Junior Member
    iyi forumlar,
    bu kadar audi araştırmamın arkasından tanıdıktan inanılmaz bir Mercedes Benz düştü.
    Araç 2011 C180 1.8CGI AMG paket. Araç gıcır gıcır ve gırtlağa kadar dolu. Sahibi araca kusursuz bakmış. Her aracına öyle bakan birisi sürekli Mercedes kullanıyor.2011 ve bu temizlikte ki full özellikteki aracın fiyatı sizce nedir ? Araçta kazayı geçin boya - sürtme dahi yok. Seramik kaplama-piano black - amerikan park ne ararsanız herşey var ve extralarla dolu. Km si 50.000 bu aracın fiyatı sizce nedir aşağı yukarı? .

araç makyajlı kasa. 12821948_10209159758255331_720569562_n.jpg

araç bu içi bej deri döşeme temizlik konusunda bayiden 0 alınmış kadar temiz.

tolgasecki06
    Guest
    Araç güzel duruyor, km düşük, boyasız demişsiniz. Piyasadaki ortalama fiyatlar neyse kafadan 3-5 koyar fiyata bu sahibi için.

Araç full derken? Cam tavan-xenon ne yazıkki Mercedes'in full'u olmuyor.
    Hafızalı koltuklar, navigasyon, ses sistemi, 3 bölge otomatik klima, koltuklar full deri(hakiki), koltuk ısıtma, kor nokta bilgi sistemi, şerit takip asistanı ......... Liste uzarda uzar tabii bunlarda fiyatı etkiler.

Izgara sonradan takılmış sanırım yada boyanmış olabilir.

Donanımlarını net olarak belirtirseniz daha rahat yardımcı olunabilir diye düşünüyorum.

Birde yanlis anlamazsanız bir onerim olacaktı forumdaki mesaj sayınız 7 ve 5 tane konunuz var bence aklına takılan seyleri merak ettiklerimiz, aracınızın resmi, yada ilanları değerlendirdiğimiz konularda paylaşırsanız daha mantıklı olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fiyat olarak 100-110 arası ağırlık olarak 55K km geçmemiş 1.8 amg araçların piyasası.

Üzerine biraz daha verip Coupe alınabilir.

Junior Member
    Honda Civic aracım var.Audi almak ve bılgı sahıbı olmak ıcın foruma uye olmustum okuyorum fakat aracım olmadıgı ıcın henuz yorum yapamıyorum. Bahsettiğim full+full ciddi anlamda full. Şerit asistanı , koltuk ısıtma, yorgunluk tespit sistemi vs. herşey mevcut.Yalnızca koltuklar yarı elektrikli.
    .Sahibi zaten aileden gelen bir mercedes kültürüne sahip ve çok düzgün birisi. Amerikan parklar almanyadan orjinal gelme . Araç için kime sorduysam kefilim abi dedi. Fiyat için sizin goruslerınızı beklıyorum. sahibinden gibi yerlerde kazasızlara 108-100 civarlar yazılmış.

tolgasecki06
    Guest
    Sadece dediği gibi rötuş varsa bence daha güzel bu araç, İLK SAHİBİNDEN C 250 COUPE AMG 60.000 KM - TEMİZ
    İlan No: 244815824
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44815824/detay

Junior Member
    Öncelikle ilginiz için tesekkur ederim. Audi a3 ile ilgili sorularımda cevap alamamıstım ve bu beni uzmustu. Bu araç 95.000 tl gibi bir fiyata alıyorum arabada bota yok ayrıca ızgara piano black ile değiştirilmiş orjinali mevcutmuş. Coupe malesef dusunmuyorum aile için pek uygun değil.

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    96-98 eder benim gozumde.

Junior Member
    Ben daha uygun bir fiyata aldım aracı.Hem tanıdık hem km'si düşük.Boya dahi olmaması beni cezbetti. Yakıtı nedir acaba bir bilginiz var mı?

Simdi okudum sizin 95.000 e aldiginizi. Normal bir fiyat, hayirli olsun.

@levent-- Yakiti hakkinda bilgi verir size.

Junior Member
    Tesekkur ederım.Pıyasaya bir baktımda bu temızlıkte boyasız kazasız cok cok ıyı fıyat geldı cunku bu arac 108 109 civarlarındaydı tanıdık vasıtasıyla buralara geldik. Satan kısı de tok satıcı yanı oyle 3e - 5 e bakan bırısı degıl cok ıyıye geldı arac.

O ilanlarda yazan fiyatlara aldanmayin. Benim de butcem bu ayarda olsa bu arabalara bakardim.