Senior Member Avalon Üyenin Avatarı
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @Avalon Gümrüğe takılsa bile Doğuş fiyatından ucuz olur diye söylemiştim. Siz yine de bir araştırın fiyatlarını.

Sent from my iPad using Tapatalk
    @summit Haklısın Almanya fiyatlarına bir bakayım...

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Evet abii tane fiyatı,bu sitede tüm modellerin detaylı bilgileri var,jantın ismi,parça numarası,ölçü bilgileri falan hepsi yazıyo,bencede imkanınız varsa Almanyadan araştırın,hem daha cok model görme şansınız var.Tanıdığınız bii lojistik işi yapan biri varsa bu tarafa binlerce tır gelip gidiyo o şekilde halledilir aslında.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Son düzenleyen ingolstadt, 13-Şubat-2016 saat 11:26.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Yahu hiç bu modeli beğenen olmadı ama bana da suv a yakışacak kaslı bir jant olarak görünüyor !!!

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı Avalon Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yahu hiç bu modeli beğenen olmadı ama bana da suv a yakışacak kaslı bir jant olarak görünüyor !!!

Ben olsam orjinal jant disinda bi model dusunmezdim.

Senior Member
    Alıntı Avalon Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @ingolstadt İsmail Bey , teşekkürler...ikinci jant kesin yakışır , orada ki fiyatlar adet fiyatı heralde değil mi ?

@Summit Almanya ya giden gelen çok ama , dört tane jant da yolcu beraberinde gelmez...Kargoyla gelse de gümrüğe takılacağı aşikar...Var mı başka yolu ?
    Yurt dışından jantları 2şer 2şer getirtebilirsiniz, 30kg yi geçmediği sürece gümrüğe takılmaz sadece 2 defa kargo parası vermiş olursunuz ama tahminimce orjinal jant bile alsanız doğuştan uyguna gelir fiyat..

Senior Member
    Yine de orjinal olması en güzeli olur bence.
    www.ebay.de ye girip arama yerine "q7 felgen 4M" yazarsanız bayağı bir alternatif çıkıyor.
    19 da kalırsanız S-line a ait şu jantlar hoş :
    http://www.ebay.de/itm/4-Original-Au...UAAOSwfZ1WZduP

Alıntı supermen5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yine de orjinal olması en güzeli olur bence.
    www.ebay.de ye girip arama yerine "q7 felgen 4M" yazarsanız bayağı bir alternatif çıkıyor.
    19 da kalırsanız S-line a ait şu jantlar hoş :
    http://www.ebay.de/itm/4-Original-Au...UAAOSwfZ1WZduP
    Teşekkürler...19 lar çok küçük kalıyor, bakayım 20-21 olarak ne alternatifler var....

tolgasecki06
    Guest
    http://www.bbs-usa.com/road_wheels/w...s.cfm?wheel=90

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senior Member
    Rica ederim. 285/45/20 ebadındaki bir lastiğin 2.0 TFSI 252 beygir bir araca biraz fazla büyük bir ebat olduğunu düşündüğümden 19 u göndermiştim.
    Bu ebatta 4 adet lastik üretimi var.
    Hepsi de AO . Conti 5, Goodyear F1 , Bridgestone ve Pirelli Scorpion. Goodyear hamurandan dolayı 70 db ses ile en sessizi.
    Sizin için küçük bir araştırma yaptım. Bu ebatta lastik online sitelerde yok. Ya sipariş ile getirtmeniz ya da Audi servisinden almanız gerekecek. Sipariş biraz sürebilir. Bu sebeple jantlarla beraber hemen sipariş vermekde yarar var.

Alıntı supermen5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Rica ederim. 285/45/20 ebadındaki bir lastiğin 2.0 TFSI 252 beygir bir araca biraz fazla büyük bir ebat olduğunu düşündüğümden 19 u göndermiştim.
    Bu ebatta 4 adet lastik üretimi var.
    Hepsi de AO . Conti 5, Goodyear F1 , Bridgestone ve Pirelli Scorpion. Goodyear hamurandan dolayı 70 db ses ile en sessizi.
    Sizin için küçük bir araştırma yaptım. Bu ebatta lastik online sitelerde yok. Ya sipariş ile getirtmeniz ya da Audi servisinden almanız gerekecek. Sipariş biraz sürebilir. Bu sebeple jantlarla beraber hemen sipariş vermekde yarar var.
    Benimde erken araştırmaya başlama sebebim bu aslında...Şimdiden seçenekleri belirleyip siparişleri vermek gerek....