tolgasecki06
    Guest
    Valla ben şu reklamlarındaki yeşilimsi dandik gri değil de son gördüğüm metalik griye takıldım

IMG_9818.JPG

Ama ışığa göre değişiuorsa da bunlar aynı gri ise ve şöyle görünecekse hayatta olmaz

Aynı gri. Işığa ve efektlere bağlı olarak değişiyor biraz. Bence pek hoş değil.

Almanya sitesinde kendi audi mi oluştururken farklı griler vardı , bu taba rengimsi olan çok çirkindi , ama normal metalik gri de vardı neyse fiyatı çok yüksek çıkmasın da tek derdim renk olsun

Administrator Ümit Üyenin Avatarı

Audi, Nissan Juke'nin öncülük ettiği b segmenti SUV pazarında yer alacak premium SUV modeli Q2'yi ülkemizde satışa sunuyor. Yeni Q2 fiyatlarını açıklayan Audi, Mini Countryman ile b SUV pazarında premium kategorisinde mücadele verecek. Ülkemizde ilk olarak sadece 150 hp güç üreten 1.4 TFSI benzinli motor ve S tronic şanzıman seçeneği ile birlikte satışa çıkan yeni Audi Q2 fiyatı 138.664 TL'den başlıyor. Dynamic, Sport ve Design olmak üzere üç farklı donanım seviyesiyle sunulan yeni Audi Q2 fiyatı Sport ve Design seviyelerinde 142.347 TL olarak belirlenmiş. Şimdilik sadece 1.4 TFSI seçeneğine sahip olan Audi Q2'nin, ilerleyen dönemde 1.0 TFSI 116 hp S tronic ve 1.6 TDI 116 hp S tronic seçenekleri ile sunulması bekleniyor. Yeni Audi Q2 fiyatlarının açıklanması ile daha önceleri 145 bin TL'den sunulan Audi Q3'ün satış fiyatının yüzde 10'a tekabul eden ÖTV artışına paralel olarak 160 bin TL sınırına yaklaşması beklenirken kampanyalara rağmen 172 bin TL'ye yükselmesi dikkat çekiyor.
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    demin esenyurt dogusu aradim q2 gelmis showroom a.
    160 bin tl den basliyor dedi.
    saka yapiyor olmalilar sanirim.
    su an arac filan alinmaz.otv ve euro ayagina dogus tuttuguna koparmaya calisiyor.

Doğuş 'un bir ayak yaptığını sanmıyorum, ötv ortada, kur ortada.

Junior Member yasemin Üyenin Avatarı
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aynen bende instagram da gördüm fotoları arka stoplar direkt bmw1 serisi,ızgarada facia bence hiç yakışmamış,içi güzel olmuş sadece navigasyon ekranı biraz konsola göre büyük kalmış,Audi umarım yeni A5 ve A6 'da bu ızgaraya gecmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ızgara konusunda hemfikirim. kötü görünüyor.

Senior Member
    Arka stoplar Polo'dan alınma herhalde...

İyi araştırıp 2.El araç almak lazım, bu fiyatlara çok makul araçlar var arkadaşlar.Sıfır alacağım diye kasmamak lazım,gerçekten uçmuşlar.
    Son düzenleyen eksh, 19-Aralık-2016 saat 15:23.
    (ek)sh

tolgasecki06
    Guest

Senior Member
    1.4 Sport da , Almanya ile Türkiye arasında 10.000 Euro fiyat farkı var. Gerçi Türkiye paketinde neler var tam bilmiyorum. Almanya dan daha donımlı oluyordu.
    Fiyat alan oldu mu acaba ? İlandaki renk Ara Blue ve yakışmış gerçekten.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı

2F2F Mazisi..

Senior Member
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle

boyle bir araca en son kac lira dediler sordunuz mu ?