Senior Member
    Merhaba arkadaşlar
    2 yıl önce yeni a6 almış sonrasında f10 525 ve beraberinde yeni f30 kullanıyorum. Forumdaki arkadaşlardan aldığım fikirler daha önceki araç alımlarımda çok faydalı buldum onun için tekrar arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.7 kasa 2.0 benzinli araç almayı düşünüyorum çok dolu bir araç oluşturduk 570 gibi fiyat çıktı, M paket 20 " Jant ısıtma-soğutma,hedap, vb güzel donanımların hepsi var kendim kullanacağım için short olsun dedim.
    Çekincem 2.0 dizel gelirmi malüm gelirse benzinliler 2. Elde sıkıntı yaşar.
    Bu arada test ettim bana göre s kasadan çok üstün hem işçilik Hemde teknoloji , resimlerde çok basit duruyor canlı güzelmiş.

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    2.0 dizel gelecek diye biliyorum. 2. Elde dizele gore daha yavas gider tabi. Ama ben olsam benzinli alirdim. 2.0 dizelin titresimi ile konforlu olmaz bence.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Ilk olarak teknik acidan sorunuz olursa cevaplayabilirim 4 gundur kullaniyorum araci. 2.0 short kullndgm arac. Dizel gelicek bu sene icinde ikinci elde deger kaybi olucaktir elbette ama benzinli araba kullanmanin her zaman dezavntji var bu araca ozel bisey degil bu. Nacizane tavsiyem 19 jantla alin 20 jant yorucu olur.

Merak ettigim konu S den hangi konularda daha ustun? Ben cunku short m paketin daha spor olmasi disinda bi ustunlugunu goremedimde

@hero4 Yakit nasil?

Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @hero4 Yakit nasil?
    Benim ortalamami soyliyim genel ortalamayi mi suan 12.5 litre ama daha 1000 kusur km de arac daha duser heralde. Benim ortalamam 17 gbi biseydi ya trafikteydim yada sikistirdim araci ama hic norml sabit hizla gitmedim

Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Benim ortalamami soyliyim genel ortalamayi mi suan 12.5 litre ama daha 1000 kusur km de arac daha duser heralde. Benim ortalamam 17 gbi biseydi ya trafikteydim yada sikistirdim araci ama hic norml sabit hizla gitmedim
    O kadar olur trafikte. Genel ortalama da iyiymis duser 1-2 litre. Memnun musunuz?

O kadar olur trafikte. Genel ortalama da iyiymis duser 1-2 litre. Memnun musunuz?
    Yani benim bekledigimden cok daha iyi.. Gidisi yeterli yakiti cok cok iyi bekledigimden, konfor 5 ten iyi s ten kotu araba hala bmw oldugunu hissetiriyo. Fiyat performans olarak bakinca bidaha olsa bidaha alinir sonuc olarak.

Yani benim bekledigimden cok daha iyi.. Gidisi yeterli yakiti cok cok iyi bekledigimden, konfor 5 ten iyi s ten kotu araba hala bmw oldugunu hissetiriyo. Fiyat performans olarak bakinca bidaha olsa bidaha alinir sonuc olarak.
    Senin kadar detayli bilmiyorum tabiki ama kagit ustunde mantikli duruyor. Ben dis tasarimini cok begendim ozellikle, fakat Non-M ler daha guzel bence.

Senin kadar detayli bilmiyorum tabiki ama kagit ustunde mantikli duruyor. Ben dis tasarimini cok begendim ozellikle, fakat Non-M ler daha guzel bence.
    Amcam 40 yasina bastida tribe girdi yoksa bende cok dedim m alma diye hem 18 jantli falan olsa cok daha konforlu olurdu arac. Gerci hazirda ic/dis renk olarak guzel araba yoktu baska

Amcam 40 yasina bastida tribe girdi yoksa bende cok dedim m alma diye hem 18 jantli falan olsa cok daha konforlu olurdu arac. Gerci hazirda ic/dis renk olarak guzel araba yoktu baska
    Benim gozum alisamadi galiba M paketlere o yuzden. Sizin kombinasyon ne ben imperial blue ici beyaz bi araba gormustum bayildim. Tam alip kendin kullanmalik araba yapmislar. 30ld ler bence gereksiz para S varken.