Junior Member
    Alıntı muratduran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ekranda 2-cylinder mode yazıyor. Ama şimdi baktım da sanırım a4’te yok. A3’te var.

Mercedes Benz W204 FL C180 1.8 CGI Fascination
    Yok ekranda hiç 2 cylinder mode diye bir yazı görmedim. A4 lerde act teknoloji yok o zaman.

Junior Member
    Arkadaşlar A4 B9 kasa 2016 model sedan sahibiyim.Bijon kapağının bir tanesi eksik.Online alışveriş sitelerinde bulamadım veya hangisinin uyumlu olduğunu net bilemediğimden temin edemedim.parlak gri altı kenarlı plastik bir şekli var.Yardımcı olursanız sevinirim.

Member
    Şasi numaranızı yetkili servisteki yedekparça bölümüne verdiğiniz zaman size verirler.

Junior Member
    herkese merhaba. 2017 ekımde sıyah renklı A4 1.4 tfsı desıgn aracımı aldım. 1000 kmden ıtıbaren trım seslerıyle ugrasıyorum. once arka cam cevresınde bır tıkırtı vardı( bılınen bır sorunmus , bununla ılgılı bıldırılen aksıyon varmıs ve o ses gıderıldı) .fakat ozellıkle emnıyet kemerı bolgesınden ve de kapılardan kasıslerde gelen esneme ve cıtırtılar can sıkıcı olmaya basladı. kapı ıçlerınde de parca bırlesım noktaları bastırmakla cok oynuyor gıbı gelıyor bana, fakat servıs sokulup ızole edılmesını onermıyor. ayrıca bırkac gundur de yıne rogar vs gıbı kasıs veya cukurlardan gecerken sofor koltugu veya dıreksıyonun alt kısmı gıbı bıryerlerden lokurtu-tıkırtı ? bır ses gelmeye basladı. arabam henuz 5500 kmde .tamam ben de trım seslerıne karsı hassas bırıyım ama daha once 2012 A4 ve 2014 A3 sedan aracımda kabın ıcı ses neredeyse hıc yoktu.(A3 un amortısor gıcırtıları,sanzıman tıkırtıları dısında hıc sesı yoktu ) bu sesler ıle ılgılı onerısı olan varsa cok duymak ısterım. bır Audi fanatıgı olarak markadan sogumaya basladım. bır de mmı navıgasyon plus olmayan araclarda apple car play uygulanabılıyor mu acaba? tesekkurler.
    Son düzenleyen limnili, 06-Nisan-2018 saat 00:09.

Member
    YAzdıklarınız okunmuyor. Yada ben okuyamıyorum.

Junior Member
    Herkese merhaba. 2017 ekımde siyak renkli A4 1.4 design aracımı aldım. 2012 model de a4 kullanmıştım, aslında genel olarak her ıkı aracımdan da memnunum , fakat b9 kasada trim sesleriyle başım dertte. 1000 km den itibaren ,emniyet kemerlerinin oradan, kapı döşemelerinin birleşme yerlerinden kasis ve çukurlarda esneme ve çıtlama sesleri ve son 2 aydır sağ öndeki görsel havalandırma ızgarasından çakıl asfalt yolda cızırtılar geliyor. Bir de sol ön camdan da bazen kasislerde gelen ,elimle camı dışarıya doğru ittirdiğim de de duydugum bir gıcırtı sesi var. Trim seslerine karşı biraz hassas oldugum doğrudur ama çok rahatsız etmeye başladı. Servis emniyet kemeri bölgesi için bir öneride bulunmadı, kapılarla ilgili olarak da sökülüp izole edilmesi kesin olmamakla birlikte yapılabilir, ama çok önermeyiz dediler. Aracım şu an 9200 km de. Bu sesler ile ilgili önerisi olan arkadaşlar varsa öğrenmek isterim. Teşekküler .
    Son düzenleyen limnili, 25-Haziran-2018 saat 12:10. Sebep: karakter sorununu düzeltemiyorum

Junior Member
    Aynen @limlini okunmuyor yazdıkların

Member
    Bende MacBook Pro dan yazıyorum. Senin dil ayarların yanlış.

çivi yazısı gibi bişey çıkıyor

Junior Member
    Alıntı akorkmaz11 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ENİS Demiş ki:
    Herkese merhaba,
    Araniza yeni katildim, 2 ay once A4 1.4 tfsi design arac aldim. Bu basligin cogunu okuyarak degerli bilgiler edindim, oncelikle tesekkur ederim.
    Dogru yer burasi midir bilmiyorum ancak bir sorum var. SD karta yukledigim sarkilarin bircogunu okumayarak atliyor, arada bazi sarkilari caliyor. Basina boyle bir durum gelen oldu mu? Sorun kartta mi, aracta mi yoksa indirdigim sarkilarda midir acaba?

aracınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
    aynı sorun bende de vardı, sağolsun @sivil arkadaşımızın çektiği video sayesinde çözdüm olayı. videonun olduğu link aşağıda..
    http://www.turbofsi.net/forum/showth...taylar/page130
    Link çalışmıyor. Bu sd kart hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi? Her marka model ad card uyumlu mu? Kaç gb a kadar destekliyor? Hangi formatta olması lazım? Hangi formattaki şarkıları çalıyor?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member
    Alıntı limnili Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Herkese merhaba. 2017 ekımde siyak renkli A4 1.4 design aracımı aldım. 2012 model de a4 kullanmıştım, aslında genel olarak her ıkı aracımdan da memnunum , fakat b9 kasada trim sesleriyle başım dertte. 1000 km den itibaren ,emniyet kemerlerinin oradan, kapı döşemelerinin birleşme yerlerinden kasis ve çukurlarda esneme ve çıtlama sesleri ve son 2 aydır sağ öndeki görsel havalandırma ızgarasından çakıl asfalt yolda cızırtılar geliyor. Bir de sol ön camdan da bazen kasislerde gelen ,elimle camı dışarıya doğru ittirdiğim de de duydugum bir gıcırtı sesi var. Trim seslerine karşı biraz hassas oldugum doğrudur ama çok rahatsız etmeye başladı. Servis emniyet kemeri bölgesi için bir öneride bulunmadı, kapılarla ilgili olarak da sökülüp izole edilmesi kesin olmamakla birlikte yapılabilir, ama çok önermeyiz dediler. Aracım şu an 9200 km de. Bu sesler ile ilgili önerisi olan arkadaşlar varsa öğrenmek isterim. Teşekküler .
    Wurth plastik kaydırıcı bakım spreyi sıkıyorum ses gelen yere. Bazen anında geçiriyor bazen bir iki kullandıltan sonra geçiriyor ya da çok azaltıyor. Önerebilirim.