Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Aynen bende instagram da gördüm fotoları arka stoplar direkt bmw1 serisi,ızgarada facia bence hiç yakışmamış,içi güzel olmuş sadece navigasyon ekranı biraz konsola göre büyük kalmış,Audi umarım yeni A5 ve A6 'da bu ızgaraya gecmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Son düzenleyen ingolstadt, 01-Mart-2016 saat 21:30.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member yangıncı Üyenin Avatarı
    Yandan Evoque'u da andırıyor gibi. Genel olarak fena değil.Düşük hacimli motorlar yüksek satış rakamlarına ulaşabilir.Alfa'dan Q2'yi aldığına değmiş.

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    +1

Gün geçmiyor ki, biri Mercedes dedi mi Levent anında bir AMG fotoğrafı paylaşsın Levent'cim her Mercedes böyle görünmüyor lütfen okuyucuları yanlış yönlendirmeyelim

Şaka bir yana ben genel hatlarıyla beğendim. Eleştiriler biraz acımasız olmuş. Mini'lerdeki gibi hem iç trim, hem de dış seçeneklerle isteğe göre tasarım yapılabilecekmiş. Aracın içi şaşırttı beni, her ne kadar A3 ile aynı platform üzerine kurulu olsa da, özgün bir model diyebiliriz. Dolayısıyla özgün bir iç dizayn yapabilirlerdi ama bu bayağı A3'ün aynısı olmuş. Neticede tutup kendime almam hayatta ama hanım beğendi tipini Bence de hitap ettiği kullanıcı grubu biz değil daha çok bayanlar gibi. Hedeflerine de ulaşacaklar bence, Q2'yi çokça göreceğiz gibi piyasaya çıkınca.
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı terapati Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Gün geçmiyor ki, biri Mercedes dedi mi Levent anında bir AMG fotoğrafı paylaşsın Levent'cim her Mercedes böyle görünmüyor lütfen okuyucuları yanlış yönlendirmeyelim

Şaka bir yana ben genel hatlarıyla beğendim. Eleştiriler biraz acımasız olmuş. Mini'lerdeki gibi hem iç trim, hem de dış seçeneklerle isteğe göre tasarım yapılabilecekmiş. Aracın içi şaşırttı beni, her ne kadar A3 ile aynı platform üzerine kurulu olsa da, özgün bir model diyebiliriz. Dolayısıyla özgün bir iç dizayn yapabilirlerdi ama bu bayağı A3'ün aynısı olmuş. Neticede tutup kendime almam hayatta ama hanım beğendi tipini Bence de hitap ettiği kullanıcı grubu biz değil daha çok bayanlar gibi. Hedeflerine de ulaşacaklar bence, Q2'yi çokça göreceğiz gibi piyasaya çıkınca.
    Abi audi'de şu an bana hitap eden iki tasarım var. Biri a3 sedan, diğeri makyajlı a7. Onun haricinde ben audi nin yeni tasarım dilini çok beğenmiyorum. Gerçi yeni a4 ün de dolusu fena değil ama özellikle a6,q7 güncel kasalar gerçekten hoşuma gitmiyor.

Ayrıca sen s3 paylaşınca biz a3 sedanlar böyle görünmüyor diyor muyuz Bu arada cla45-4.28 konusunda 4 önerdim mercedes lobimizden tepki aldım

tolgasecki06
    Guest

Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Abi audi'de şu an bana hitap eden iki tasarım var. Biri a3 sedan, diğeri makyajlı a7. Onun haricinde ben audi nin yeni tasarım dilini çok beğenmiyorum. Gerçi yeni a4 ün de dolusu fena değil ama özellikle a6,q7 güncel kasalar gerçekten hoşuma gitmiyor.

Ayrıca sen s3 paylaşınca biz a3 sedanlar böyle görünmüyor diyor muyuz Bu arada cla45-4.28 konusunda 4 önerdim mercedes lobimizden tepki aldım
    Takılıyorum biliyorsun Mercedes'in tasarımlarını hep beğendim, özellikle yeni coupe'ları pek bir güzel olmuş.

Bak bizim S3'lerden satılıklar var bu arada, alalım sana birini

Senior Member jubahakan Üyenin Avatarı
    Seat, Leonda 1.6 dizele 4 çeker koydu acaba Audi, Q2 1.6 dizel veya 1.4 benzinlide quattro olayına girermi sizce?
    Son düzenleyen jubahakan, 02-Mart-2016 saat 14:18.

Alıntı jubahakan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Seat, Leonda 1.6 dizele 4 çeker koydu acaba Audi, Q2 1.6 dizel veya 1.4 benzinlide quattro olayına girermi sizce?
    Henüz çok yeni açıklandı araç ama sadece 2.0 motorlarda olacak Quattro, şimdilik söylenen o en azından.

tolgasecki06
    Guest
    Olmaz bence, Seat Leonun ve Skoda Octavia'nın sw'larında var. Manuel olarak satılıyorlar sadece. Getirmezler tutmayacağı için

Senior Member
    arka stopu biraz dah uzun yapsalarmis araba tamam olacakmis.
    fakat merak ettigim konu bu aracin fiyati ne olacak ?
    q3 un fiyati ne olacak ?
    q3 su an sanirim 140 civarina alinabiliyor
    tiguan herkes 140 civari olur diyolar..
    peki q2 ne kadar olur ki ?