Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı mK_33 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun aracın rengi çok güzel.
    Bende a3'ten sonra park sensörüne alışamadım çok geç uyarıyor ve bazen kendi kendine ötüyor. Sanırım serviste hassaslığını artırabiliyormuşuz var mı yaptıran?
    Arkadaşlar Mercedes grubunun sensörüne alıştığınız zaman başka sensör kullanamaz hale geliceksiniz. Sabredin. İnanın a3 le veya başka araçlarla park ederken hep ufak tefek sıkıntılar yaşamıştım daha bu aracın tamponunu bir yere dokundurmadım bile Umarım kendi kendime nazarım değmez, akşam tamponu bırakmayalım.

Senior Member akın35 Üyenin Avatarı
    Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar Mercedes grubunun sensörüne alıştığınız zaman başka sensör kullanamaz hale geliceksiniz. Sabredin. İnanın a3 le veya başka araçlarla park ederken hep ufak tefek sıkıntılar yaşamıştım daha bu aracın tamponunu bir yere dokundurmadım bile Umarım kendi kendime nazarım değmez, akşam tamponu bırakmayalım.
    aynen levent abi kesinlikle, her zaman ekran önünde , radyo ekranı veya yol bilgisayarı ekranı tam bir şeyle uğraşırken sensör ekranına dönmüyor, ayrıca kırmızı ışıkta dururken her geçene ötmüyor çok abartırsa ötüyor her şey net,bizdeki astrada ön park sensörünün çalışması için vitresi geriye takman lazım,eğer ön ön yanaşıcaksan sensörü açman lazım ,eğer bir kere açtıysan her kırmızıda gelene geçene öter ,ötmekle kalmaz yol bilgisayarı ekranı sensör ekranı olur,duymak iştemiyorum kapatıyım dersin sonra park ederken çarparsın ne saçma şey anlamadım ve mercedes harici hiç bir arabanın sensör mantığını beğenmiyorum audiler bmwler range roverler dahil,herahlde başka markalara vermiyor bu sistemi mercedes

Junior Member
    Araçtaki egzoz özel yapım.Sesi çok yüksek değil ama ben sevmiyorum rahatsız oldum egzozdan pek haz etmeyen biriyim çıkarttım orjinal egzozu taktırdım.