Senior Member Juju Üyenin Avatarı

Keyifli surusler

Sent from my iPhone using Tapatalk
    eski kullanıcı adı Golgeoyunu03Hidden Content

Senior Member
    Alıntı Trooper Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bizim mühendislik bilgimiz seninkinin yanında ne ki Master, yanında çıraklık yapmamız lazım
    O kadar da değil canım
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member Avalon Üyenin Avatarı
    Alıntı Juju Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Keyifli surusler

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar , bir süre forumdan uzak kalmak zorunda kaldım , artık daha aktif olabileceğimi umuyorum , bahaneyle herkese selamlar

Güneşli günler yüzünü göstermeye başlamışken , önümüzde ki bahar aylarına yeni bir renk ve yazılımla girmeyi planlıyorum ve doğal olarak fikirlerinize ihtiyacım var

Ben gri tonlarına odaklanmış durumdayım , tabi onunda açığı koyusu matı parlağı baya alternatifi var...Ben kafama yatan bir kaç örnek paylaşayım , çok uçuk kaçık olmamak kaydıyla sizden de öneriler almak isterim

İşlemin nerede yapılacağı daha önemli bir konu aslında...En son hatırladığım @Yigit911 porsche yi kaplatmıştı , görece uygun fiyata çok iyi iş çıkarmışlardı , aradan geçen sürede sorun çıktı mı ? Son durum nedir bilgi verirse sevinirim...

@Monza Levent üstadın tavsiyeleri her zaman için çok değerli , varsa önereceği bir yer onuda mutlaka değerlendirmeye almak lazım

Yazılımla ilgili yine @Monza üstadın önerdiği arkadaşlar vardı , 2.0 tfsi için ne değerler vaad ediyorlar acep !!! Ayrıca APR yazılım çıkarmış bizim motora , ne dersiniz ? Yazılım vs hiç yaptırmadığım hiç anlamadığım konular , ben motoru yormadan ömrünü kısaltmadan verimli bir şeyler yaptırmak peşindeyim anlayacağınız...Yardımlar için şimdiden çok teşekkürler

Senior Member Komutan Üyenin Avatarı
    TARIK selam. bu ingiliz kaplama firmasi var merkezi benim sirketin yanında 200 mikron boya oluyor bir bak derim. filmden cok daha dayanikli ve 3.000 çeşit renk secenegin var

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 A6 2.0 TDI 177

Alıntı Komutan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    TARIK selam. bu ingiliz kaplama firmasi var merkezi benim sirketin yanında 200 mikron boya oluyor bir bak derim. filmden cok daha dayanikli ve 3.000 çeşit renk secenegin var

Vakit geç oldu diye onlarla ilgili seni yarın arıyacaktım zaten Geçen sene çok yeniydiler , artık yaptıkları işler oturmuş ve geri dönüşler başlamıştır...Onlar da ciddi bir alternatif , konuşalım

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Açık gri koyu gri farkı daha net belli oluyor bu fotolar da...Siyah jant hoş durmamış bence ama sq7 arka difüzör yapılabilir sanki...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Koyu gri füme bir renk hoş olur, diğerleri çok belli olmayacaktır. Ben kapmala yapacak olsam mavi-lacivert bir renk seçerdim,
    2F2F Mazisi..

tolgasecki06
    Guest
    Alıntı Komutan Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Politech tarzi mi? Eğer oysa kaplama araca sahip biri olarak bende öneririm onu. Renk seçeneği daha çok.

BlackBerry PRIV

Senior Member
    @Avalon
    Daytona gri benzeri mat metalik bir renk olabilir.

Yazılım yaptırmaya bence gerek yok, makina zaten 250 bg
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content