Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    Alıntı e_mir Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Elinize sağlık

benim de araç 2010 8p 1.6 stronic sportpack attraction. sadece cruise control ve yol bilg aktifleştirme vb özellikleri açma ne kadar olur.

Teşekkürler...
    Emir bey cevap yazdım.

Alıntı muratduran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hocam müthiş iş çıkarmışsınız. Sizinkisi sanat.. Benim arabam da aynı sizin belirttiğiniz gibi. 2010 8p 1.4 tfsi stronic attraction. Ben airbag ve direksiyon değişimini çok aramıyorum (hem maliyetli hem de değişim olacağı için). Benim yol bilgisayarımı aktifleştirmek ve hız sabitleyici takmak aşağı yukarı ne kadar tutar? Bir de direksiyonu degistirmek gerekmiyorsa f1 vites eklemek maliyeti nasıl etkiler.
    Yol Bilgisayarı ve Hız Sabitleme kolları 750 TL'ya mal oluyor, F1 vites için yine direksiyon kontrol ünitesi(steering wheel ecu) değişmesi gerektiği için maliyet yükseliyor.

Junior Member
    Alıntı brkrdn Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tofu bu modül midline ne yazıkki desteklemiyor tuş takımını cruise ve yol bilgisayarı desteği var ama direksiyon tuşunu desteklemiyor.
    Hangi modülün destekleyip desteklemediğine burdan bakabilirsin.
    http://wiki.ross-tech.com/wiki/index...odule_Versions
    Bu kodları öğrenmenin başka yolu varmıdır kapağı sökmeden

Alıntı avniokay Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    18.06.2016 tarihinde yetkili serviste hiz sabitleyiciyi 770 tlye taktirdim. Master Teknisyen "ilk defa tuplu arabaya taktik.randuman alamazsin surekli ariza cikar dedi" aldim arabayi hiz sabitleyici tup de ve benzin de gayet iyi calisiyor. Bir baktim f1 vites dugmeleri calismiyor. 2 gun sonra tekrar servise gittim f1i yaptirdim bi baktim yol bilgisayari tuslari calismiyor. Dun itibariyle ayrintili test surusu sonucunda hersey sorunsuz calisiyor. Servis diye gozumuzde buyuttuk her seferinde farkli kodlama hatasi yaptilar.allahtan serviste tanidik var da ilgilendiler. Simdilik 4 gundur hiz sabitleyici gayet iyi calisiyor.
    Ben izmitteki servisi aradım ancak takılmıyor dediler bana hiç biri için