Senior Member Omercan Üyenin Avatarı
    Alıntı 34SMT09 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ömer'im Özer benim bildiğin kendi montaj kodlama dahil hepsini yapıyordu. Ayrıca ona direksiyon da düşüyormuş galiba F1li falan kısa bi konuşma yaptık ama Ankara'da olduğu icin benim isime yaramadı direksiyonu sök montaja yolla hepsi oldu hadi bende fonksiyonlu direksiyon var ama kodlamadan çalışmama ihtimali var o kodlamayı Samsun'da yapacak berisinide tanımıyorum kısacası bana zulüm olur ama kaplama icin geldigimde 3-4 saat ayırıp halledebilirim diye düşünüyorum o yüzden Ankara'da olanlar değerlendirebilir diye paylaşayım dedim
    Aynen alırken sormuştu delik varmı diye bende elime iki delij geldi var demiştim. Ama o delikler vida giren yer tarzı biyermiş ben bi konuşayım o zaman özer abiyle
    Mercedes Benz 500SE-1987
    BMW 3.25i-1993
    Audi A3-2012

Senior Member 34SMT09 Üyenin Avatarı
    Alıntı Omercan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aynen alırken sormuştu delik varmı diye bende elime iki delij geldi var demiştim. Ama o delikler vida giren yer tarzı biyermiş ben bi konuşayım o zaman özer abiyle
    Aynen Ömer'im sen bi sor fonksiyonlar direksiyonda mevcut ise montajdan sonra kodlama gerekmiyor bazı serilerde demişti bana fakat bu kodlama olayı seriden seriye farkediyor galiba bu benim led plaka ışığına dönmeden sana atıyorum topu montaj, adaptasyon ve kodlama gibi işlemler olursa bilgilendirirsin diğer arkadaşları ve tabiki beni de bu gidişle Ankara yolu kesinleşiyor bana

Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    Ben Özer diye biriyle irtibat kurmuştum ama yanlış mı hatırlıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Özer benim arkadaşım ona ben yolladım fotoğrafları

Alıntı a4udi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Özer benim arkadaşım ona ben yolladım fotoğrafları
    Bende Özer beyin aracılığında haberdar oldum uygulama size aitse sorun değil ben yapıyorum dediği için adına konuşmuş gibi oldum.

Bende Özer beyin aracılığında haberdar oldum uygulama size aitse sorun değil ben yapıyorum dediği için adına konuşmuş gibi oldum.
    Problem değil, kendisi kardeşim gibidir

Problem değil, kendisi kardeşim gibidir
    Kardeşliğiniz daim olsun Özer bey aracılığı ile size ulaşırım o halde uygulama için eğer sizde müsait olursanız tabi

Junior Member
    Eline sağlık üstadım harika bir iş çıkmış ortaya.

Junior Member avniokay Üyenin Avatarı
    arkadaşlar en uygun konu burasıydı. 2005 1.6 Ambition 3kapı A3 8p kasa aracımda bir tek hız sabitleyici yok. servise götürdüm işçilik dahil 810 TL'ye takarız dediler. modül gerekmiyormuş, kol takıp alt kapağı değiştireceklerdi tamam dedim. sonra beni aradılar "aracınız tüplü olduğu için devir değişimlerinden ve arıza ışığından dolayı hız sabitleyici devreye girmez takmayalım" dediler.

sonradan hız sabitleyici takan arkadaşlara sormak istiyorum. a3'ü tüplü olup hız sabitleyici de sorun yaşayan var mı?. ben yine de taktırayım mı
    Son düzenleyen avniokay, 09-Haziran-2016 saat 08:46. Sebep: cümle düşüklüğü

Alıntı avniokay Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar en uygun konu burasıydı. 2005 1.6 Ambition 3kapı A3 8p kasa aracımda bir tek hız sabitleyici yok. servise götürdüm işçilik dahil 810 TL'ye takarız dediler. modül gerekmiyormuş, kol takıp alt kapağı değiştireceklerdi tamam dedim. sonra beni aradılar "aracınız tüplü olduğu için devir değişimlerinden ve arıza ışığından dolayı hız sabitleyici devreye girmez takmayalım" dediler.

sonradan hız sabitleyici takan arkadaşlara sormak istiyorum. a3'ü tüplü olup hız sabitleyici de sorun yaşayan var mı?. ben yine de taktırayım mı
    Hocam sen servisten kolu al, alt kaplama almana gerek yok. Ben takayım sonra servise göster yüzlerinin kızardığını göreceksin ��

Junior Member avniokay Üyenin Avatarı
    Hocam sen servisten kolu al, alt kaplama almana gerek yok. Ben takayım sonra servise göster yüzlerinin kızardığını göreceksin ��

Tesekkur ederim. Dun serviste taktirdim. Usta basi dediki:"tup var bu arabada randuman alamazsin" dedi. Suan ariza isigini sondurduler 2 gune yanar. Bakalim bir sikinti olcak mi. Burdan bilgilendiririm sizi.