Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    3.16iye 3.20i yazılımı yüklenir mi acaba?
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    oluyor abi 170,190,210,220 hp'lere çıkıyor tercihine göre

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Yapan yer biliyor musun?
    2F2F Mazisi..

Senior Member alpglckl Üyenin Avatarı
    Alıntı Andromeda Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2012 model 116i aracıma yazılım yaptırsam ne gibi artı ve eksileri olur? Mevcut halinde 136 HP Yazılımla 170-200 HP seviyelerine çıkıyor sanırım. Bunu yaptırdığımızda yakıt tüketimi ne kadar artar? Ayrıca araç üzerinde olumsuz etkileri olur mu? Yaptıracak olursam Ankara'da bu işi iyi yapan sorun yaratmayan kimi önerirsiniz?
    Boa motors'dan yazilim alabilirsiniz. Uygulamasinida US performance yapiyo. 2 tane arkadasim yaptirdi bu sekilde bi sorun yasamadilar

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mustafa Kemal Atatürk

Senior Member Keremberkevural Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yapan yer biliyor musun?
    İstersen 136hp ile 220 hp arası her değeri verebiliyorlar sana ama 170 hatta 180 ideal istanbulda powershop yapıyor en çok g force motorsport yapıyor
    Eski kullanıcı adı 16KY999

Senior Member bimmer Üyenin Avatarı
    Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    oluyor abi 170,190,210,220 hp'lere çıkıyor tercihine göre
    bana 190 cok ıdeal gıbı geldi

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Gecen 116 yla 2.8 z4 u kaldirmislar cok belli olmuyor ama bir gidiyorlar ordan hesap edin

Senior Member
    Alıntı bimmer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bana 190 cok ıdeal gıbı geldi
    bence de fazla maceraya gerek yok gibi. 170 bile yüz güldürüyor, 190hp 1.25i veya 3.28i 'ye yakın bir hissiyat olur.

@Ümit
    abi doğrudan obd üzerinden yazılım için şu anda çalışılıyor diye biliyorum. O çıkmadan yaptırmayın bence.
    Çünkü şu anki yazılım, beyin sökülüp açılarak atılıyor. Çok çok hassas işçilik lazım ki anlaşılmasın açıldığı.

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Cahilligimi mazur gorun birseyi merak ediyorum yazilim ile ilgili, Chip Box denilen uygulamalarda araca bir parca takildigini biliyorum. Fakat suanda bahsedilen yazilimlarda araca ek bir parca takiliyor mu ? Hersey bilgisayar ile mi halloluyor ? Ve yazilimi yapmak icin bilgi bir insan disinda bir alet gerekiyor mu ? Yani Macbook ile yapmiyorlar herhalde ?
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

HaKo5
    Guest
    Alıntı SweetriderBerk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cahilligimi mazur gorun birseyi merak ediyorum yazilim ile ilgili, Chip Box denilen uygulamalarda araca bir parca takildigini biliyorum. Fakat suanda bahsedilen yazilimlarda araca ek bir parca takiliyor mu ? Hersey bilgisayar ile mi halloluyor ? Ve yazilimi yapmak icin bilgi bir insan disinda bir alet gerekiyor mu ? Yani Macbook ile yapmiyorlar herhalde ?
    yazılım direk beyinin üstündeki yazılımın üzerine yapılıyor , box yok. Arabayı bilgisayar bağlayıp atılıyor OBD den. Yani laptoptan atıyorlar dediğin gibi. Gerekli olan tek aparat kablo.