Senior Member
    aynen active tourer esintileri hem içinde hem dışında maalesef var. direksiyon, ekran, vites topuzu, göğüs de aynı

Senior Member bioshock Üyenin Avatarı
    iyi maliyet azaltmış bmw yalnız X1 değil, X3 f30un suvu diye biliyorum ben. X5 de 5'in; ilerde gelcek olan X7 de 7'nin suvu olacak. Bahsettiğim sınıflandırmalar hacim ve kalite olarak yoksa hangilerinin altyapıları ayn, şaseleri nasıl bilmiyorum.

Senior Member Poseidon Üyenin Avatarı
    Eski X1'den sonra çok doğru hamle olmuş bence. Konuyu açmadan önce inşallah biraz daha kısaltıp yükseltmişlerdir diye içimden geçirdim, beklediğimden daha iyi çıktı. BMW'nin tarihi bir yana bu sınıfta kullanıcılar açısından önden çeker daha mantıklı bir hamle gibi geliyor. Ama keşke şu joystic vitesten vazgeçmeselermiş yeni vites topuzu fiyasko.
    2015 BMW 116i

Senior Member bimmer Üyenin Avatarı
    Vites çıt diye kırılıcakmıs gıbı duruyor x1 e zayıf kacmıs

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    @bioshock Aynen oyle haklisin, bana gore 2 nin altyapisini kullanmalari normal zaten. Eski x1 ve x3 te e90 touring sasesi kullaniliyordu. O yuzden bence maliyet acisindan akilli haraket. Fakat o sanziman yakismamis gercekten. Ben 6 ileri zf disi diye biliyorum.

silver
    Guest
    Bu araç artık 1-2 karması artık kabul edelim, 3 ile bağları koparmışlar ne yazık ki..

Ancak tasarım çok başarılı... Eski x1'i susuz götürür le mans m paket gerçekten süper duruyor...

Önden çekiş pöh... 18i için ne yazık ki sadece 6 ileri otomatik var. Öteki modeller için 8 ileri... Bize sadece 18i

geleceği için bu şanzıman olmamış...

HaKo5
    Guest
    faceliftin içi gerçekten bundan çok daha güzel. Ümitin koyduğu fotoğraflar herşeyi açıklıyor.

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Ben çok beğendim dışını vallahi.Kisalip yukselmesi saha iyi olmus eski x1 ide begeniyorum fakat anlamsiz uzun duruyo bazi acilarda pek jip havasi yoktu bunda azda olsa jip havasi var bence.Normal ceker benzinlisi ne kadar olur acaba.Soyle su resimdeki beyaz arac 120 ye alinsa guzel bence gunluk kullanmaya

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Bmw tasarim olarak geriliyor nedense.

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    eski kasanin yaninda bu araba resmen evrim gecirmis bence... ozellikle yandan cok daha oturakli ve kasli duruyo tasarim bence cok daha guzel olmus.Mercedesin GLA faciasindan sonra bu arac bir nimet bence...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi