Senior Member
    Büyük geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede hallolur.

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Bu tezgahi suan bircok kisiye kuruyorlar,Gercekten cok uzuldum bu ulkede adelet falan yok bu konularda adamlari alsalar bile saliyorlar.Hesapta parayi canli gormeden satis kesinlikle yapilmamali,Devir oyle ki insanlar anasini babasini soyuyor.İsterse heryerin sahibi olsun araba sizin sonucta.Vallahi cildirmamak elde degil.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

kemiksiz
    Guest
    Parayı elinize almak da yetmeyebilir, sahte midir değil midir :s
    En güzeli banka hesabında görmek, yani önce beraber bankaya gidip parayı yatırtmak, emin olmak, sonra da notere gitmek.
    Bu sefer de alıcı olduğun zaman insanın aklına bin türlü şey geliyor Bu şerefsiz soysuzlar yüzünden şüphelenmeden su bile içemez hale geldik, ülkece de vurdumduymaz olduk, kanunlar desen hak getire!
    Tekrar çok geçmiş olsun, bi gelişme olmuş mudur sabahtan buyana diye ümitle açtım konuyu
    Umarım iyi haberleri duyarız, kendim bulmuş kadar sevinirim en az..

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Çok büyük gecmiş olsun, konuyu okudum sonuna kadar, kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm, Allah size sabır versin, inşallah tez zamanda yeniden aracınıza kavuşursunuz, böyle namıssızlarında Allah bin türlü belasını versin, bu yoldan kazandıkları haram paranın hayrını görmezler inşallah. Keşke satış işine girişirken Avukatınızı haberdar etseydiniz yada birlikte hareket etseydiniz.
    Son düzenleyen ingolstadt, 22-Aralık-2015 saat 13:23.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Buyuk gecmis olsun, Allahtan umit kesilmez. Siz yine pesinden kosun. Eden bulur dunyasi...

Member
    Çok geçmiş olsun hocam. Umarım güzel haberler alırız sizden haber bekliyoruz.

Dikkat etmek gerek, paylaştığınız için de teşekkür ederiz. Ders niteliğindedir bu yaşanan. Tekrar geçmiş olsun.

Senior Member yangıncı Üyenin Avatarı
    Geçmiş olsun diyeceğim ama iş işten geçmiş gibi duruyor.Telefon görüşmesiyle yapılan dolandırıcılık hikayelerinde de o kadar basında yer almasına rağmen insanın bir an basireti bağlanıyor herhalde.Aracı parçalamadılarsa inşallah bulunur.Allah sabır versin.Ne olursa olsun, eşiniz de hamileymiş herhalde, herşeyin başı sağlık.Para bir şekilde çalışılır, kazanılır.

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    çok geçmiş olsun daha yeni tech turkey de okudum aynı senaryoyu. elemanlar bunlar olmasın ?

http://www.techturkey.com/forum/sohb...and%FDr%FDc%FD

http://www.hurriyet.com.tr/otomobil-...meyin-40029253

yakalanmışlar

Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cok gecmis olsun. Bu konuda yapilcak tek birsey var aracin sase numarasindan tedbir koymak ve yakalama karari cikarmak. Bu arabayi parcalamazlarsa illaki bulunur birde soyle birsey var siz araci atiyorum saat 12 de sattiniz ustunden 24 saat gecmeden hatta belki daha fazladir ayni arac baskasina satilamiyor diye biliyorum. O iste bir is daha var
    satılıyor 1 saat içerisinde ne yazıkki.
    TT

Senior Member
    Buyuk gecmis olsun benim basima gelmis kadar uzuldum. Umarim olumlu bir sonuc alabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member quattro35 Üyenin Avatarı
    Okurken çok üzüldüm, çok geçmiş olsun. Hayır 3-5 binde değilki başımın gözümün sadakası olsun diyesin.

Umarım en kısa zamanda araç bulunur ve sorun çözülür. Ancak bunlar o kadar organize ki, aynı gün bankadan kasaya para çekip, yakalanınca parayı elden verdik diyebiliriler. Her ne kadar kasadan 8.000 TL üstü verilemiyor isede satıcı ısrar etti vb. diyip ufak bir vergi cezası ile yırtarlar ve hem parayı aklarlar hem sizin arabayı sahiplenirler.

Allah kolaylık versin, bu adamlarıda nasıl biliyor ise öyle yapsın. Aslında adalet eksiksiz işlese kimse bu üç kağıtlara cesaret edemez ama adalet maalesef işleyemiyor...
    Cenk Tuzun
    ------------------
    Karşıyaka - İzmir