Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Bu arada umit bey absurd bi karsilastirma yapmissiniz. Ozaman soyle yapalim 1.6 tdi ile c200d yi karsilastiralim bakalim hangisi daha iyi

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu motor benzinli değil mi dizeli örnek olsun diyer verdim
    Eee ayni gidiyorlar nasil cok daha iyi oluo

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Ahha ornek olsun diyip ayni degerlere sahip olan iki arabadan birinin cok daha iyi gittigini savunmaniz daha vahim hahaah

Bide 10.2 kalin falan yazmissiniz. Audiyi cok mu seviyorsunuz acaba onuda anlamadim iki tane BMW niz var. Cozemedim ben bu isi.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Doruk sen yukarıda a4 140-150hp olacak mercedes akar yazmışın bende verileri yazdım.

benzinli verilere baktım audi 1.4 olduğu halde yanı değerlere sahip ise nasıl oluyorda mercedes akıyor, bu kadar marka fanlığı yapmayalım

senin için dizeli sildim

Audi A4 1.4T

silindir hacmi ---- motor gücü --- tempo sürat ---- 0-100 km/h tüketim
    1395 cm3 ---- 110 kW (150 PS) ----- 210 km/h ----- 8,5 s --- 5,3 l/100 km

C 180 Style 115 kW (156 PS) Hızlanma (0-100 km/h) tüketim 5,4-5,9 litre 0/100 km 8,5 saniye
    2F2F Mazisi..

140-150 bin tl arasi gelecek diye yazdim. Siz onu beygir sanip bide benim akar lafimi daha iyi gidiyor diye yorumlamis zahmete girmissiniz. Keske girmeseymissiniz. O paraya mercedes alinirken audinin yuzune bakmam.

Bosa da sallamiyorum aktif olarakda A4 quattro kullaniyoruz. Ne BMW nin ne MB nin eline su dokemez hic bir konuda.

Daha dogrusu tl yazmadim, siz zaten 26628163 tane a4 konusu actiginiz icin insanlar 1.4 150 hp gelecegini net bi sekilde biliyor. Zaten arac satisa sunuldu, butun teknik verileri acik ve net, oyle afaki olarak deger vermem

Marka fanligini hayatta sevmem beni taniyan herkes ne kadar objektif oldugumu bilir bence kendinize soyleyin o lafi Hadi bende mercedes var fanatikligini yapiyorum, sizde bmw var hala nasl audi fanatikligi yaptiginizi anlayabilmis degilim.

Ne zahmeti Dorukçum bizim görevimiz halkı aydınlatmak

Yeni BMW 318i 140 bin tl
    C 180 Avantgarde 145 bin tl

A4ün donanım paketi önemli en boşu 140 olursa çok ama biraz donanımlısı 145 olursa rakiplerinden bir farkı kalmıyor fiyatta, önemli olan donanımda neler olacağı bekleyip göreceğiz

A4 B9 konusunda 26628163 konu göremedim benim gördüğüm sadece 5 adet diğerleri nerde acaba
    2F2F Mazisi..

Sizce Dogus 5 bin tl farkla dolu arac verirmi. MB fiyatlari revize etmesine ragmen c serisi hala sinifinda kral, ister kabul edin ister etmeyin. Herseyi gectim ic dis tasarimi yeter.

Sizle burda tartisacak zamanim yok, siz bi 5 konu daha acin halki aydinlatmaya devam edin ben arada gelir okur aydinlanirim sizin icin.

Bir araca zaten kral demen ne kadar fanatik olduğunu gösteriyor doruk bana göre Mercedes'in tasarımı şu ana kadar ki en kötü tasarim arkası yuvarlak yumurta gibi bir önceki kasının tasarımı gerçekten çok güzeldi ama bu kasa olmadı zaten ilk makyajda arkasını değiştirecekler İster foruma gir aydınlan ister foruma gir Audiyi fanatikçe kötüle senin bileceğin iş

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2F2F Mazisi..

Bir araca zaten kral demen ne kadar fanatik olduğunu gösteriyor doruk bana göre Mercedes'in tasarımı şu ana kadar ki en kötü tasarim arkası yuvarlak yumurta gibi bir önceki kasının tasarımı gerçekten çok güzeldi ama bu kasa olmadı zaten ilk makyajda arkasını değiştirecekler İster foruma gir aydınlan ister foruma gir Audiyi fanatikçe kötüle senin bileceğin iş

Ahahha tamam admincim siz istediginizi dusunebilirsiniz. Arkasinin cok kotu oldugunu ve ilk makyajda degistireceklerini nerden anladiniz? Ondan once S kasa da anlayamadilar, C yi cikardilar, yetmedi bi de E yi cikaracaklar. Ama anca 3 arabadan sonra tasarimin kotu oldugunu farketmisler gordunuz mu, yaziklar olsun MB muhendislerine bu kadarida olmaz yahu.

Yanliz bu lafinizdan sonra soyle xenonsuz style paket C ile sline a4 u karsilastirmanizi bekliyor tum forum. Lutfen aydinlatin bizi

Su audi muhedisleri mercedese gitsede yol yordam gosterse bundan sonra style c ile rs4u karsilastirayim diyorum

2F2F Mazisi..

Su audi muhedisleri mercedese gitsede yol yordam gosterse bundan sonra style c ile rs4u karsilastirayim diyorum

Vallahi guzel olur, bayadir karsilastirma gormuyorduk sizden. Ozledik.

Aa olurmu oyle sey, siz bi mail atinda tasarim neymis gorsunler. Belki mb ciler audinin ayagina giderler.