Senior Member
    Veya kaliteli replica jant nereden alabilirim. İstanbul'da?

Senior Member
    Arkadaslar konu ile ilgili yay almaya karar verdim. Sanirim en mantiklisi ilk eatpta bu olacak. Eibach mi yoksa HR mi almak daha mantikli olur? Kac cm indirenini almak lazim?? Tesekkurler.

Senior Member
    225/55/16 lastikle yay biraz komik durabilir

Senior Member
    Haklisin. Haftasonu 245 40 18 lastik ve jant almaya karar verdim. Jantlari replika alacagim. Istanbulda en guvenilir replika janti nereden alirim?? Cok tesekkurler.

Member Grkmtrkcn Üyenin Avatarı
    Bende bu konuyu açacaktım buraya yazayım bari 16dan 18e geçtim araba biraz düşşsün istiyorum hangi markayı öneriyorsunuz ankarada var mı bu işin ustası bildiğiniz.Araba 2012 makyajlı a4 177 bg

Senior Member
    Jantlari maslaktan jantstore dan aldim. Lastikleri Anadolu yakasinda levent lastikten. Goruntu umdugumdan guzel oldu. Konforda cok fazla degisiklik olmadi. Hatta daha sessiz bir surus var. yol tutus cok buyuk olcude istedigim boyuta geldi. Lastikler le sport kumho. 245/40/18. Gerek dis goruntu gerekse yol tutus dedigim gibi istedigim duzeye geldi. Herkese cok tesekkurler yorumlari icin. Bu arada spor yay uzun surecte alt takima zaraa verecegi yorumlarini cok okudugum ve istanbul kosullari da malum cukur tumsekte verim alabilecegimi dusunmedigim icin yapmadim. Iyiki bu sekilde bir cozum uretmisim. Tekrar cok tesekkurler arkadaslar.

Senior Member
    İçinize sinmiş olması sevindirici. Sadece spor yay takmak zaten mantıklı değil. Yayla birlikte , Amortisörler , viraj demirleri , askı rotları vb parçalarının hepsinin spor versiyona çevrilmesi en mantıklısı.
    Yaptırmadıysanız mutlaka 18 janta uygun rot ayarı yaptırın. Aracınızın yere basış açısı değişti.

Senior Member
    Mümkünse birkaç açıdan aracınızın resmini isteriz büyük şekilde birkaç fotoğraf çok iyi iş görür aslında

Member ÖĞRETMEN Üyenin Avatarı
    ben yeni a4 b8 2009 aldım üstünde 17 jantı var 16 jantla takas ederim cumartesi ankaradayım