Member Ilhancag Üyenin Avatarı
    Oğuz Selam,

2+ yıldır tt sahibiyim (2007 model) . Çıkardığı tek sıkıntı, kronik olarak tanımlayabileceğim, plaka lambalarını ledle değiştirdikten sonra her 2-3 ayda bir arıza veriyor yada ampulu yakıyor. Bunun dışında bana hiçbir sıkıntı çıkarmadı benimki. Ama 80bin tl ye aldığın tt ne kadar temiz olur orası tartışılır. Umarım dilediğin gibi bir araba bulursun...

Junior Member
    Alıntı Ilhancag Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Oğuz Selam,

2+ yıldır tt sahibiyim (2007 model) . Çıkardığı tek sıkıntı, kronik olarak tanımlayabileceğim, plaka lambalarını ledle değiştirdikten sonra her 2-3 ayda bir arıza veriyor yada ampulu yakıyor. Bunun dışında bana hiçbir sıkıntı çıkarmadı benimki. Ama 80bin tl ye aldığın tt ne kadar temiz olur orası tartışılır. Umarım dilediğin gibi bir araba bulursun...
    Merhabalar, evet arıyorum bir süredir ve bu olmali dediğim bir arabayla karşılaşmadım... Sizce sıkıntı çıkarmayacak 2007-2008 model bir arabanın şuanda fiyat bandı ne civardadır çünkü araç çok az olduğu için birşey kestiremiyorum... Birde aracı aldığınızda kaç bin kmdeydi acaba

Member Ilhancag Üyenin Avatarı
    Selam,

Üstat valla sahibindendeki fiyatlara benim aklım ermiyor. Çılgın paralar isteniyor. O paralara arabalar satılıyor mu bilemedim açıkcası. Benim arabamın taliplisi çıktığı zaman 95 bin TL diyorum. Sahibindende iki katı km yapmış hasar kayıtlı arabalar 110 fln yazıyorlar. Benim tavsiyem arabalar içine sinmese de git ve gör - bin, ve dinle (ben alırken öyle yapmıştım, içi gacır gucur ötüyorsa uzak dur) . Bu arabalar çok ucuz bence.. Bu kadar kaliteli ve güçlü arabalar bmw 1 serisinden ucuza alınabiliyor şuanda.. Oyüzden alıp arabaya yapmadığını bırakmıyor insanlar. Modifiyeler, yaylar etc. Bunlar bence araçları yoran olaylar. Sen eğer gerçekten bineceksen tabi bu şekilde dikkat et. Eğer alıp bikaç ay takılacaksan bence hasar kaydına fln bakmana gerek yok.. dediğm gibi kronik tek sıkıntısı elektrik sistemi ile ilgili, o da "audi" olmayan led lamba taktırdım ben plakalığa.. Çok güzel duruyor ama 2-3 ayda bir hata veriyor. ben çok ama çok titiz olduğum için beni çok rahatsız ediyor hata ışığı. Onun dışında doğuşa yaptırmadığın sürece (bence hiç gerek yok - kaza fln olmadığı takdirde) servisi de hiç düşündüğün kadar pahalı değil. ben 60 bin bakımına soktum geçen sene arabayı (55 de fln dı gerçi) triger etc. değişti 600tl ye çıktım. tek sıkıntı nekadar apaçi varsa yolda peşine takılıyor yarışmak istiyor.. o konuda biraz olgun davranabilmen gerekir. Bence bu paralara alabileceğin en güzel araba. dediğim gibi git arabaları gör. Ben benimkini almadan önce her haftasonu 2 araba bakıyordum, ama ben cok da keyif alıyordum tabi orası ayrı