Senior Member
    Benim fikrimce 200 daha bütcenizi zorlayın ve Kumho ya bakın derim. Bu arada jantı nereden aldınız? Bana da tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir yer var mı? Cantın resmini gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

Junior Member
    https://image5.sahibinden.com/photos...22784381pz.jpg
    Linkten bakabilirsiniz janta yada google'a bentley jant yazın direkt çıkar.
    Manisa da Lastik Park bayiiden aldım bu tarafa işiniz düşerse yardımcı olurum

Senior Member
    Aracınız ne marka?

Junior Member
    2010 A4 1.8 Tfsi 160 - Multitronic - Beyaz

Senior Member
    Arkadaslar merhaba. Bu replika jant surecinde sunu anladim ki sakin orjinal haricinde replika jant almayin. Esnekligi ve dolayisi ile kirilganlik orani yuksek. Orjinal jantlarin esnekligi oldukca yuksek. Zaten cogu balans tutmuyor; ama 1000 km sonra ama 500... Ben en son maslakta 2. Kisimda Mashar irjinal jantcidan 4 tane orjinal a5 janti ciziksiz ve islemsiz buldum. Ve aldim. Bu sekilde cozum getirmek en ekinomik ve guvenli yol. Musteri memnuniyeti ust duzeyde Mashar Jantta. Tavsiyem replika jant yerine temiz guvenilir 2. El jant... Oradaki sorumlu arkadas orneklerle gosterdi bana orjinal ve replika jantlarin farklarini. Orjinal janti taktiginda arabaya milimetkik oturdu. 1 milim bile fark olsa bilezikle falan bi yere kadar idare eder balans tutmasi. 170 e kadar ciktim en ufak titreme yoktu direksiyonda. Replika jantlar alasimlari geregi zor soguyor. Dolayisi ile sogumadigi icin kendiliginden bilezikli de olsa balans tutmuyor ve guvenilirligi azaliyor. Ancak durum orjinal jant alsiminda farkli. Cabuk soguyor ve esneme izelligi cook daha fazla irjinal jantta. Arkadar sagolsun jant duzltme makinasinda ornekle gosterdi bana. Sonucta 4 teker uzerinde gidiyoruz. 1-2 sene kirilmaz ama bir gun otobanda Allah korusun sorun cikaricagi tutar. Kendimce replika jantlarin irjinal janta gore deneyen biri olarak deneyimimi paylasmak istedim.

Member
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler. Replika jantlarla ilgili düşüncelerinize tamamen katılıyorum, eminim replika jant alanlar da sizinle aynı düşüncelere sahipler; fakat gel gelelim maddiyat insanları daha ucuzunu almaya yöneltiyor...

Senior Member
    Guzel dilekleriniz icin tesekkurler. Cok haklisiniz. Fiyatlari cok uygun. Ve gorsel olarak neredeyse bire bir ayni replika jantlar. Ancak calisan arkadas farki uygulamali gosterince dank etti kafama. Orjinal jant resmen lastik gibi esneyebiliyor duzeltme makinasinda. Ancak replika jant çat diye kirildi. Sonucta 4 tekerin uzerindetiz. Ben tse damgalarina da replikalarda guvenmiyorum.

Member Grkmtrkcn Üyenin Avatarı
    Sonunda eibach prokiti taktırabildim tam istediğim gibi oldu tam anlamıyla demene fırsatım olmadı yarın uzun yola çıkıcam konfora bakıcaz ama sanki değişen bişey yok gibi geldi bana
    Eklenen Resimler

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    @Grkmtrkcn
    Guzel olmus gule gule kullan 1.000 km kadar oturup biraz daha dusucektir

34SMH25

iPhone + 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    34SMH25

Member Grkmtrkcn Üyenin Avatarı
    Alıntı smh25 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @Grkmtrkcn
    Guzel olmus gule gule kullan 1.000 km kadar oturup biraz daha dusucektir

34SMH25