Member ayaz Üyenin Avatarı
    Abi be her şu başlığa denk geldiğimde içim acıyor baba çok geçmiş olsun malesef ki şu ülkenin adalet sistemine de yazıklar olsun

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Member kasva Üyenin Avatarı
    Alıntı Ataberk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yok arkadaşlar henüz 1. duruşması geçen ay falan görüldü , arabayı devrettiğim kişi ben oraya işe girdim bana rica ettiler bende arabayı devraldım ertesi günü devrettim karat diye bir şirkete devrettim diyor , Karat denen paravan şirkette benim 6 ayda satamadıgım arabayı 1 gecede 70 bin tl ye aldım diyor arabanın değeri 132 bin normalde karat yetkilileri 1 kere olsun mahkemeye gelmedi hepsi kaçak göcek arabanın yeri yurdu belli ama hiç kimsenin umrumda değil adamlar arabayı 2.5 yıldır kiralayıp üstüne birde para kazanıyorlar anlıcagınız öyle boş boş bekliyoruz sürecin ilerlemesini ama boş boş bekliyor gibiyiz mahkeme o kadar yavaş ilerliyorki öyle heves falanda kalmadı bıraktım o dava kendi halide gidecek , ufak bi a3 aldım onunla teselli oluyoruz şimdi herkese selam
    Aracın üzerine tedbir koydurun en azından başka biyere daha satılıp süreç zorlaşmasın.
    Bmw F30 2013 3.20d RED'Line..
    Kasva~

Senior Member Ataberk Üyenin Avatarı
    Alıntı kasva Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aracın üzerine tedbir koydurun en azından başka biyere daha satılıp süreç zorlaşmasın.
    Evet tedbir var araçta şu an fakat sadece tek el değişti. 2. Duruşmamız 27 sinde Ağır ağır gidiyor bakalım her duruşma 6 ay sonrasına erteleniyor , 7 emin olarak bize verilsin şeklinde talepte bulunduk , arabada zaten tedbir var 7 emin olarak vermemize gerek yok diye karar çıkmış , arabayla kaza yaptılar pert edip sonra tamir ettirdiler üstüne sağa sola kiralıyorlar vs vs
    тнє ρυяѕυιт σƒ нαρρуηєѕѕ !

Junior Member
    Merhaba hocam nasılsınız. Sizin soruşturmada herhangi bir gelişme oldumu? Neler yaptınız.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member Ataberk Üyenin Avatarı
    Alıntı omerylmz1113 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba hocam nasılsınız. Sizin soruşturmada herhangi bir gelişme oldumu? Neler yaptınız.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Ömer bey ceza ve hukuk davaları görülüyor ama pek ilerleme yok şu ana kadar tüm dolandırıcılar yakalandı hepsi denetimde serbestlikten dışarida geziyorlar , aracı 2 defa bulmama ve yediemin olarak talep etmeme ragmen mahkeme henüz erken diyerek reddetti aradan 4 yıl geçmiş şaka maka , dolandırıcılar 4 yıldır para ödemeden aldıkları arabayı kiraya verip iki adet a5 parası kazanmışlardır sanırım , üstüne aracımla 2 defa kaza yapıp pert duruma getirdiler , araçta halen tedbir var satamıyorlar , bir umut 7-8 er ay ertelenen içi boş duruşmaları bekliyoruz ... Bu memlekette yoğurdu 40 kez değil 140 kez üfleyerek yemek gerekiyormuş pahalı bir tecrübe oldu malesef çok dikkat etmek gerekiyor gerçekten , Allah kimseyi şu memleketin hukuk sisteminin eline düşürmesin .. Saygılar selamlar herkese.
    тнє ρυяѕυιт σƒ нαρρуηєѕѕ !

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı Ataberk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba Ömer bey ceza ve hukuk davaları görülüyor ama pek ilerleme yok şu ana kadar tüm dolandırıcılar yakalandı hepsi denetimde serbestlikten dışarida geziyorlar , aracı 2 defa bulmama ve yediemin olarak talep etmeme ragmen mahkeme henüz erken diyerek reddetti aradan 4 yıl geçmiş şaka maka , dolandırıcılar 4 yıldır para ödemeden aldıkları arabayı kiraya verip iki adet a5 parası kazanmışlardır sanırım , üstüne aracımla 2 defa kaza yapıp pert duruma getirdiler , araçta halen tedbir var satamıyorlar , bir umut 7-8 er ay ertelenen içi boş duruşmaları bekliyoruz ... Bu memlekette yoğurdu 40 kez değil 140 kez üfleyerek yemek gerekiyormuş pahalı bir tecrübe oldu malesef çok dikkat etmek gerekiyor gerçekten , Allah kimseyi şu memleketin hukuk sisteminin eline düşürmesin .. Saygılar selamlar herkese.

Sonuna kadar katılıyorum. Kimseye zerre kadar güven duymadan yaşamak çok zor ve yorucu ama öyle yaşıyoruz malesef. Ben bu çevre kalitesini mi hak ettim sorusunu sorup durmak ta üzücü oluyor cehaletin mutluluk olduğu yerde...