada 570 binde cayman var fvd de hic birsey olmamis daha

üstad, cevabın için çok sağol.. Aracı göstermedim henüz ustaya (Maslak Gümüşok'a gidiyorum yıllardır.) Fakat adamın kendine güveni sonsuz. İstediğin heryere gösterebiliriz fln gibi bir tavır vardı. 10 yaşında arabanın nasıl boyası olmaz bilemiyorum !? Yok diyor. Biraz da kısmetimde varsa olacak. Gerçek satış 25 Mart'da olacak. Adam ydışında yaşıyor o tarihte gelicek. O zamana kadar gitmesse Cayman alacağım gibi.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Sanzimani inanilmaz saglam korkmayin ama sanirim alicaginiz arac sanirim alevlideki arac sanirim alevliye pek bir guvenim yok. Arkadaslarin dediklerine bakmayin

Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 14 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... SonSon