2015 Model q5 i yeni aldım arkadaşlar. Araçta navi ve dvd oynayıcı var. Tv ve geri vites opc kamera ekletmek istiyorum. Mümkünmü? En ekonomik ne tavsiye edersiniz?
    ASİ VE GENÇ Q5 190HP

tolgasecki06
    Guest
    Araçta navigasyon varsa o sistemden vaz geçilmez geri görüş icin paraya kıyıp Orijinal ekipman ile halledilebilir bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Araçta navigasyon varsa o sistemden vaz geçilmez geri görüş icin paraya kıyıp Orijinal ekipman ile halledilebilir bence.
    Teşekkür ederim. Aracımda navi var. serviste 3500 tl gibi bir rakam istediler. nerede taktırabilirim? parçaları almanya da getirtim burada takılabilirmi? Yardımcı olursanız sevinirim.
    ASİ VE GENÇ Q5 190HP

Araca orjinal (ender elektronik öyle söyledi) gerivites kamerası taktırdım. Ancak geriye takınca otomatik devreye girmiyor mutlaka sol alttaki vites yanındaki düğmeye basmak gerekiyor. Bunu çözemediklerini sadece bir araçta tesadüfen yaptıklarını ama nasıl olduğunu tespit edemediklerini söylediler.(Kabul ederek taktırdım) Ancak kullanırken bunun eziyet olduğunu fark ettim. Bu sorunu çözebilecek yada sorunla karşılaşıp çözmüş tecrübesi olan bir arkadaş varmıdır?
    ASİ VE GENÇ Q5 190HP

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    kodlama vs ile çözülmedi lazım mekanik bir sorun olduğunu sanmıyorum
    2F2F Mazisi..

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kodlama vs ile çözülmedi lazım mekanik bir sorun olduğunu sanmıyorum
    Bende aynı kanaatteyim ama , bunu yapabilecek bir arkadaş varmı acaba?
    ASİ VE GENÇ Q5 190HP

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    İstediğinizi ender elektornik yapamamışsa yapan bulmanız zor kodlama ile uğraşan yerlere veya yabancı forumlara bakın
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    Bende bu konuyu açacaktım , ender'de sorun olduysa sanırım tek adres yetkili servis....

Senior Member
    Ben Q5 için kamerayı sordum , yetkili servisler takmıyormuş.
    Navigasyon haritası için 3300 tl istendi.