Member smg05 Üyenin Avatarı
    Alıntı serbez Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Teşekkür ederim.

şu ana kadar aldığım tekliflerin hepsinde programlanabilir hız sınırlayıcı vardı.

Demelerine bakılırsa ÖTV de eklendiğinden pahalıya geldiği için servislerde takıyorlarmış.Tabi onların demesi
    Premiumlar çok garip tam kelime oyunu yapıyorlar. Yahu hız sabitleyiciyi standart yapsan ne olacak? Serviste taktırmanın maliyeti ne kadarmış hocam bilginiz var mı?

Member serbez Üyenin Avatarı
    Alıntı smg05 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Premiumlar çok garip tam kelime oyunu yapıyorlar. Yahu hız sabitleyiciyi standart yapsan ne olacak? Serviste taktırmanın maliyeti ne kadarmış hocam bilginiz var mı?
    Parça ve işçilik dahil 1150 TL

Senior Member
    başka bir konu açmıştım bu hız sınırlayıcı ile ilgili ama buraya da yazayım, ben doğuşa sordum, bu işlemi daha hiç uygulamamışlar o yüzden net fiyat veremediler, siz fiyatı nereden aldınız acaba? sorma nedenim şu; hız sınırlayıcı ile hız sabitleyici aynı kol. kol değişmeden sadece yazılım ile yapılabiliyor olması değişikliği. Diğer türlü, kol sökülüp aynı koldan geri takılacak.

ek olarak audi connect özelliğinin ne zaman Türkiye'ye geleceği ve menüde aktif olacağıyla ilgili de hiç bir bilgileri yoktu servisin. Ben doğus maslaktan aracı aldım ve oranın servisine sordum. Muhtemelen yeni a5 de birebir aynı sistemi paylaşacağı için bu konuları soranların sayısı artacaktır. 5-6 ay sonra belki net cevaplar vermeye başlarlar.

a4 almayı düşünen varsa az kalan 2015 araçları, 2.89 kur ve 0,89 faiz oranlarıyla veriyorlar. 1.4 almaya niyetlenirken 2tdi quattro aldım ben de fiyat kafama yatınca.

Member smg05 Üyenin Avatarı
    Alıntı cukecuke Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    başka bir konu açmıştım bu hız sınırlayıcı ile ilgili ama buraya da yazayım, ben doğuşa sordum, bu işlemi daha hiç uygulamamışlar o yüzden net fiyat veremediler, siz fiyatı nereden aldınız acaba? sorma nedenim şu; hız sınırlayıcı ile hız sabitleyici aynı kol. kol değişmeden sadece yazılım ile yapılabiliyor olması değişikliği. Diğer türlü, kol sökülüp aynı koldan geri takılacak.

ek olarak audi connect özelliğinin ne zaman Türkiye'ye geleceği ve menüde aktif olacağıyla ilgili de hiç bir bilgileri yoktu servisin. Ben doğus maslaktan aracı aldım ve oranın servisine sordum. Muhtemelen yeni a5 de birebir aynı sistemi paylaşacağı için bu konuları soranların sayısı artacaktır. 5-6 ay sonra belki net cevaplar vermeye başlarlar.

a4 almayı düşünen varsa az kalan 2015 araçları, 2.89 kur ve 0,89 faiz oranlarıyla veriyorlar. 1.4 almaya niyetlenirken 2tdi quattro aldım ben de fiyat kafama yatınca.
    Hayırlı olsun hocam. Donanım, opsiyon, renk nedir?

Senior Member bimmer Üyenin Avatarı

Senior Member
    Alıntı bimmer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    aracı o kadar parlatmışlar ki, sınıf atlamış.

Alıntı smg05 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun hocam. Donanım, opsiyon, renk nedir?
    teşekkürler, 1.4 niyetlenirken kampanyadan dolayı 2tdi quattro aldım gaza gelip. Siyah/iç gri, Sport paket. Opsiyon olarak da mmi plus + virtual cockpit ve smartphone arayüzü vardı. Led farlı olsun istedim ama araç yoktu.

Member Anilyucee Üyenin Avatarı
    Alıntı bimmer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sağlam filtre uygulanmış
    2014 AUDİ A6 3.0 TDİ QUATTRO
    2013 BMW 525xd M

Aracıma hız sabitleyici taktırdım ve şu an kullanıyorum. Bu işlem yazılım değiştirme ile olmuyor, kolun değişmesi gerekiyor.Yeni kol üzerine sınırlayıcı düğmesi ekleniyor.Bu işlem Mersin Aldo da yapıldı.

Senior Member
    Alıntı serbez Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aracıma hız sabitleyici taktırdım ve şu an kullanıyorum. Bu işlem yazılım değiştirme ile olmuyor, kolun değişmesi gerekiyor.Yeni kol üzerine sınırlayıcı düğmesi ekleniyor.Bu işlem Mersin Aldo da yapıldı.
    Daha önce bahsedildigi gibi 1150 tl mi fiyati?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daha önce bahsedildigi gibi 1150 tl mi fiyati?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evet , fiyat bu